Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šeštadienį Jurbarke skraidė lėkštės

Šeštadienį Jurbarke skraidė lėkštės (0)

2015-08-31

B. Beržinskaitės nuotr.

Rugpjūčio 29 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos stadione vietoj įprastų futbolo varžybų ir kamuolių buvo galima išvysti skraidančių lėkščių. Tą šeštadienį vyko lauko ultimeito HAT turnyras „Diskasukis“, kuriame dalyvavo šios sporto šakos entuziaztai ne tik iš Jurbarko, bet ir Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos.

Tai pirmasis tokio tipo turnyras Jurbarke. HAT turnyras – kuomet jo dalyviai suskirstomi į krepšelius, pagal pajėgumą (profesionalas, vidutiniokas ir pradedantysis) ir lytį. Tuomet iš krepšelių burtų keliu traukiant lapelius su žaidėjų vardais yra sudaromos komandos.

Turnyre pagal pajėgumą žaidėjai buvo pasikirstyti į 5 komandas. O šioms suteikti žaismingi pavadinimai. Tądien buvo visko – saulės, lietaus, azarto, gerų emocijų, pergalių ir pralaimėjimų skonio. I-ąją vietą po atkaklaus žaidimo iškovojo komanda „Abrikosai“ (žaidėjai – Saulius Lukonas, Laurynas Satanaitis, Sergey Kalugin, Andrius Tamašauskas). II-oji vieta atiteko komandai „Ebrikosai“ (žaidėjai – Tomas Lukonas, Lukas Dapkus, Domantas Petrauskas, Gintaras Jomantas ir Edmundas Stanislauskas). III-ąją vietą užėmė komanda „Citrinos“ (žaidėjai – Renatas Simutis, Mažvydas Daunys, Nikita Naujokas, Povilas Kudžma).

Pagrindinis turnyro prizas – Žaidimo dvasios apdovanojimas atiteko komandai „Datulės“ (žaidėjai – Ramūnas Danupas, Artūras Danielius, Laura Molčankinaitė ir Evaldas Parauka). Po kiekvienų varžybų komandos įvertinana oponentų savikontrolę, geranoriškumą, fizinį kontaktą ir taisyklių išmanymą. Didžiausią taškų vidurkį surinkusi komandą ir laimį šį (Žaidimo dvasios) trofėjų.

Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo Tomas Lukonas, o naudingiausia žaidėja - Gabrielė Žuolytė.

Nugalėtojai ir prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir komandinėmis taurėmis.

Turnyrą inicijavo ir organizavo jurbarkiečių sporto klubo „Velniai“ narys Ramūnas Danupas. Šiam turnyrui dalinai gautos lėšos iš Jurbarko r. jaunimo veiklos skatinimo projektų finansavimo lėšų. 

Turnyru buvo siekiama sudominti jaunimą lėkščiasvydžio sporto šaka, skatinti jų komandinį darbą, tiesioginį tarpusavio bendravimą ir pagarbą vienas kitam. Frisbis (lėkščiasvydis) yra vienintelė sporto šaka, kurioje nėra teisėjų. Žaidėjai iškylančius ginčus žaidimo metu sprendžia patys, todėl yra labai svarbus sąžiningumas.

Po apdovanojimų visi žaidėjai dėkojo organizatoriams už gražų žaidimą ir vieningai sutiko, kad HAT turnyras buvo smagus. Tad gal kitais metais vasaros pabaigoje vėl kviesime frisbio entuziaztus rinktis į Jurbarką.

Ramūnas Danupas 

Turite informacijos, norite pasidalinti įspūdžiais ar problemomis? Rašykite redakcija@jurbarkosviesa.lt.

"Šviesos" inf.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook