Ant mašinos nugriuvęs pėstysis dėjo į kojas (nuotraukos)

Ant mašinos nugriuvęs pėstysis dėjo į kojas (nuotraukos) (0)

2014-04-16

Antradienio popietę Dariaus ir Girėno g., prie „Swedbanko“, ant važiuojančio automobilio užgriuvo pėstysis. Nors smūgis buvo gana stiprus, nes išdužo automobilio „Toyota“ priekinis langas, užgriuvėlis atsikėlė ir iš įvykio vietos paspruko.

Pirminiais duomenimis, pėstysis tiesiog griuvo nuo šaligatvio ant važiuojamosios kelio dalies ir alkūne sudaužė mašinos stiklą.
Pasirodžius šiai publikacijai laikraščio tinklalapyje www.jurbarkosviesa.lt, skaitytojai komentaruose  teigė, kad tą pačią dieną miesto gatvėse neatpažintas vyras trukdė eismą, bandydamas pakišti koją po automobiliais. Jurbarkiečiams kilo įtarimų, kad žmogus galėjo norėti taip nelegaliai pasipelnyti – apsimesti nukentėjusiu pėsčiuoju ir prašyti pinigų.
„Tokių įvykių, kad būtų apsimetama nukentėjusiuoju ar specialiai nukentėtų žmogus, kuris siektų gauti pinigų iš vairuotojo, nesame fiksavę, tačiau negalima atmesti galimybės, kad ne visi vairuotojai dėl incidentų kreipiasi į policiją“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Girti vyrai atsidūrė areštinėje

Didžiąją dalį praėjusią savaitę Jurbarko r. policijos komisariate registruotų pareiškimų sudaro pranešimai apie smurtą. Pareigūnų pagalbos prireikė mušeikų vyrų skriaudžiamoms moterims ir vaikams.
Balandžio 14 d. viešvilietė D. F. pastebėjo kraujosruvas ant devynmečio sūnaus kojų. Prieš kelias dienas vaikas buvo pas tėvą, pasak berniuko, šis jį mušė diržu.
Balandžio 11 d. policininkai tramdė žmoną ir nepilnametę dukrą sumušusį jurbarkietį D. Š. 56-erių vyrui nustatytas 1,56 prom. girtumas, tad išsiblaivyti teko areštinėje.
 Balandžio 15 d. Šimkaičių sen. Stulgių kaime gyvenantis A. P. sumušė sugyventinę. 42-ejų smurtautojui nustatytas 2,94 prom. girtumas, pareigūnams teko jį sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Tačiau ši istorija taip paprastai nesibaigė. Namuose kumščiais mosavusiam vyrui dar teks atsakyti ir pagal Baudžiamąjį kodeksą. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl bandymo papirkti, nes atgabentas į komisariatą A. P. policininkams siūlė 50 Lt kyšį.
Neblaivus Eržvilko sen. Dūdlaukio k. gyventojas O. S. taip pat atsidūrė areštinėje. Vakare per išgertuves jis sumušė savo sugyventinę. Mušeikai nustatytas 2,69 prom. girtumas.
Balandžio 17 d. pareiškimą policijai dėl įtarimo, kad sumušta dukra, parašė jos aplankyti atvykusi R. V. Moteris mano, kad 21-erių V. V. galėjo sumušti sugyventinis.
Tą pačią dieną policijai pranešta apie neblaivų Vadžgirio gyventoją. 1980 m. gimęs E. L. netoli stotelės Dargužio gatvėje įžūliai elgėsi, svaidėsi keiksmažodžiais ir sumušė tris taip pat Vadžgiryje gyvenančius vaikinus.

Rado kūną

Balandžio 14 d. prie Nemuno ant dambos ties Endriušių kaimu (Smalininkų sen.) rastas lavonas be smurto žymių. Paaiškėjo, kad tai artimųjų ieškomas D. A., gyvenęs Molynės k. (Skirsnemunės sen.).
Balandžio 16 d. policijai pranešta, kad Veliuonos sen. Tamošių k. savo namuose ant grindų rastas R. D. lavonas, išorinių smurto žymių ant moters kūno nenustatyta.
Balandžio 15 d. į policijos komisariatą kreipėsi Dainių k. (Jurbarkų sen.) gyvenantis P. J. ir pranešė, kad dingo jo 41-erių sugyventinė. Moters pasigesta balandžio 8 d.
Policijai taip pat pranešta apie be žinios dingusį viešvilietį N. P., išvykusį dirbti į Vokietiją. 23-ejų vaikino nerandama nuo kovo 10 d.

Apgavo senolę

Balandžio 15 d. į Jurbarke, Kranto g., gyvenančios jurbarkietės namus atėjusi nepažįstama moteris prisistatė socialine darbuotoja. 90-etės moters atėjūnė paprašė parodyti namuose laikomus pinigus ir paaiškino, kad reikia surašyti kupiūrų numerius. Garbaus amžiaus F. B. padavė 450 litų – nepažįstamoji juos paėmė ir išėjo.

Pavogė dekoratyvinius krūmus

Pro vagių akis neprasprūsta net augalai. Jurbarko r. policijos komisariate atliekami net trys ikiteisminiai tyrimai dėl dekoratyvinių augalų ir medelių vagysčių. Balandžio 15 d. Jurbarkuose, Alyvų g., gyvenanti B. Š. išėjusi į sodą pamatė, kad nebėra keturių dekoratyvinių rododendrų krūmų.
Dėl pavogtų augalų į policiją kreipėsi Jurbarke, Eglių g., gyvenantis J. P. Sode vyras pasigedo 30 tujų sodinukų.
Balandžio 7-ąją dingo prie pastato Dariaus ir Girėno g. 98 durų buvęs vazonas su dekoratyviniu augalu.
Pareigūnai turi informacijos, kad tokių vagysčių Jurbarke buvo ir daugiau, tik ne visi gyventojai kreipėsi į policiją. Pastebėjus įtartinus asmenis, kasančius ar nešančius dekoratyvinius augalus, policija prašo nedelsiant pranešti komisariato Kriminalinės policijos skyriui, paskambinti galima bendrojo pagalbos centro tel. 02 ir 112 arba (8 447) 71257, (8 698) 53 002.
Gerokai didesnių nuostolių nuo vagių balandžio 16 d. patyrė Smalininkų sen. Vidkiemio kaime gyvenantis G. U. Išlaužę garažo duris vagys pavogė trimerius „Vagner“ ir „Stihl“, automobilio „Volkswagen Golf“ akumuliatorių, 20 litrų benzino. Nuostolis įvertintas 2760 Lt. Iš garažo dingo ir kitam savininkui priklausantis trimeris „Stihl“, kurio vertė 2300 Lt.
Balandžio 14 d. iš sodybos Pilies I kaime (Skirsnemunės sen.) pavogtas elektros variklis. Pasak sodybos šeimininko, variklis buvo ant diskinio pjūklo, pastatyto už ūkinio pastato. Nuostolis 500 Lt.
Balandžio 14 d. atvykęs į savo mechanines dirbtuves Smalininkuose, Darželio g., savininkas rado išdaužtus keturis langus. Chuliganai sudaužė ir stiklo blokelių langą. Nuostolis 600 Lt.
Policiją pasiekė dar vienas pranešimas apie vagystę Smalininkuose. Balandžio 5 d. buvo apvogtos Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus patalpos. Vagys išnešė kriaukles, čiaupus, bulvių tarkavimo mašiną, treniruoklį, metalines lovas, medicininę kušetę ir įvairių smulkių daiktų. Nuostolis ir pavogtų daiktų skaičius tikslinami.

„ŠVIESOS“, policijos inform.

 « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook