Tinkleliai nuo uodų – inovacija, kuri prieinama kiekvienam

Tinkleliai nuo uodų – inovacija, kuri prieinama kiekvienam (0)

2021-04-20

Šiltasis metų laikas yra neatsiejamas ne tik nuo geresnio oro, tačiau taip pat ir vabzdžių, kurie dažniausiai aktyviai braunasi į namus. Žinoma, naktys su jais tampa labai varginančios bei ilgos, o kur dar alergijos, kurias gali sukelti įkandimai. Ką geriausia daryti tokiu atveju? Žinoma, įsigyti langų apsaugas, kurios padės išvengti vabzdžių patekimo į patalpas. O tinklelis rėmelis kaina - vis labiau krenta.

Naujovė, kuri priimtina daugeliui

Nors tinkleliai-rėmeliai nuo vabzdžių dažniausiai montuojami ant langų, tačiau kai kurie renkasi jų kabinimą greta durų, kadangi pro jas taip pat patenka nemažas vabalų skaičius į patalpas. Žinoma, rėmeliai montuojami visam sezonui, tad reikia rasti tokius, kurie ne tik apsaugo, tačiau ir patraukliai atrodo. Juk vizualiai jie bus matyti visą laiką, tad svarbu įsigyti derančius interjere. Solemlux tinkleliai nuo uodų  - atrodo puikiai.

Tinklelių rūšys

Šiuo metu dažniausiai pasirenkami tinkleliai-rėmeliai, kadangi jie ilgiau siūlomi rinkoje ir tuo pačiu pigiau kainuoja. Visgi, juos labai intensyviai skinasi ir roletai-tinkleliai, kurie suteikia apsaugai kur kas daugiau funkcionalumo, kadangi jie pagal poreikius gali būti susukami specialaus mechanizmo, tad vėsiomis dienomis, kai vabzdžiai nekankina – roletų nematyti, langas yra atviras. Tinkleliai ant langų - pagal kiekvieno poreikius.

Tiesa, nepergyvenkite – roletai tikrai neuždengs vaizdo pro langus bei duris. Jie ne tik apsaugo, tačiau ir patraukliai atrodo, jie praleidžia šviesą bei padeda matyti vaizdą pro langą.

 

Greitas ir paprastas montavimas

Verta pastebėti, kad tiek vienas, tiek kitas tinklelių montavimas yra greitas ir paprastas, dažniausiai nereikalingi specialistai, kurie papildomai apmokestina paslaugas. Žinoma, būtinai vadovaukitės instrukcijomis, kurios suteikiamos, darbus atlikite žingsnis po žingsnio. Tokiu atveju tinklelis bus montuojamas tvarkingai, teisingai ir tuo pačiu gebės tinkamai atlikti funkcijas, kurioms ir buvo kurtas.

Atsakingas pasirinkimas

Kad ir kokio tipo apsaugos reikalingos, kad ir kokiam langui – visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie įvertinę Jūsų lango arba durų poreikius gali padėti rasti labiausiai tinkamą variantą. Juk vienuose tikrai labiausiai tinka tinkleliai, kai kitose konstrukcijose rekomenduojami roletai. Kadangi tai sistema, kuri perkama ilgiems metams, natūralu, kad verta sumokėti daugiau, kad tik investicija atsipirktų. Tinkleliai ant langų - puiki investicija.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook