Įvykiai

Įvykiai

Kūno kultūros ir sporto centrui vadovaus Odeta Vaitiekūnaitė (4)

Gegužės 5 d. įvyko konkursas Jurbarko rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo Odeta Vaitiekūnatė, šiuo metu dirbanti Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste. 

(Plačiau...)

Per profesinę šventę sodino ąžuolus (0)

Šalies ugniagesiai gelbėtojai antradienį minėio Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Tradiciškai šiai progai Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai rinkosi į mišias, o vėliau ugniagesių skverelyje sodino ąžuoliukus.

(Plačiau...)

Perspėja dėl erkių - venintelė veiksminga apsauga - skiepai (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius įspėja, kad prasidėjus kalendoriniam pavasariui, bunda erkės. Nors žiema nepagailėjo šalčio ir sniego, tačiau tikėtina, kad erkėms šios oro sąlygos padėjo išgyventi, o susidaręs sniego sluoksnis saugojo nuo šalčių. Erkių aktyvumas jau pastebimas, kadangi šių metų kovo mėnesį NVSC Jurbarko skyriuje buvo užregistruotas pirmasis susirgimas Laimo liga.

(Plačiau...)

Ugniagesiai gelbėtojai mini savo profesinę šventę – Šv. Florijono dieną (0)

Šalies ugniagesiai gelbėtojai antradienį mini Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.

(Plačiau...)

Marijampolės pakraštyje automobilyje rastas narkotikų perdozavęs jurbarkiškis (0)

Ketvirtadienį rytą į Marijampolės ligoninę iš miesto pakraštyje esančios J.Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvės buvo atgabentas, kaip vėliau paaiškėjo, narkotikų perdozavęs 37 metų vyras. Jis į ligoninę pateko neabejingo marijampoliečio dėka.

(Plačiau...)

Raudonėje - kanapių stiebai (0)

Balandžio 30 d. policijai buvo pranešta, kad viename Raudonės namų galimai laikomos narkotinės medžiagos - kanapės. Pareigūnams nuvykus ir patikrinus nuropdytą namą, buvo rasti trys kanapių stiebai. 

(Plačiau...)

Kviečia registruotis ir pasiskiepyti nuo COVID-19 (0)

65 m. ir vyresni asmenys kviečiami vakcinuotis nuo COVID-19. Dėl vakcinacijos registruokitės pas savo šeimos gydytoją. Bendroji vakcinacijos info linija Jurbarko rajone: 8 685 81363.

(Plačiau...)

Sodyboje rado naminės varyklą (0)

Balandžio 28 . policija patikrino Skliausčių k. (Eržvilko sen.) esančią sodybą. Joje pareigūnai rado naminės degtinės varymo įrangą, 25 litrus svaigalų ir 11 litrų raugalo.

(Plačiau...)

Narkotikų turėjusį vairuotoją išdavė keistas parkavimas (0)

Balandžio 29 d. apie 00.50 val. Žardiškių k. (Seredžiaus sen.) patruliuojantys policininkai pastebėjo viduryje kelio stovėjusį automobilį „Skoda Fabia“ su įjungtu varikliu. Prie transporto priemonės vairo sėdėjo 35-erių serediškis.

(Plačiau...)

Dėl balkių vagys sugriovė namą (0)

Balandžio 24 d. į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad atvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą Paarmenio k. (Seredžiaus sen.), pastebėjo, kad namo dalis nugriuvusi. Apžiūrėjęs namo sienas asmuo pastebėjo, kad sienų balkiai yra išpjauti ir pavogti.

(Plačiau...)

Rastas vyro kūnas su žaizdomis krūtinėje (0)

Balandžio 22 d. apie 19.40 val. Rimšuose (Eržvliko sen.), namuose, buvo rastas mirusio vyro kūnas su žaizdomis krūtinėje. 

(Plačiau...)

Šunų netekę daugintojai apgulė gyvūnų prieglaudą, tarp jų ir žiauriu elgesiu įtariamas jurbarkietis (3)

Šiandien Klaipėdos rajone esančios VšĮ „Būk mano draugas“ teritorijoje vyko tikra drama: suvažiavę gyvūnų dauginimu ir net žiauriu elgesiu su jais įtariami žmonės reikalavo parodyti iš jų atimtus augintinius. Gyvūnų prieglaudos darbuotojai ir savanoriai pagalbon kvietėsi žurnalistus ir policijos pareigūnus.

(Plačiau...)

Ieško įtariamojo vagyste (nuotraukos) (0)

Jurbarko policija ieško galimai „Eurobiurą“ apvogusio vyro.

(Plačiau...)

Įsikurs laivų statykla? (5)

Trečiadienį Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorius Raimundas Bastys bei mero pavaduotojas Petras Vainauskas susitiko su įmonės „Navis PRO“, kuri specializuojasi laivų statybos srityje, vadovais. Susitikimo metu įmonė pristatė savo ketinimus investuoti Jurbarke ir įkurti laivų statyklą, kurioje dirbtų 80-100 darbuotojų.

(Plačiau...)

„Eurobiure“ – mįslinga vagystė (0)

Balandžio 13-osios pavakare policijai buvo pranešta apie vagystę „Eurobiure“. Apie 18 val. Vytauto Didžiojo g. įsikūrusios parduotuvės personalas pastebėjo, kad iš įmonės seifo dingo kiek daugiau, nei 200 eurų.

(Plačiau...)

Susidūrė traktorius ir automobilis, moteris išvežta į ligoninę (0)

Balandžio 12 d. apie 21.20 val. pranešta, kad Stiegvilų k. (Eržvilko sav.), kelyje Stragutė-Eržvilkas-Bebirvai, susidūrė dvi transporto priemonės – automobilis „Nissan Almera Tino“ ir  traktorius „John Deere 6930“, kuris tempė žemės ūkio padargą – sėjamąją „Vederstad Rapid RD 400C“.

(Plačiau...)

Pavogė automobilį, tuomet jį paliko mieste (nuotraukos) (2)

Balandžio 11 d. apie 18.30 val. į policiją kreipėsi jurbarkietė, kuri pranešė, kad po darbo pasigedo Barkūnų g., stovėjimo aikštelėje, buvusio automobilio „Ford Focus“.

(Plačiau...)

Burbinės miške rado naminukės varyklą (0)

Balandžio 10 d., 18.40 val., Burbinės miške (Seredžiaus sen.) policija rado bravorą ir sulaikė naminę degtinę gaminusius vyrus. 

(Plačiau...)

Veliuonos bažnyčios bokštą vėl papuoš laikrodis (0)

Atkurti bažnyčios bokšto laikrodį – veliuoniečių seniai brandinta mintis, kurią įgyvendinti pasirinktas Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios 600 metų jubiliejus.

(Plačiau...)

Girtas chuliganas peiliu sužalojo vyrą (0)

Vėlų ketvirtadienio vakarą Bandzinuose (Jurbarkų sen.), namuose, neblaivių vyrų konfliktas baigėsi vieno jų sužalojimu peiliu.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook