Penktadienio horoskopas

Penktadienio horoskopas (0)

2020-06-12

AVINAS. Harmonijos šiandien bus mažai. Jus gali draskyti vidiniai konfliktai, slaptos pagundos. Pravartu pareflektuoti, patyrinėti savo vertybes. Tikrai nieko gero, jei norite apgauti save ar kitą žmogų.

JAUTIS. Galimi pokyčiai santykiuose su draugais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į kitų jausmus ir poreikius.

DVYNIAI. Šiandien šauniai darbuositės ir galbūt daug nuveiksite. Kita vertus, galite susidurti su tokiais keistuoliais, kurių pravartu pasisaugoti. Venkite neblaivių asmenų draugijos.

VĖŽYS. Šiandien kažkas sužadins jūsų ambicijas, privers išsikelti didesnius tikslus ir rizikingai elgtis jų siekiant. Labai svarbu nepažeisti įstatymų, technikos saugos instrukcijų, etikos normų.

LIŪTAS. Būsite godūs daugeliu prasmių – pinigų, sekso, meilės, šlovės. Domėsitės paslaptingu asmeniu ir jumis akivaizdžiai domėsis. Tačiau šiandieniniai kontaktai gali jus supainioti. Veikiausiai teks rinktis tarp naudos ir vertybinių dalykų.

MERGELĖ. Sustiprės nerimas, nesaugumo jausmas. Galbūt paaiškės, kad jūsų norai ir siekiai visiškai kitokie nei partnerių. Arba kad nesate linkę stengtis, kad abipusiai poreikiai būtų patenkinti. Tai panašu į maištą arba klastą.

SVARSTYKLĖS. Kils ūpas tvarkyti įstaigą, keisti darbovietę, profesinius planus arba savo įvaizdį. Galbūt iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą. Pasisaugokite kandančių, geliančių padarų, galinčių jums sukelti traumą, infekciją, alergiją.

SKORPIONAS. Noras patirti pikantiškų įspūdžių, pasiduoti sportiniams ar lošimo azartui gali sukelti problemų. Galbūt kils pagunda įsitraukti ir į meilės avantiūrą. Tikėtinas audringa pavydo scena. Labiau prižiūrėkite ir saugokite vaikus.

ŠAULYS. Nekokios permainos gali paliesti jūsų draugus, artimuosius. Savo ruožtu jie gali jums atnešti netikėtumų. Nepameskite svarbių dokumentų bei daiktų, ypač priklausančių kitiems.

OŽIARAGIS. Regis, jus domins kitiems nesuprantami dalykai, o jeigu ieškotės darbo – tai įvairūs skelbimai. Galimas darbo interviu. Didelė avarijų tikimybė, venkite viršyti greitį.

VANDENIS. Galite atsidurti situacijoje, gundančioje lengvu uždarbiu ar grobiu. Nepatartina lošti, rizikuoti santaupomis. Saugokitės vagių, sukčių. Pasistenkite būti įžvalgesni, atidesni.

ŽUVYS. Būsite nerimastingi, ištroškę aistros bei prestižo. Jūsų elgesys gali atrodyti labai nenuoseklus. Būsite linkę svaigintis, galite išprovokuoti pavojingas situacijas. Aplink jus gali sukiotis įtartini asmenys. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, ugnies.

Geros dienos!« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook