Turtą ir svajones pasiglemžė ugnis. Po nelaimės prašo paramos

Turtą ir svajones pasiglemžė ugnis. Po nelaimės prašo paramos (2)

2021-06-01

Naktį iš gegužės 29 į 30d. kilo gaisras Kęstučio Bakaičio, gyvenančio Vencloviškių k., Jurbarko raj., namuose.

Gaisro metu sudegė  visas namas , stogas, jame buvę daiktai, pinigai ir dokumentai. Žmogus liko visiškai be nieko.

Kęstutis namą nusipirko tik kovo mėnesį, pardavė turėtus kelis arus žemės, sudėjo visas turėtas savo santaupas ir įgyvendino savo svajonę -turėti savo namus. Namą jis buvo bebaigęs atsiremontuoti, susidėjo langus , iš blokelių atstatė sienas kurios buvo kiauros, sodyba gražėjo kasdien. Neteko visko vos per kelias valandas. Gaisro priežastis šiai dienai neišaiškinta, tiriama, įtariamas padegimas. Tą dieną kai įvyko nelaimė Kęstutis darbavosi prie namo,  vakare vyko nakvoti į savo ankstesnius namus – pas mamą. Išvykdamas apžiūrėjo visą ūkį, elektra buvo atjungta visiškai, pečius nekurtas jau kelias dienas, pats yra nevartojantis alkoholio tad bet kokia netyčinio padegimo versija atmetama.

Kęstutį geru žodžiu mini visi Vencloviškių ir už jo ribų gyvenantys žmonės. Jis visada visiems padeda, niekam neatsuka  nugaros. Todėl labai norisi padėti atstatyti namus, žmogaus svajones, visi kartu galime tai padaryti. 

Kreipiamės į visus kas gali padėti nelaimėje.

Dabar reikalingiausia finansinė parama (statybinėms medžiagoms), nes visi turimi pinigai buvo suinvestuoti į ugnies suniokotus namus.

Gal atsiras kas gali padėti ne tik pinigais, bet ir statybinėmis medžiagomis.

Paremti galite :

Kęstutis Bakaitis Ats. Sąskaita LT437181300475724209

Paskirtis (būtinai įrašykite): auka nukentėjus nuo gaisro.

Taip pat prašome visų intensyviai dalintis šia istorija. Tik gerų žmonių dėka galime sugrąžinti žmogui namus.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook