„Humanos“ parduotuvėje – nesusipratimas dėl tualeto

„Humanos“ parduotuvėje – nesusipratimas dėl tualeto (1)

2021-09-06

Centrinėje miesto gatvėje esančiame pastate be „Humanos“ yra dar keletas parduotuvių ir įstaigų, tačiau klientams skirtų tualetų vargu ar rasi. L. Pilecko nuotr.

Galima į tualetą parduotuvėje ar negalima? Privalo personalas įleisti gamtinių reikalų prispirtus klientus, ar gali ir atsisakyti tai daryti? Tokius klausimus redakcijai uždavė jurbarkietė Greta su dvimečiu sūnumi apsilankiusi „Humanos“ parduotuvėje. Vaikas užsinorėjo į tualetą, tačiau parduotuvės darbuotoja mamai aiškino, kad mažylio įleisti negali.

„Užsukome šiandien į „Humana“ parduotuvę, buvau su savo berniuku, kuriam dveji. Apsipirkinėjome gal dešimt minučių, kol vaikas užsimanė į tualetą. Paklausus pardavėjos, ar yra tualetas ir paprašius įleisti mano mažametį vaiką, ji griežtai atsakė ne ir toliau nuėjo savo reikalais. Kiti klientai irgi buvo nustebę, kad tokiam vaikui nesuteikė galimybes apsilankyti tualete. Teko su vaiku bėgti į lauką ir ieškoti gamtoje tinkamos vietos. Aš esu lengvame šoke, suprantu, kad karantinas, visi higienos laikymaisi, bet aš kalbu ne apie suaugusius žmones, kurie gali pakentėti ir spėti galbūt grįžti iki namų. Čia gi dvimetis, kuris nemoka kentėti ir nesugebės sulaukti kol grįšim. Visiškai žmogiškumo nesulaukiau“, – sakė skaitytoja.

UAB „Humana LT“ mažmeninės prekybos vadybininkė Kristina Lažinskaitė tikino, kad minė - „Humanos“ parduotuvėje – nesusipratimas dėl tualeto IŠ SKAITYTOJŲ PAŠTO tas atvejis – išskirtinis.

Jurbarko „Humana“ parduotuvėje tualeto nėra, darbuotojai naudojasi šalia esančios įmonės „Manvesta“ tualetu.

Pagal įmonių susitarimą parduotuvės „Humana“ lankytojams naudotis tualetu draudžiama.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook