Avarija Palangoje pražudė Klaipėdos „Nuarui“ vadovavusią jurba...

Avarija Palangoje pražudė Klaipėdos „Nuarui“ vadovavusią jurbarkietę ir jos vyrą: „Ji išgelbėjo pasmerktą Ramzį“ (1)

2021-11-22

Šeštadienio vėlų vakarą Palangoje įvyko tragedija – žuvo sutuoktinių pora, o du vaikai liko našlaičiai. Avarija buvo pražūtinga Klaipėdos „Nuaro“ padalinio vadovei ir jos sutuoktiniui. Bendrovės vadovė Jurgita Gustaitienė sako, jog žuvusi kolegė prisidėjo prie daugybės gyvūnų laimingo gyvenimo, tad labiausiai tokiomis aplinkybėmis žeidžia skaudūs moters nepažinojusių asmenų komentarai. Žuvusi moteris - iš Jurbarko r., tačiau pastaruoju metu su šeima  gyveno pajūryje.

Skaudi nelaimė Palangoje, Didžiojoje gatvėje, kur pora ir gyveno, įvyko šeštadienį, apie 23 val. Į nelaimės vietą netrukus atskubėjo pagalbos automobiliai, tačiau išgelbėti sutuoktinių jau nebuvo įmanoma.

Palangos ugniagesiai suvestinėje skelbė, jog apie 23.09 val. gavo pranešimą, kad į kanalą įvažiavo ir apsivertė automobilis.

Jiems atvykus, automobilis „Opel Vectra“ buvo apsivertęs ant stogo, pusė automobilio buvo vandenyje, o viduje galimai nuskendęs žmogus.

Netrukus automobilis ištrauktas iš griovio ant važiuojamosios kelio dalies, o viduje rasti du žmonės be gyvybės ženklų.

Gelbėjo Ramzį

„Nuaro“ vadovė Jurgita Gustaitienė apie žuvusią kolegę atsiliepia kuo gražiausiais žodžiais. Moteris, kadaise pradėjusi savanoriauti Kaune ir pelniusi kolegų pagarbą, po kiek laiko sulaukė pasiūlymo dirbti Klaipėdoje. Ji dirbo šio filialo vadove.

Atsidavusi darbuotoja buvo apdovanota Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos apdovanojimu už gyvūnų gelbėjimą.

Pasak J.Gustaitienės, anapilin iškeliavusi kolegė kartu su vyru buvo ištikimi gyvūnų mylėtojai, savanoriai, dirbę ir po darbo valandų.

Moteris prisidėjo, kad nebūtų užmigdytas Ramzis, dobermanas, kurio nasruose mirė vaikas. Ramzis visoje Lietuvoje išgarsėjo, kuomet žuvo pusantro mėnesio kūdikis.

Tiesa, teismo sprendimu, skaudžios nelaimės galima buvo išvengti, jeigu šuo būtų buvęs tinkamai prižiūrimas.

„Paimkime Ramzį, kurį visi sakė, kad reikia užmigdyti, jis būtent kolegės dėka išgelbėtas. Gyvena šiandien kaip karalius, jau seniai suradęs naujus namus. Kaip caras didžiausiuose namuose, miega pataluose. Viskas priklauso nuo vadovaujančio asmens.

Ji pirmoji sakė – visi bijo, aš tada nueisiu, prisikalbino šunį, šis pasitikėjo ja ir ištraukėm Ramzį. Joks vadovas vizijos nerealizuos, jei neturi gerų darbuotojų“, – kalbėjo J.Gustaitienė. – Mažai kišdavausi į filialo darbą, ji gana profesionaliai dirbo. Jau nekalbu, kad ir po darbo neatsijungdavo, dalyvavo švietėjiškose ir visuomeninėse veiklose, apie gyvūnus pasakodavo, darė daug, ką darytų savanoris žmogus“.

Žeidžia komentarai

Bendrovės vadovę žinia apie nelaimę pasiekė šeštadienio vėlų vakarą, kuomet kolegos pranešė apie netoli savo namų žuvusią darbuotoją.

„Atsitiko nelaimė, nežinome gi, kaip susiklostė aplinkybės, tik tiek, kad apsivertė ir žuvo... Labiausiai skaudu dėl bjaurių komentarų. Socialiniuose tinkluose kažkas pasidalijo avarijos informacija ir pasipylė bjaurūs žodžiai apie mūsų darbuotoją ir neva suterštą karmą, – apgailestavo moteris. – Tai kokie gali būti gyvūnų mylėtojai tie patys žmonės, kurie net žmogaus nemyli ir šitaip rašo...

Manęs niekas neįtikins, kad gali mylėt gyvūną, jei nemyli žmogaus“.

Širdį vadovei spaudžia dėl dviejų mažamečių be tėvų likusių vaikų.

Įvykio aplinkybes vertins Klaipėdos apskrities vyriausiojo apskrities policijos komisariato tyrėjai. Įvykį tiria Kelių policijos tarnyba. Bus laukiama ekspertų išvadų, siekiant išsiaiškinti daugiau skaudžios nelaimės detalių.
Jurgita Andriejauskaitė

Aktualijų žurnalistė Klaipėdoje« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook