Horoskopas pirmadieniui

Horoskopas pirmadieniui (0)

2020-03-16

AVINAS. Jums netrūks valios, ryžto ir konkretumo. Tikėtina pažanga profesijos srityje, ypač jei jau iš anksto buvote pasirengę permainoms, patikrinimams. Galite gauti vertingų patarimų.

JAUTIS. Nuo pat ryto mintys suksis apie finansinius reikalus. Galbūt pavyks išsiderėti palankesnes sąlygas verslui ar kreditui gauti, paramai. Bet kuriuo atveju, apie tai užsiminę nepralošite. Nenuvils intelektinė veikla.

DVYNIAI. Šiandien gali tekti vykdyti ne itin malonias pareigas, atiduoti skolas, aiškintis santykius. Geriausiai seksis tiems, kurie moka bendradarbiauti ir apskritai mėgsta bendrauti. Galbūt pasirašysite dalykinę ar finansinę sutartį.

VĖŽYS. Diena žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Galite išgirsti dominamą žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija. Vakare nepatartina vienatvė – ieškokite kelio į svarbaus jums asmens širdį, siekite supratimo.

LIŪTAS. Vilios pasilinksminimai, meilė, seksas, pažintys. Galbūt iškils pasirinkimo dilema. Dėl esminių dalykų apsispręsti reikėtų ne iškart, o per tam tikrą laiką, viską gerai pasvėrus, apgalvojus.

MERGELĖ. Šiandien netingėkite padirbėti bei pasirūpinti šeimos nariais. Pasistengus galima neblogai užsidirbti bei kažkam padaryti gerą įspūdį. Vakare būsite nusiteikę bendravimui su vaikais, meilės romantikai.

SVARSTYKLĖS. Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip reklama. Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus išlaidų.

SKORPIONAS. Gana produktyvi diena. Dalykinė veikla, verslas duos apčiuopiamų rezultatų. Vakaras turėtų būti kupinas kontaktų, pokalbių arba susirašinėjimo. Jei esate pasiilgę lengvo ir šilto bendravimo, liksite patenkinti.

ŠAULYS. Jeigu negailėsite energijos, šiandien ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Galbūt rūpinsitės, kuo nustebinti dominantį asmenį. Tuo tikslu ką nors pirksite, organizuosite.

OŽIARAGIS. Labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Būtų gerai, kad niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų patinginiauti. Vakare pažvalėsite, gausite peno emocijoms.

VANDENIS. Diena palanki ir darbui, ir draugiškiems susitikimams, romantikai. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Vakarą jau leiskite kuo ramiau ir jaukiau.

ŽUVYS. Diena bus kupina darbų, pareigų. Profesinėje veikloje labiausiai bus vertinamas iniciatyvumas, atsakingumas. Intriguojamo pasiūlymo laisvalaikio praleidimui galite sulaukti iš jus dominančio asmens.

Geros dienos!

ELTA inform.



« Atgal



Sponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook