Horoskopas antradieniui

Horoskopas antradieniui (0)

2020-03-24

AVINAS. Tai gali būti diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Labai lengva tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais.

JAUTIS. Galite sulaukti žinių iš nepažįstamų žmonių ar valdininkų. Pasiūlymus, patarimus, idėjas verta apmąstyti. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų pagundų turėsite problemų. Lengva susigadinti reputaciją.

DVYNIAI. Regis, neišvengsite svarbių reikalų. Turėkite omenyje, kad, ką nors norėdami laimėti, gauti, turite pajėgti adekvačiai atsilyginti arba pasiremti rimtais argumentais.

VĖŽYS. Jeigu būtina, tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau stengtis verta. Nepatartina reikšti pretenzijų, įtarinėti, kritikuoti.

LIŪTAS. Galbūt jus nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio arba tiesiog įsisvajosite apie rimtas permainas savo gyvenime. Kita vertus, būsite linkę pasimesti, klysti, jei teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų ar variantų.

MERGELĖ. Šiandieną galite kažko atsisakyti dėl naujo tikslo arba tiesiog dėl to, kad taip kreipia aplinkybės. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai, kils moralinių ir vertybinių dilemų arba savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių.

SVARSTYKLĖS. Aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, jei jums rūpi išsaugoti partneriškus santykius, draugystę.

SKORPIONAS. Dalykiniai arba sveikatos klausimai šiandien gali spręstis kažkaip ne taip, kaip vylėtės ar planavote. Nesistenkite visko tempti vieni, ypač jei esate užsikrovę sunkią naštą. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų.

ŠAULYS. Dėl vaikų, pinigų ir meilės įmanomi pergyvenimai. Tačiau sugebėsite save paguosti ar priimti paguodą. Regis, aktualus interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su seksualiniu ir kūrybiniu aktyvumu.

OŽIARAGIS. Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkinėsite, keisite. Tai gali kainuoti daugiau, nei apskaičiavote iš anksto. Be to, galite išgirsti priekaištų, kad jums kur kas svarbiau keisti save, savo elgesį.

VANDENIS. Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į tuščius plepalus. Yra pavojus, kad, per daug įsikalbėję, prasitarsite apie tai, ką turėtumėte nutylėti savo ir kitų labui.

ŽUVYS. Norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tai šaunu, tačiau galite neapskaičiuoti savo galimybių ir išleisti per daug pinigų. Arba situacija bus tokia, kad kiti žmonės stengsis jumis pasinaudoti ar elgsis nelabai moraliai.

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook