Stulpelius šienavusi įmonė patuštins savo kišenę

Stulpelius šienavusi įmonė patuštins savo kišenę (2)

2021-09-29

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris pranešė, kad pakeles nuo Stakių iki Paulių šienavęs traktoristas kartu su žalumynais nupjovė ir maždaug tris dešimtis šalikeles žyminčių stulpelių su atšvaitais.

„Tenka apvažiuot nemažai Lietuvos, pamatau tikrai ne vieno ar dviejų rajonų gyvenimus, kelius ir galiu teigti, kad dabar kelininkai labai stipriai dirba besiruošdami žiemai - pjauna pakeles. Labai smagu, sveikintina ir pagirtina. Bet yra vienas „bet“. Mūsų rajonas, kaip visad, turi būt išskirtinis. Maždaug aštuonių kilometrų atkarpoje nuo Paulių iki Stakių, suskaičiavau nušienautus 28 šalikelės kuoliukus. Kiek praleidau - nežinau, bet tie 28 yra faktas. Labai įdomu iš kieno kišenės jie bus atstatyti. Ir prie to paties įdomu koks buvo operatoriaus tikslas, ar pjaut žolę ar kuoliukus“, - kalbėjo vyras.

Redakcija dėl situacijos susisiekė su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Jos atstovas Evaldas Tamariūnas informavo, kad signalinius stulpelius turės atstatyti juos „nušienavusi“ įmonė.

„Dėl detalesnio atliekamų darbų kokybės paaiškinimo LAKD kreipsis į įmonę „Kelių priežiūra““, - sakė E. Tamariūnas.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook