Įvykiai

Įvykiai

Per savaitę – dešimt tinklų (video) (2)

Rajono gyventojai neatsispiria pagundai brakonieriauti tinklais. Vos per keletą dienų aplinkosaugininkams įkliuvo net keletas brakonierių, konfiskuota apie dešimt tinklų ir valtis. Visi prasižengėliai sugauti reaguojant į pilietiškų gyventojų pranešimus.

(Plačiau...)

Surinko naftos produktus (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį vakare, apie 17 val., specialiosioms tarnyboms pranešta apie Jurbarke, Kudirkos g., daugiabučio namo kieme išsiliejusius naftos produktus.

(Plačiau...)

FNTT prigriebė nelegalų prekeivį automobiliais, įtarimai šimtatūkstantiniu sukčiavimu (video, nuotraukos) (1)

Jurbarkiečio verslininko G. Š. planus pelnytis iš galimai nelegalios prekybos automobiliais sugriovė Finansinių nusikaltimų tarnybos ir mokesčių inspekcijos pareigūnai. Jurbarke, Sodų g., esančiame privačiame name ir automobilių remonto dirbtuvėse kratas surengę teisėsaugininkai įtaria, kad vien per keletą mėnesių jurbarkietis galėjo gauti ne mažiau kaip 200 tūkst. JAV dolerių nelegalių pajamų.

(Plačiau...)

Vyras žuvo tiesdamas elektros laidus (9)

Trečiadienį žuvo „A. Žilinskio ir ko“ įmonės darbuotojas. Nelaimė įvyko kai Simne, Alytaus rajone, vyras tiesė elektros laidus. Policijos pareigūnų duomenimis, juos medikai apie nelaimę informavo 14.58 val.

(Plačiau...)

Dvaro rūmuose karaliaus grožis ir menas (video) (0)

Balandžio 11 d. 18 val. Gelgaudiškio dvaro rūmuose pirmą kartą rengiamas teatralizuotas šou „Veidrodėli, pasakyk!” Pusantros valandos po dvaro rūmų stogu, kaip XX a. pradžios renginiuose, karaliaus meno atstovai, o Šakių grožio namų „S plius“ meistrai pademonstruos, kaip žmogų keičia rūbas, šukuosena, makiažas ir gera nuotaika.

(Plačiau...)

Šturmavo pastate įsitvirtinusius teroristus (nuotraukos, video) (2)

Trečiadienio vidudienį Jurbarke, Gedimino gatvėje, kariuomenės pajėgos šturmavo buvusio darželio "Šaltinėlis" pastate įsitvirtinusius teroristus.

(Plačiau...)

Kariai demonstruos ginklus (0)

Šiandien baigiasi Jurbarko mieste ir rajone vykusios Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės Žvalgybos kuopos lauko taktinės pratybos.

Prieš grįždami į dalinį kariai trečiadienį nuo 17 iki 18 val. prie turgaus, automobilių stovėjimo aikštelėje, surengs ginklų, technikos ir ekipuotės parodą.

 
(Plačiau...)

Kovos mieste užvirė po mero rinkimų (nuotraukos) (10)

Pirmadienio naktį Jurbarke pasipylė šūviai. Po savivaldos rinkimų į gatves išėjo rezultatais nepatenkintos grupuotės, kurios ėmė ginklais grasinti žmonėms, rengti teroro aktus, pabandė užimti rajono administravimui būtinus pastatus ir destabilizuoti situaciją. Su ginkluotomis grupuotėmis nebegalinti susitvarkyti teisėsauga į pagalbą pasikvietė karius.

(Plačiau...)

Pasikalbėjimai su "Vaivorykšte" po spektaklio "Pabėgimas į Akropolį" premjeros (video) (1)

Ketvirtadienį vaikų ir jaunimo teatras "Vaivorykštė" pristatė naują savo darbą - spektaklį "Pabėgimas į Akropolį".

(Plačiau...)

Mieste ir rajone vyks mūšiai (0)

Kovo 30 - balandžio 2 d. Jurbarke ir rajone Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės Žvalgybos kuopos kariai vykdys lauko taktines pratybas. Pratybose dalyvaus 60 karių ir 15 ratinių transporto priemonių.

(Plačiau...)

Jurbarko kraštas iš paukščio skrydžio (video) (0)

Aplinkos apsaugos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kovodami su žolės degintojais ir kitokiais pažeidėjais reidus vykdo ne tik ant žemės. Praėjusią savaitę ieškoti pažeidėjų aplinkosaugininkai kilo lėktuvu. 

(Plačiau...)

Auksiniame chore dėl pergalės grumiasi du kraštiečiai (video) (1)

Sekmadienį prasidėjo televizinis projektas "Chorų karai", kuriame dalyvauja ir du kraštiečiai - Vytenis ir Ramunė. Duetas dainuoja Auksiniame Tauragės krašto chore, kurį į kovą veda grupės "Magnit" generolės - Kristina Ivanova, Emilija Katauskaitė ir Laura Navikaitė.

"Šviesos" skaitytojams - specialus reportažas ir interviu  iš Auksinio choro užkulisių per pirmąjį jų koncertą Tauragėje.

(Plačiau...)

Bravoras kunkuliavo ant Dubysos kranto (0)

Kovo 8 d. reidą surengę  Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai ant Dubysos kranto išvydo neįprastą vaizdą – septyni vyrai varė naminę.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos dėl keturračio vagystės (nuotraukos) (0)

Jurbarko policija ieško pavogto keturračio motociklo ir prašo visuomenės pagalbos.

(Plačiau...)

Skirsnemunėje liepsnojo pakrantė (nuotraukos) (0)

Ketvirtadienio vakarą gautas pranešimas, kad ties Skirsnemune dega pievos ir prie Nemuno augantys krūmynai.

(Plačiau...)

Viešviliečiai apie pedofiliją vaikų namuose žinojo metų metus (video) (4)

Po įsiplieskusio galimos pedofilijos skandalo Viešvilės vaikų globos namuose, Socialinės apsaugos ministerija sieks nušalinti įstaigos direktorių 57-erių metų Algimantą Liaudaitį. Tiriama, ar globos namuose buvo seksualiai išnaudojami našlaičiai. Neoficialiais duomenimis, Viešvilės globos namuose gyvenantys paaugliai kelioms paroms būdavo išvežami, o grįždavo su nemažomis pinigų sumomis ir brangiais išmaniaisiais telefonais.

(Plačiau...)

Meru tapo Skirmantas Mockevičius (video) (27)

Sekmadienį 20 val. užsidarė visos - 1473 - sekmadienį Lietuvoje veikusios rinkimų apylinkės - baigėsi miestų ir rajonų savivaldybių merų rinkimų pakartotinis balsavimas. Jurbarko krašto žmonės rinkosi tarp liberalų kandidato Ričardo Juškos ir save nepriklausomu pristatančio Skirmanto Mockevičiaus. Rinkėjai pirmenybę atidavė S. Mockevičiui.

(Plačiau...)

Girdžiuose perdūrė posūnį (0)

Kovo 14 d. apie 12 val. per išgertuves Girdžiuose sužalotas vyras. Nusikaltimas įvykdytas, kai dėl kol kas nežinomų priežasčių, 54-erių metų vyras peiliu į pilvą dūrė 24-erių metų posūniui.

(Plačiau...)

Chuliganai nusiaubė Gedimino gatvę (nuotraukos) (9)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį chuliganai Jurbarke, Gedimino g., išlaužė po gatvės rekonstrukcijos pasodintus medžius. Šeštadienio rytą pabudę jurbarkiečiai išvydo pritrenkiantį vaizdą - vietoje augusių medelių styrojo stagarai, mėtėsi nuspardyti, augalus rėmę kuolai, vartėsi žvyro konteineris.

(Plačiau...)

Valdininkas puolė išjunginėti šviesas (video) (10)

Antradienį savivaldybės Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Stanislovas Andriulis, pamatęs jį besiruošiančius filmuoti žurnalistus, kabinete išjungė šviesą, o paprašius įjungti pratrūko, kad esą žiniasklaida per mažai moka mokesčių ir savivaldybė esą priversta taupyti lėšas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook