Įvykiai

Įvykiai

Apvogė autobuso laukusią senolę (1)

Gegužės 11 d. į policiją kreipėsi 80-etė, kuri pranešė, kad gegužės 10 d. Rutkiškiuose (Eržvilko sen.), autobusų stotelėje, du nepažįstami asmenys pavogė rankinę.

(Plačiau...)

Tamošiuose užsiliepsnojo namas (nuotraukos) (0)

Bendrajam pagalbos centrui antradienio pavakare pranešta apie gaisrą Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Mieste keturias dienas nebus karšto vandens (3)

Vykdant Jurbarko centralizuoto šilumos tiekimo tinklo ir šilumos gamybos šaltinio hidraulinius bandymus ir planinius remontus nuo 2021 m. gegužės 11 d. 10 val. iki 2021 m. gegužės 14 d. 12 val. bus stabdomas centralizuotas termofikacinio vandens tiekimas Jurbarko miesto gyventojams.

(Plačiau...)

Girtas vaikinas galimai ginklu baugino paauglę (0)

Gegužės 7 d., apie 22.36 val., į policiją kreipėsi policiją ir pranešė, kad jos dukrai grasino aštuoniolikmetis jaunuolis. Vaikinas penkiolikmetę baugino į ginklą panašiu daiktu.

(Plačiau...)

Ant Nemuno kranto rastas neatpažintas kūnas (0)

Penktadienio vakarą Jurbarke, ant Nemuno kranto, rastas neatpažintos tapatybės vyriškos lyties žmogaus kūnas.

(Plačiau...)

Mieste įrengti defibriliatoriai ir turniketai (1)

Balandžio 30 d. Jurbarko kultūros centre, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje įrengti išoriniai automatiniai defibriliatoriai ir turniketai.

(Plačiau...)

Kūno kultūros ir sporto centrui vadovaus Odeta Vaitiekūnaitė (4)

Gegužės 5 d. įvyko konkursas Jurbarko rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo Odeta Vaitiekūnatė, šiuo metu dirbanti Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste. 

(Plačiau...)

Per profesinę šventę sodino ąžuolus (0)

Šalies ugniagesiai gelbėtojai antradienį minėio Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Tradiciškai šiai progai Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai rinkosi į mišias, o vėliau ugniagesių skverelyje sodino ąžuoliukus.

(Plačiau...)

Perspėja dėl erkių - venintelė veiksminga apsauga - skiepai (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius įspėja, kad prasidėjus kalendoriniam pavasariui, bunda erkės. Nors žiema nepagailėjo šalčio ir sniego, tačiau tikėtina, kad erkėms šios oro sąlygos padėjo išgyventi, o susidaręs sniego sluoksnis saugojo nuo šalčių. Erkių aktyvumas jau pastebimas, kadangi šių metų kovo mėnesį NVSC Jurbarko skyriuje buvo užregistruotas pirmasis susirgimas Laimo liga.

(Plačiau...)

Ugniagesiai gelbėtojai mini savo profesinę šventę – Šv. Florijono dieną (0)

Šalies ugniagesiai gelbėtojai antradienį mini Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.

(Plačiau...)

Marijampolės pakraštyje automobilyje rastas narkotikų perdozavęs jurbarkiškis (0)

Ketvirtadienį rytą į Marijampolės ligoninę iš miesto pakraštyje esančios J.Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvės buvo atgabentas, kaip vėliau paaiškėjo, narkotikų perdozavęs 37 metų vyras. Jis į ligoninę pateko neabejingo marijampoliečio dėka.

(Plačiau...)

Raudonėje - kanapių stiebai (0)

Balandžio 30 d. policijai buvo pranešta, kad viename Raudonės namų galimai laikomos narkotinės medžiagos - kanapės. Pareigūnams nuvykus ir patikrinus nuropdytą namą, buvo rasti trys kanapių stiebai. 

(Plačiau...)

Kviečia registruotis ir pasiskiepyti nuo COVID-19 (0)

65 m. ir vyresni asmenys kviečiami vakcinuotis nuo COVID-19. Dėl vakcinacijos registruokitės pas savo šeimos gydytoją. Bendroji vakcinacijos info linija Jurbarko rajone: 8 685 81363.

(Plačiau...)

Sodyboje rado naminės varyklą (0)

Balandžio 28 . policija patikrino Skliausčių k. (Eržvilko sen.) esančią sodybą. Joje pareigūnai rado naminės degtinės varymo įrangą, 25 litrus svaigalų ir 11 litrų raugalo.

(Plačiau...)

Narkotikų turėjusį vairuotoją išdavė keistas parkavimas (0)

Balandžio 29 d. apie 00.50 val. Žardiškių k. (Seredžiaus sen.) patruliuojantys policininkai pastebėjo viduryje kelio stovėjusį automobilį „Skoda Fabia“ su įjungtu varikliu. Prie transporto priemonės vairo sėdėjo 35-erių serediškis.

(Plačiau...)

Dėl balkių vagys sugriovė namą (0)

Balandžio 24 d. į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad atvykęs į jam priklausančią negyvenamą sodybą Paarmenio k. (Seredžiaus sen.), pastebėjo, kad namo dalis nugriuvusi. Apžiūrėjęs namo sienas asmuo pastebėjo, kad sienų balkiai yra išpjauti ir pavogti.

(Plačiau...)

Rastas vyro kūnas su žaizdomis krūtinėje (0)

Balandžio 22 d. apie 19.40 val. Rimšuose (Eržvliko sen.), namuose, buvo rastas mirusio vyro kūnas su žaizdomis krūtinėje. 

(Plačiau...)

Šunų netekę daugintojai apgulė gyvūnų prieglaudą, tarp jų ir žiauriu elgesiu įtariamas jurbarkietis (3)

Šiandien Klaipėdos rajone esančios VšĮ „Būk mano draugas“ teritorijoje vyko tikra drama: suvažiavę gyvūnų dauginimu ir net žiauriu elgesiu su jais įtariami žmonės reikalavo parodyti iš jų atimtus augintinius. Gyvūnų prieglaudos darbuotojai ir savanoriai pagalbon kvietėsi žurnalistus ir policijos pareigūnus.

(Plačiau...)

Ieško įtariamojo vagyste (nuotraukos) (0)

Jurbarko policija ieško galimai „Eurobiurą“ apvogusio vyro.

(Plačiau...)

Įsikurs laivų statykla? (5)

Trečiadienį Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorius Raimundas Bastys bei mero pavaduotojas Petras Vainauskas susitiko su įmonės „Navis PRO“, kuri specializuojasi laivų statybos srityje, vadovais. Susitikimo metu įmonė pristatė savo ketinimus investuoti Jurbarke ir įkurti laivų statyklą, kurioje dirbtų 80-100 darbuotojų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook