Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Įvykiai

Įvykiai

Krizes padės įveikti speciali psichologų komanda (0)

Nuo 2021 m. spalio mėnesio Klaipėdos m., Klaipėdos raj., Šilutės raj., Šilalės raj., Tauragės raj., Jurbarko raj., Pagėgių, Neringos, Palangos m., Kretingos raj., Skuodo raj., Mažeikių raj., Akmenės raj., Joniškio raj., Šiaulių m., Šiaulių raj., Kelmės raj. Telšių raj., Plungės raj., Rietavo savivaldybės yra vykdomos Lietuvos vakarų regiono mobiliųjų psichologinių krizių įveikimo komandų paslaugos (MPKĮK).

(Plačiau...)

Mieste užsiliepsnojo paukštynas (3)

Spalio 2 d., apie 18.15 val., buvo pranešta, kad dega pastatas Jurbarke, Vydūno g. At vykus ugniagesiams paaiškėjo, kad jiems ne tik teks gesinti ūkinės paskirties statinį, kurio stogas jau liepsnojo, bet ir gelbėti kelias dešimtis paukščių.

(Plačiau...)

Pavogė penkias tonas dyzelino (0)

Rugsėjo 30 d. į policiją kreipėsi 52-ejų vyras, kuris pranešė, kad rugsėjo 25 d. apie 17 val. Smalininkų mstl., Nemuno g., iš kieme esančios dyzelinio kuro talpos, pavogti 5000 litrų dyzelinio kuro. 

(Plačiau...)

Į rajoną sukvietė žygeivius (video) (0)

Pastaruosius porą sezonų VŠĮ „Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras“ (TVIC) kvietė dalyvauti keturiuose nemokamuose pėsčiųjų žygiuose. Įstaigaįgyvendino projektą "Atrask, įkvėpk, pažink žygiuodamas Jurbarko krašte".

(Plačiau...)

Tvaraus paveldo žingsniai Panemunės pilyje: pradėkime keisti požiūrį (0)

„Pradėkime keisti požiūrį! – Tokią išvadą priėjo įvairių paveldo sričių specialistai, susirinkę į Panemunės pilyje vykusią Europos paveldo dienų diskusiją apie tvarų paveldą, – sako Panemunės pilies direktorius dr. Marius Daraškevičius. – Šių metų Europos paveldo dienų tema „Tvarus paveldas“ skatina pažvelgti į problemas bendrame kontekste: tiek į žmones, tiek į vietoves; akcentuoja tęstinumą ir mokymąsi iš tradicijų; kalba apie veiksmus, kuriuos objektų valdytojai ir lankytojai gali padaryti, kad būtų draugiškesni aplinkai, bei ragina diskutuoti, kaip nekilnojamas ir gamtos paveldas prisideda prie tvaresnės ateities.“ Vilniaus dailės akademijos valdomas Panemunės pilies muziejus-galerija rugsėjo 16 dieną surengė atvirą apskrito stalo diskusiją, skirtą tvaraus paveldo temai aptarti. Prie vieno stalo susėdo paveldo specialistai – architektai, inžinieriai, restauratoriai, gamtosaugininkai, paveldo valdytojai, turizmo sektoriaus, savivaldos ir bendruomenės atstovai.

(Plačiau...)

Prieš svarbų teismo posėdį – netikėta trauma: 16-metės prievartautojas iš Jurbarko kelyje rėžėsi į medį (2)

Visą Lietuvą pašiurpinęs, dėl 16-metės išprievartavimo ir jos itin brutalaus sumušimo teisiamas 21 metų jurbarkietis Mantas Icikevičius prieš svarbų teismo posėdį pateko į avariją – vairuodamas mikroautobusą, jis trenkėsi į medį ir patyrė traumą. 

(Plačiau...)

92 metų veliuoniečio istorija: išsaugoti tėvo, garsaus tarpukario fotografo, darbai, slapta organizacija ir išradingumas tremtyje (0)

Veliuona – viena seniausių Lietuvos gyvenviečių, kartais vadinama Panemunių perlu. Gamta čia sunku nesižavėti, bet užsukti verta ir dėl įdomių asmenybių. Viena tokių – 92 metų Kazimieras Vytautas Mickus, šį kraštą matęs nuo labai seniai. Garsaus tarpukario fotografo sūnus, pats fotografuojantis bei išsaugojęs unikalią tėvo stiklo negatyvų kolekciją, turi ir pasakojimų apie šį istorine dvasia, piliakalniais ir dailiais Nemuno vaizdais pasižymintį kraštą, apie svarbią tėvo veiklą ir, žinoma, savo vingiuotą gyvenimo kelią.

(Plačiau...)

Girta mergina peiliu sužalojo jaunuolį (0)

Penktadienį vakare Jurbarke kilus tarpusavio konfliktui neblaivi mergina (g. 2003 m.) peiliu sužalojo jaunuolį (g. 2004 m.).

(Plačiau...)

Kurdama krosnį smarkiai apdegė moteris (0)

Rugsėjo 12 d., apie 13.15 val., Gudelių k. (Girdžių sen.), Tuopų g., name, moteris kurdama krosnį apdegė kojas, rankas ir veidą.

(Plačiau...)

Pabėgo trys merginos (0)

Rugsėjo 9-ąją policijai pranešta, kad iš vaikų globos įstaigos Skalvijos namai be leidimo pasišalino ir negrįžo trys globotinės.

(Plačiau...)

Įvažiuodami į Lietuvą rusai slepiasi po netikrais numeriais (1)

Apskrities policijos komisriatas praneša, kad policininkai ir pasieniečiai fiksuoja atvejus, kai Rusijos Federacijos piliečiai, siekdami nuslėpti, kad yra iš Rusijos, prieš išvykdami iš Lietuvos teritorijos ar atvykę į ją, patys pasikeičia savo transporto priemonių valstybinius numerius.

(Plačiau...)

Paminėta Vytauto Didžiojo karūnavimo diena (1)

Kasmet rugsėjo 8 dieną Lietuvoje minima ypač daug atmintinų progų: Vytauto Didžiojo karūnavimo diena, Padėkos už Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės apgynimą diena, Švč. Mergelės Marijos gimimo diena, Tarptautinė raštingumo diena. Mūsų miestui svarbiausia proga – Vytauto Didžiojo karūnavimo diena, kuri kiekvienais metais paminima istorine-pilietine pamoka prie Vytauto Didžiojo paminklo. 

(Plačiau...)

Darbininkas patyrė traumą (0)

Rugsėjo 7 d., apie 15.30 val., Statybininkų g., įmonėje, darbo su elektriniu diskiniu pjūklu metu vyras (g. 1961 m.) susižalojo kairės rankos pirštus.

(Plačiau...)

Prie mokyklos girtas vairuotojas taranavo automobilį (0)

Antradienį, apie 14.20 val., prie Vytauto Didžiojo progimnazijos įvyko avarija. Į Vytauto Didžiojo g. važiavusį „Opel“ rėžėsi iš šalutinės Mokyklos g. išvažiavęs „Peugeot“. Kiek vėliau paaiškėjo, kad šio vairuotojas yra girtas.

(Plačiau...)

Prisvilęs puodas virto nemalonumais (0)

Rugsėjo 2 d., apie 12.15 val., ugniagesiai skubėjo į P. Cvirkos gatvę Jurbarke. Čia, daugiabučio antrajame aukšte, per langus veržėsi dūmai.

(Plačiau...)

Bus sausa, naktimis galimos šalnos (0)

Artimiausiomis dienomis vyraus daugiausia sausi orai, naktimis išliks šalnų pavojus.

(Plačiau...)

Automobililyje - maišeliai su narkotikais (1)

Rugsėjo 3 d. apie 00.40 val. Jurbarke, Kalnėnų g., patikrinimui patruliuojantys policininkai sustabdė įtarimų sukėlusį lengvąjį automobilį „Audi A4“, kurį vairavo vyras (g. 2001 m.), kartu važiavo keleivis (g. 2004 m.). 

(Plačiau...)

Artimiausiomis dienomis iš šiaurės plūs labai vėsūs orai (0)

Šiandien Lietuvoje bus nepastoviai debesuota. Daug kur trumpas lietus. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra 14–19 laipsnių šilumos. 

(Plačiau...)

Vaikų žaidimai apleistame automobilyje vos nesibaigė tragiškai (0)

Vaikams žaidžiant apleistame automobilyje netikėtai kilo gaisras. Įvykus nelaimei prireikė ir medikų pagalbos.

(Plačiau...)

Rasta mina, uždarytas eismas, apribotas savivaldybės darbas (1)

Trečiadienį, prieš pietus, buvo pranešta, kad prie Jurbarko kultūros centro žemes kasę darbininkai galimai rado sprogmenį. Greičiausiai tai - minosvaidžio mina.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook