Įvykiai

Įvykiai

Kalnėnuose užsiliepsnojo namas (nuotraukos) (0)

Penktadienio popietę Kalnėnuose užsidegė gyvenamasis namas. Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti nuo netvarkingo kamino.

(Plačiau...)

Įrengė papildomą kačių šėryklą (4)

Šiandien priimtas sprendimas Jurbarko mieste įrengti papildomą bešeimininkių kačių šėrimo vietą teritorijoje, kurioje ji buvo įrengta ir anksčiau – valstybiniame žemės sklype adresu V. Kudirkos g. 36 A.

(Plačiau...)

Paskiepys dar beveik šimtą rajono medicinos darbuotojų (0)

Sausio 9 d. Jurbarko ligoninė iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gavo 96 dozes vakcinos nuo COVID-19 (koronaviruso infekcijos). Šia vakcina savaitgalį buvo paskiepyti 96 darbuotojai, iš jų 10 greitosios medicinos pagalbos darbuotojų.

(Plačiau...)

Parduotas buvęs kolūkio pastatas Jurbarkuose (0)

Savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys sausio 11 d. pasirašė sutartį su UAB „Ranga 24“ dėl buvusio „Gegužės pirmosios“ kolūkio kontoros-kultūros namų pastato, esančio Ryto g. 2, Jurbarkuose, pardavimo. Pastatas parduotas gruodžio mėn. organizuotame aukcione kartu su 0,2399 ha žemės sklypu.

(Plačiau...)

Kviečia uždegti vienybės ir vilties žvakes (0)

Šiais metais Lietuva mini Sausio 13-osios, Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. 1991 m. sausį tūkstančiai žmonių, atsiliepę į Tautos atstovybės – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos kvietimą, atėjo ginti atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę.

(Plačiau...)

Koronavirusas pražudė gydytoją Steponą Česlovą Strodomskį (0)

Kovą su koronavirusu pralaimėjo ilgametis Eržvilko  pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiasis gydytojas Steponas Česlovas Strodomskis. Jo gyvybė užgeso  sausio 8 d. Gydytojas mirė sulaukęs 72-ejų.

(Plačiau...)

Jurbarke sudegė pirtis (0)

Sausio 8-osios paryčiais, apie 5.20 val. specialiosioms tarnyboms specialiosioms tarnyboms pranešta, kad Jurbarke, Vydūno g., dega pirtis. 

(Plačiau...)

Automobiliu suniokota Kalnėnų piliavietė (nuotraukos) (2)

Chuliganai išvažinėjo dalį Kalnėnų piliavietės. Greičiausiai visureigiu ar padidinto pravažumo automobiliu suniokotas vienas piliakalnio šlaitų. Kada tiksliai vandalai pasidarbavo ant kultūros paminklo – kol kas neaišku. Akivaizdu tai, kad prie piliavietės atvykę asmenys tikrai turėjo žinoti, ant kokio kalno važiuoja – šalia piliakalnio, prie vienintelio čia vedančio kelio, stovi didžiulis informacinis stendas.

(Plačiau...)

Po daugiadienių išgertuvių - prie automobilio vairo (1)

Sausio 5 d. 10.30 val. Padubisyje (Seredžiaus sen.) policija sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo tos pačios seniūnijos gyventojas iš Gadvaišų. Netrukus paaiškėjo, kad vyras visiškai girtas – patikrinus alkoholio matuokliu jam nustatytas 2,72 prom. girtumas.

(Plačiau...)

Daivaras Rybakovas dirbs žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko patarėju (26)

Pirmadienį prie žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko komandos prisijungė ir trys patarėjai: Algirdas Igorius, Kristina Simonaitytė ir Daivaras Rybakovas.

(Plačiau...)

Informacija dėl kalėdinių eglučių surinkimo (0)

Praėjus šventiniam laikotarpiui ateina metas atsisveikinti su šių švenčių simboliais – eglutėmis. Informuojame, kad eglutes ir jų šakas iki 2021 m. sausio 11 d. galite palikti prie daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių, iš kur jas surinks UAB „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai. Primename, kad į komunalinių atliekų surinkimo konteinerius eglutes mesti draudžiama.

(Plačiau...)

Stanislovas Ramutis Piliutis (1942 11 24 – 2021 01 01) (1)

Po sunkios ligos amžinybėn išėjo ilgametis Jurbarko ligoninės gydytojas Stanislovas Ramutis Piliutis.

(Plačiau...)

Maudytis susiruošusias jurbarkietes išgąsdino juodas vanduo (nuotraukos) (7)

Gruodžio 31-osios rytą į Jurbarko karjerą maudytis susiruošusios moterys liko be patinkančio užsiėmimo – vandenyje, ties paplūdimiu, plaukiojo galimai teršalai. Vizualiai naftos produktus primenanti juoda, tačiau jokio kvapo neturinti, skysta masė plaukiojo kelių dešimčių metrų ilgio ruože. Pakrantėje, kur teršalų buvo daugiausia, vanduo buvo nusėtas juodais burbulais.

(Plačiau...)

Jurbarke užges kalėdiniai papuošimai - 2021-uosius raginama sutikti namuose (2)

Atsižvelgiant į Lietuvos policijos prašymą atsakingai sutikti Naujuosius metus, neleisti fejerverkų ir užgesinti kalėdines eglutes bei solidarizuojantis su kitomis savivaldybėmis, nuspręsta šįvakar nuo 21 val. užgesinti ir Jurbarko kalėdines eglutes.

(Plačiau...)

Ligoninėje atnaujinta rentgeno įranga (1)

Gerinant rentgeno diagnostikos paslaugų kokybę, Jurbarko ligoninei iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto skirta 200 tūkst. Eur universaliai stacionariam rentgeno diagnostikos medicinos prietaisui įsigyti.

(Plačiau...)

Automobilyje – įtartini radiniai: galimai narkotikai ir psichotropiniai vaistai (0)

Gruodžio 30 d. apie 1.45 val. policijai pranešta, kad Jurbarke, Vydūno g., Dvaro parke, pastebėtas įtartinas automobilis „Audi A4“, prie kurio buvo keturi asmenys (du Kauno miesto ir du Kauno rajono gyventojai) - trys vaikinai, visi gimę 1999 m., ir mergina, gim. 2001 m.

(Plačiau...)

Perspėja dėl vagies Jurbarke (0)

Jurbarkiečiai socialiniame tinkle dalinasi įtariamo vagies nuotrauka. Pasak vieno gyventojo, vaizdo kamerų užfiksuotas vyras per Kalėdas, gruodžio 25-ąją, Mokyklos g. ieškojo, ką pavogti.

(Plačiau...)

Galimai koronavirusu užsikrėtusį smurtautoją iš Šakių uždarė Jurbarko ligoninėje (2)

Šakių rajone susikivirčijus broliams, vienas jų atsidūrė ligoninėje. Tačiau į gydymo įstaigą buvo pristatyta ne auka, smurtautojas, kuris, įtariama, yra užsikrėtęs koronavirusu.

(Plačiau...)

Policininkams už darbą padėkojo piešiniu ir sausainiais (2)

Trečiadienį į gatves grįžo sustiprintos policijos ir kitų tarnybų pajėgos. Pareigūnai kontroliuoja žmonių judėjimą – taip bandoma sustabdyti sparčiai plintančią koronaviruso pandemiją. Nors griežti judėjimo ribojimai daliai piliečių sukėlė nepasitenkinimą, kita dalis puikiai supranta priemonių reikalingumą ir dėkoja pareigūnams. Vieni tokių – mažylė Rusnė ir jos šeima. Mergaitė nupiešė piešinį ir kartu su sausainiais įteikė miesto prieigose budintiems policininkams.

(Plačiau...)

Policija prašo padėti surasti paauglį (0)

Policija ieško be žinios dingusio Vilkaviškio r. sav. Kybartų globos namų auklėtinio Tomo Arlavičiaus(gim. 2005 m.). Nepilnametis yra apie 160 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook