Įvykiai

Įvykiai

Aistros dėl P.Cvirkos paminklo neslopsta: rengiantis jį nukelti – prašymas prokurorams (0)

Vilniaus miesto savivaldybės tarybai nusprendus nukelti sostinės centre esantį sovietmečio rašytojo ir politinio veikėjo Petro Cvirkos paminklą, jo anūkas Aidas Pivoriūnas siekdamas sustabdyti tai kreipėsi į prokurorus dėl viešojo intereso gynimo. Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas sakė, kad niekas nesikeičia – sprendimas dėl paminklo priimtas ir jį belieka įgyvendinti.

(Plačiau...)

Prie Veliuonos aptiko naminukės bravorą (0)

Kaip praneša Marijampolės apskrities VPK, spalio 21 d. apie 23 val. Veliuonos seniūnijoje, Gystėnų kaime, pas vyrą (g. 1993 m.), rastas naminei degtinei gaminti skirtas aparatas ir skaidrus skystis, turintis naminės degtinės kvapą.

(Plačiau...)

Priimti sprendimai, kaip keisis eismas mieste (0)

Spalio pradžioje įvyko nuotolinis Eismo saugumo komisijos posėdis, kuriame buvo svarstyti prašymai laikinai apriboti eismą, įrengti sferinius veidrodžius, greitį ribojančius ženklus ir kitas saugaus eismo priemones. Posėdžiui pirmininkavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys.

(Plačiau...)

Regionui - apdovanojimas už žaliąją viziją (0)

Spalio 21 d., Tarptautiniame transporto inovacijų forume įteikti tvariems logistikos sprendimams ir iniciatyvoms skirto konkurso „Žaliojo susisiekimo link“ apdovanojimai. Bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) inicijuotų apdovanojimų metu buvo įvertintos žaliąjį kursą pasirinkusios Lietuvos įmonės, viešojo sektoriaus, kūrybinės ir visuomeninės organizacijos. Specialus konkurso „Žaliojo susisiekimo link“ įvertinimas už žaliojo regiono viziją skirtas Tauragės apskrities savivaldybių (Pagėgių, Šilalės, Jurbarko ir Tauragės) įgyvendinamai funkcinei zonai Tauragė+.

(Plačiau...)

Nelegalūs svaigalai atsidūrė srutų duobėje (nuotraukos, video) (0)

Beveik pusė tonos. Tiek nelegalaus alkoholio ketvirtadienio rytą buvo išpilta į Dainių kiaulių komplekso srutų lagūną. Šioje vietoje tarnybos visada naikina neteisėtais pagamintus ar pardavinėtus svaigalus.

(Plačiau...)

Laivelių prieplaukai pinigų vėl bus ieškoma biudžete (6)

Spalio 18 d. aptarti praėjusio sezono ir pakalbėti apie ateitį į savivaldybę buvo pakviesti Jurbarko krašto laivavedžiai, praėjusį laivybos sezoną laivelius laikę Mažojoje laivelių prieplaukoje. Šios prieplaukos veikla šiemet finansuota iš savivaldybės biudžeto, tad planuojant kitų metų biudžetą būtina žinoti, ar reikės ir kiek lėšų prieplaukai išlaikyti.

(Plačiau...)

Ričardas Juška tapo „Auksinės krivūlės riteriu“ (papildyta, vaizdo įrašas) (1)

Spalio 19 d. vakarą Vilniuje įteikti svarbiausi šalies savivaldos apdovanojimai – „Auksinės krivūlės“. Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Nacionaliniame dramos teatre, konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms įteiktos „Auksinės krivūlės“ statulėlės, o asmenims, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Vieną iš trijų „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklų LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius įteikė mūsų kraštiečiui, Lietuvos Respublikos Seimo nariui, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkui Ričardui Juškai.

(Plačiau...)

Girtą moterį tramdė policija (0)

Marijampolės policija informuoja, kad spalio 18 d. apie 18 val. Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., viešoje vietoje, neblaivi (0,72 prom.) moteris (g. 1980 m.) smurtavo prieš blaivų vyrą (g. 1951 m.).

(Plačiau...)

Jaunimo piešiniai kalba apie generolą Antaną Gelgaudą (0)

Spalio 12 d. Panemunės pilyje apdovanoti respublikinio mokinių piešinių konkurso-parodos „1830–1831 metų sukilimo Lietuvoje vado Antano Gelgaudo atminimas“ laimėtojai. Piešinių konkursas – vienas iš Antano Gelgaudo minėjimo metų programos renginių.

(Plačiau...)

Jurbarko gimnazijoje daužysis „Laisvės banga“ (kviečia stebėti transliaciją) (0)

 „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su JAV ambasada nuo 2021 m. spalio 1 d. rengia atvirų istorijos pamokų ciklą „Laisvės banga“. Lietuvoje atrinktos 6 mokyklos, iš kurių LRT televizija transliuoja ypatingas istorijos pamokas. Džiaugiamės, kad viena iš atrinktų mokyklų – Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija.

(Plačiau...)

Ukrainoje uždraudė rusiško prekybos tinklo veiklą – jo parduotuvė yra ir Jurbarke (2)

Ukrainos nacionalinė saugumo ir gynybos taryba (NSGT) nusprendė uždrausti Rusijos kapitalo parduotuvių tinklui „Mere“ veikti Ukrainoje.

(Plačiau...)

Kviečia stebėti „Auksinių krivūlių" apdovanojimus (0)

Spalio 19 d., 17.40 val. Vilniuje bus įteikti 2021 metų „Auksinių krivūlių" apdovanojimai. 

(Plačiau...)

Jurbarkiškių šeimos drama: skyrybų skausmą degtine malšinęs vyras mirė tėvo gniaužtuose (0)

2021 metų žiemą viename Jurbarko rajono kaime buvo nužudytas 32-ejų metų vyras. Į teisiamųjų suolą sėdo nužudytojo 59-erių metų tėvas Kęstutis Pielikis, iki šiol tikinantis, kad tą lemtingą dieną tenorėjęs nuraminti prieš jį smurtavusį sūnų. „Eilinis man čia buvo sutramdymas. Jei smaugi, turi tikslą pasmaugti, bet aš tik laikiau“, – teisme teisinosi kaltinamasis.

(Plačiau...)

Vosbutuose rastas kelerius metus Vokietijos policijos ieškotas traktorius (0)

Jurbarko rajone buvo rastas traktorius, kuris jau keltą metų ieškomas Vokietijoje.

(Plačiau...)

Kitąmet didės valstybės biudžeto parama ūkininkams (0)

Kitąmet šalies ūkininkus pasieks šeštadaliu didesnė parama negu šiemet – beveik 1,2 milijardo eurų. Didžiąją dalį jų – beveik milijardą eurų – sudaro Europos Sąjungos lėšos. Tai numatyta valstybės 2022 metų biudžeto projekte, kurį Vyriausybė teikia Seimui.

(Plačiau...)

Prašo pagalbos – aukų už po gaisro išlikusias prekes (3)

Naktį į trečiadienį, apie 0.30 val., Jurbarke, parduotuvėje „Pas Agotą“ kilo gaisras. Nors liepsnos buvo pastebėtos laiku ir ugniagesiams pavyko išgelbėti pastatą, tačiau ugnis pridarė didžiulių nuostolių. Parduotuvės savininkai prašo gyventojų pagalbos ir kviečia į akciją – siūlys išlikusias prekes už savanorišką auką.

(Plačiau...)

Sudegė parduotuvė „Pas Agotą“ (0)

Naktį į spalio 13-ąją, apie 00.30 val., Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad dega puikiai jurbarkiečiams žinoma parduotuvė „Pas Agotą“. Nuo ugnies nukentėjo visi trys parduotuvės aukštai – sugadintos prekės, aprūko ir buvo sulietos patalpos.

(Plačiau...)

Televizijos bokšte filmavo blogą, pasilaipiojimą nutraukė tarnybos (papildyta video) (0)

Spalio 9 d. apie 19 val. tarnyboms buvo pranešta, kad į televizijos ir ryšių bokštą Birutės g. lipa pašalinis žmogus. Gelbėti ekstremalo nuskubėjo ugniagesiai, medikai ir policija.

(Plačiau...)

Automobilje rado narkotikų (0)

Spalio 11 d. apie 21.30 val. Pilies I k. (Skirsnemunės sav.), automobilių stovėjimo aikštelėje patruliuojantys policininkai patikrino įtarimų sukėlusį automobilį „Mercedes-Benz“, kuriame sėdėjo du vyrai (g. 1996 m. ir g. 1995 m.). 

(Plačiau...)

Šiandien prasideda „Maisto banko“ akcija (1)

Jau šiandien nuo 15 val. iki 20 val. ir šeštadienį nuo 10 iki 20 val. prekybos tinklų lankytojus pasitiks „Maisto banko“ akcijos savanoriai, kviesdami ištiesti pagalbos ranką net trims šimtams Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, kurios padeda stokojantiems, o bendradarbiaudamos su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“, kiekvieną dieną prisideda, kad kuo daugiau skirtinguose sektoriuose atlikusio nerealizuoto maisto pasiektų ne šiukšlių dėžes, o žmonių namus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook