Įvykiai

Įvykiai

„Audi“ taranavo traktorių (nuotraukos) (0)

Šeštadienio popietę, apie 16.30 val., kelyje Kaunas-Jurbarkas, ties Raudone, susidūrė priekabą tempęs traktorius ir „Audi A6“.

(Plačiau...)

Sudegė „Jurbarkų mėsa“ (papildyta, nuotraukos, video) (9)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį užsidegė įmonės „Jurbarkų mėsa“ pastatas Jurbarkuose. Gesinti milžiniško gaisro atskubėjo ne tik Jurbarko, bet ir aplinkinių rajonų pajėgos.

BPC išplatintame pranešime nurodo, kad skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112  pranešimas buvo gautas 23.25 val. 

(Plačiau...)

40-oji rugsėjo 1-oji „Ąžuoliuke“ (nuotraukos) (0)

Rugsėjo 1-ąją mokykla-darželis „Ąžuoliukas“ švenčia neįprastą ugdymo metų pradžią – įstaigai šiemet sukanka keturiasdešimt.

(Plačiau...)

Vairuotojas pūstelėjo beveik tris promiles (0)

Rugpjūčio 30 d. 09.10 val. Klausučiuose (Seredžiaus sen.) patruliuojantys policininkai patikrinimui sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį „Audi A6“. Paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavo girtutėlis 29-erių pažeidėjas.

(Plačiau...)

Vilkikas mieste pametė priekabą (nuotraukos) (0)

Trečiadienį, apie 15 val., Jurbarke, Vydūno g., įvyko avarija. Knygnešių gatvės link važiavusiam vilkikui atsikabino priekaba. 

(Plačiau...)

Baltijos kelio atmintis vedė prie ypatingo bunkerio (video) (0)

Rugpjūčio 23 d. prie Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio Tarybos prezidiumo pirmininko generolo Jono Žemaičio-Vytauto vadavietės Šimkaičių girioje įvyko tradicinis Baltijos kelio (Juodojo kaspino) dienos minėjimas.

(Plačiau...)

Užsidegė nupjautas laukas (nuotraukos) (0)

Pirmadienį, popiet, Bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešta, kad Antkalniškių k. (Jurbarkų sen.) dega ražienų laukas.

(Plačiau...)

Automobilyje rado narkotikų (2)

Rugpjūčio 18 d. apie 22.10 val. Skirsnemunėje patruliuodami policijos pareigūnui patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes-Benz“, kurį vairavo vyras (g. 1989 m.), kartu važiavo dar vienas vyras (g. 1986 m.). Dalinės apžiūros metu buvo rastas paketėlis su viduje esančia augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga.

(Plačiau...)

Vyrą sužalojo metaliniu strypu (0)

Trečiadienio vėlų vakarą Jurbarko rajone, prie sodybos, strypu sužalotas vyras, kuris paguldytas į ligoninę. Įtariamasis (g. 1976 m.) uždarytas į areštinę.

(Plačiau...)

Perspėja dėl galimų nusikaltėlių žvalgytuvių (0)

Kaimyninio Šakių r. policija socialiniame tinke išplatino pranešimą, kuriuo perspėja dėl galimai po sodybas važinėjančių ir prieš planuojamus nusikaltimus besižvalgančių nusikaltėlių.

(Plačiau...)

Automobilyje rado narkotikų (0)

Rugpjūčio 15 d. apie 11.30 val. Girdžiuose policija patikrinimui sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį vairavo vyras 21-erių vyras. Kartu mašinoje buvo 24-erių bendrakeleivis.  

(Plačiau...)

Nuo kelio nuskriejo girtutėlis vairuotojas (nuotraukos) (0)

Rugpjūčio 13 d. apie 12 val. kelyje Jurbarkas-Skaudvilė, Lybiškių k. (Eržfilko sen.), vyras (g. 1977 m.) kelio vingyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio bei apvirto.

(Plačiau...)

Gelbėtojai skubėjo į Skirsnemunę – pranešta apie skęstantį vyrą (0)

Pirmadienio vakarą specialiosios tarnybos skubėjo į Skirsnemunę. Buvo pranešta, kad Nemune galimai skęsta vyras.

(Plačiau...)

Gesinti puodo sulėkė gausios pajėgos (0)

Šeštadienio vakarą į Lauko g 11 numeriu pažymėtą daugiabutį Jurbarke skubėjo gausios ugniagesių pajėgos. Tarnybos sulaukė pranešimo, kad galimai dega butas, iš jo verčiasi dūmai. Atvykę ugniagesiai netruko išsiaiškinti, kad nepaisant dūmų ir degėsių tvaiko, rimto gaisro nebuvo. Viename iš būtų prisvilo gaminamas maistas.

(Plačiau...)

Vilkikas partrenkė vyrą (0)

Penktadienio popietę per Kidulius važiavęs vilkikas kliudė vyrą, kuris po susidūrimo išvežtas į ligoninę. Avarija įvyko kai sunkiasvoris transportas važiavo Kidulių pakraščiu, keliu Jurbarkas-Šakiai.

Kol nelaimės vietoje dirba pareigūnai, policija vairuotojų prašo važiuoti atidžiai.

(Plačiau...)

VMVT paėmė šunį. Įtaria žiaurų elgesį su gyvūnu (0)

Ketvirtadienį Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai skubėjo į Klausučius (Seredžiaus sen.), kur jiems teko paimti išsekusį šunį. Prie būdos pririštas gyvūnas buvo akivaizdžiai ligotas ir apleistas.

(Plačiau...)

Traktoriui nuvertus stulpą be elektros liko šimtai gyventojų, kilo gaisras (2)

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ praneša, kad rugpjūčio 4 d. 16:37 val. žemės ūkio darbus atliekančiam traktoriui įvažiavus ir nuvertus 110 kV oro linijos  Raseiniai-Jurbarkas atramą,  buvo nutrauktas elektros energijos tiekimas 600 Jurbarko rajono vartotojų.  Nuo tinklo atsijungė ir Geišių vėjo jėgainių parkas. Taip pat kilo gaisras, per kurį išdegė apie 30 a. ražienos, kurią užgesino atskubėję Jurbarko ugniagesiai.

(Plačiau...)

Skiria paramą apsaugai nuo vilkų (0)

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos, nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d. iki 2021 m. spalio 15 d. priima paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklą „Prevencinių priemonių taikymas prieš vilkų ūkiniams gyvūnams daromą žalą“.

(Plačiau...)

Vanduo maudynėms tinkamas (0)

Rugpjūčio 2 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Mituvos užtvankos (Dainių k., Jurbarkų sen.), Jurbarko karjero (Muitinės g.) ir Greičių karjero (Greičių k., Jurbarkų sen.).

(Plačiau...)

Policija ieško Milvydo Gražulio (0)

Liepos 14 d. apie 06 val. iš namų, esančių Akmenynų k., Kalvarijos sav., į darbą, esantį Kaune, išėjo ir lig šiol negrįžo Milvydas Gražulis (gim. 1996 m.).

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook