Įvykiai

Įvykiai

Šalia Nemuno po tiltu naktį praleidusio vyro pasakojimas nustebino gelbėtojus (1)

Po tiltu per Nemuną tikriausiai yra savižudis. Tokį pranešimą Jurbarko ugniagesiai gelbėtojai gavo pirmadienį apie pusę šešių ryto ir išskubėjo gelbėti žmogaus. Jaunas vyras neketino žudytis, bet jo pasakojimas kėlė dvejonių.

(Plačiau...)

Egzaminų rezultatai - net aštuoniolika šimtukų (2)

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija skelbia, kad jos abiturientai itin sėkmingai išlaikė egzaminus. Dvyliktokai gavo aštuoniolika šimtukų ir tris 99 balų įvertinimus.

(Plačiau...)

Su savivaldybe atsisveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė (5)

Liepos 21 d. buvo paskutinė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Jolitos Jablonskienės darbo diena Jurbarko rajono savivaldybės administracijoje. Nuo liepos 22 d. valstybės tarnautojos prašymu tarnybinio kaitumo būdu ji perkeliama į Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas.

(Plačiau...)

Gelbėjo gandrus (0)

Antradienį Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams buvo pranešta, kad Viešvilėje žmonės slaugo sužeistą gandrą. Žmonės paukštį praėjusį ketvirtadienį rado miestelio parke. Sparnuočiui buvo sužalota koja, jis negalėjo nei stovėti, nei skristi.

(Plačiau...)

Pagerbė nusipelniusius pareigūnus (0)

Liepos 5-ąją Vilkaviškio dvare buvo pagerbti geriausi Marijampolės apskrities policininkai, tarp jų ir penki Jurbarko r. komisariato pareigūnai. Trečiojo laipsnio ženklu „Už nuopelnus“ apdovanoti Veiklos skyriaus viršininkė Laura Strimaitienė ir to paties skyriaus tyrėjas Andrius Butkus. Padėkos įteiktos trims Reagavimo skyriaus tyrėjai Laurai Dabašinskienei ir vyriausiosioms patrulėms Vaivai Račiukaitytei ir Juditai Jonikienei.

(Plačiau...)

Karantinas sutaupė stovykloms (0)

Jurbarko r. savivaldybės administracija iki liepos 14 d. kviečia teikti paraiškas vaikų vasaros stovyklų organizavimui. Stovykloms finansuoti numatyta 49 tūkst. Eur. Ši suma – tai sutaupytos neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) lėšos, nes per mokslo metus karantino sąlygomis neformaliojo švietimo užsiėmimai beveik nevyko. Paraiškas teikti ir stovyklas organizuoti gali ugdymo įstaigos ir visi NVŠ teikėjai.

(Plačiau...)

Girtų konfliktas baigėsi peilio dūriais (0)

Liepos 4 d. apie 00.16 val. Jurbarke, Antano Giedraičio-Giedriaus g., namo kieme, neblaivus (1,48 prom.) vyras (g. 1989 m.) peiliu sužalojo neblaivų (1,87 prom.) vyrą (g. 1982 m.),

(Plačiau...)

Bandė atsikratyti narkotikų (1)

Liepos 3 d. apie 20.53 val. Pilies I k. (Skirsnemunės sen.) policijos patruliai patikrino automobilį „Mercedes Benz“, kurio viduje buvo vyras (g. 1989 m.). 

(Plačiau...)

Dainių II k. rado naminukės saugyklą (0)

Penktadienį policija tikrindama Dainių II k. (Jurbarkų sen.) esančios sodybos ūkinį pastatą, rado 29,5 litro skaidraus skysčio, kuriam būdingas specifinis naminės degtinės kvapas.

(Plačiau...)

Automobilyje rado narkotikų (1)

Penktadienį Vadžgiryje patruliuojantys policininkai patikrinimui sustabdė automobilį „Audi A4“, kurį vairavo 19-etis I. K. 

(Plačiau...)

Atsisveikino su direktoriumi (1)

Ilgametis Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Petras Baršauskas birželio 30 d. nusprendė baigti savo profesinę veiklą. Birželio 28 d. už nuoširdų ilgametį darbą jam padėkojo savivaldybės vadovai, mokyklos bendruomenė, Seredžiaus seniūnija.

(Plačiau...)

Užsižiopsojęs motociklininkas trenkėsi į mašiną (papildyta,nuotraukos) (4)

Trečiadienio vakarą, apie 20.10 val., Jurbarke, prie tilto per Mituvą, įvyko avarija. Pirminiais duomenimis, sustabdyti motociklo nespėjęs jaunuolis trenkėsi į priekyje važiavusios „Toyota“ galą.

(Plačiau...)

Girtas vairuotojas pražudė keleivį (0)

Šeštadienį prieš vidurdienį Jurbarko rajone, nuvažiavus nuo kelio ir apvirtus automobiliui, kurį vairavo neblaivus vyras, žuvo keleivis.

(Plačiau...)

„Pragėrė“ dukrą: duris naktį išlaužė ugniagesiai, dvejų mažylė evakuota (0)

Vėlų pirmadienio vakarą Jurbarko ugniagesiai iš policijos sulaukė pranešimo, kad pareigūnams reikalinga pagalba patekti į vieną butą Muitinės gatvėje. Mat ten girdėti vaiko verksmai, o į vidų niekas neįsileidžia. Pagal pirminę turėtą informaciją, bute vyksta išgertuvės, susirinkę daug asmenų ir galimai neprižiūrima 2 metų mergaitė.

(Plačiau...)

Automobilis vertėsi kūliais (nuotraukos) (0)

Šeštadienio pavakarę kelyje iš Smalininkų į Jurbarką, tarp sankryžų į Smukučius ir Greičius nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi.

(Plačiau...)

Patrulių įtarimai pasitvirtino - rado narkotikų (3)

Birželio 5-osios vakarą, apie 19.20 val., Smalininkuose patruliavę policininkai pastebėjo įtarimų sukėlusį vyrą.

(Plačiau...)

Po susidūrimo – vyras ir moteris ligoninėje (nuotraukos) (3)

Ketvirtadienio popietę kelyje Jurbarkas-Kaunas, ties Skirsnemune, susidūrė du „Opel“ automobiliai. Per avariją nukentėjo du žmonės – vyras ir moteris, kurie buvo išvežti į ligoninę.

(Plačiau...)

Per sprogimą nukentėjo moteris (0)

Gegužės 31-osios vakarą, apie 19 val., bendruoju pagalbos telefonu buvo pranešta, kad Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., namo viduje, driokstelėjo sprogimas, per nelaimę sužalota viduje buvusi moteris.

(Plačiau...)

Laivas sujungs dvarus abipus Nemuno (1)

Ties Vytėnais esantis uostas nuo pirmojo birželio savaitgalio taps bene svarbiausiu upių susisiekimo punktu Jurbarko ir Šakių rajonuose. Reguliarūs maršrutai sujungs Vytėnų pilį ir Gelgaudiškio dvarą.

(Plačiau...)

Po susidūrimo dviratininkas atsidūrė ligoninėje, „Subaru“ griovyje. Vežėsi alaus dėžę (nuotraukos, papildyta) (3)

Gegužės 30-osios popietę, apie  16.50 val., skaudi nelaimė įvyko kelyje iš Smalininkų į Jurbarką. Ties sankryža į Smukučius susidūrė dviračiu važiavęs vyras ir jį lenkusi „Subaru Impreza“. Smūgio būta stipraus – dviratininkas atsidūrė ligoninėje, o automobilis nuslydo į griovį.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook