Sekmadienio horoskopas

Sekmadienio horoskopas (0)

2020-03-15

AVINAS. Įprasta aplinka, kasdienybė gali erzinti, gadinti nuotaiką. Geriau jausitės, jei galėsite nuobodžius užsiėmimus atidėti, o dabar pasimėgauti ypatingais susitikimais. Aktualiu gali tapti primirštas pomėgis ar draugystės ryšys.

JAUTIS. Šiandien jums būtinai norėsis ką nors pakeisti – aplinką, partnerį arba gyvenimo būdą. Galbūt kol kas pasitenkinkite baldų perstumdymu ar šukuosenos pakeitimu, ne daugiau.

DVYNIAI. Gana aktyvi ir įdomi diena, nors gali pasitaikyti keistų nesusipratimų, veidmainystės, nesusikalbėjimo su aplinkiniais. Galbūt mėginsite susigrąžinti prarastą artimą žmogų, su kažkuo susipažinti.

VĖŽYS. Šiandien jums siūlomi užsiėmimai, reikalai bus susiję su mažesne ar didesne rizika. Tačiau nieko neveikti būtų nedovanotina. Jei susikaupusios energijos neišliesite dirbdami ar kurdami, galite nekaip pasijusti.

LIŪTAS. Šiandien suksite galvą, ką galite iškrėsti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų. Būsite linkę sau leisti daugiau pramogų, malonumų. Įmanomi kūrybiniai laimėjimai.

MERGELĖ. Nėra santykių be problemų, tačiau viską galima išsiaiškinti taikiai. Svarbu nuoširdžiai kalbėtis. Kur kas blogiau, kai nepritarimas yra nebylus, vidinis, o tuo metu išoriškai linkčiojama galva tarsi pritariant. Tai augina nesusipratimus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būkite kiek įmanoma kantresni su partneriais, namiškiais, gal netgi diplomatiškai pagudraukite. Gali būti, kad sugrįšite prie nebaigtų sumanymų.

SKORPIONAS. Gali būti, kad pavyks su šeimos gerove, individualiu verslu susijęs sumanymas. Tik nepameskite galvos dėl lengvabūdiško meilės nuotykio. Visur jauskite saiką, pernelyg neišlaidaukite.

ŠAULYS. Šiandien dėl savęs ir artimųjų pasistenkite daryti tai, ką privalote, ir nesijauskite kalti, kad negalite visiems įtikti. Turėtumėte būti santūresni, realiau vertinti situaciją. Nepameskite piniginės, raktų, dokumentų.

OŽIARAGIS. Šiandien verta daugiau pabūti vieniems, pasigilinti į subtilius dalykus, meną, psichologijos paslaptis. Kuo būsite santūresni ir paslaptingesni, tuo labiau visus intriguosite ir tuo mažiau problemų prisidarysite.

VANDENIS. Būsite labai aktyvūs ir draugingi. Jūsų sumanumas, ryšiai su draugais ir įtakingais pažįstamais gali padėti išspręsti kai kurias aktualias problemas. Visgi būkite labai atsargūs ko nors prašydami, įsipareigodami.

ŽUVYS. Galite atsidurti dėmesio centre, sulaukt pasveikinimų ar kt. Neverta pasitikėti žmonėmis, kurie mušasi į krūtinę, kad tik jie gali išspręsti jūsų problemas. Patikėjus gali tekti nemažai sumokėti.

Geros dienos!

ELTA inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook