Beglobių skriaudėją užfiksavo kamera. Prašo padėti atpažinti v...

Beglobių skriaudėją užfiksavo kamera. Prašo padėti atpažinti vagį (video) (3)

2022-10-21

Jau kurį laiką bešeimininkių kačių šėrimo vietas prižiūrinčios jurbarkietės pastebėdavo, kad kažkas pavagia geradarių gyvūnams suneštą maistą. Blogi darbai kartojosi nuolat ir tapo rimta problema, todėl pilietiški žmonės surengė pasalą – įtaisė vaizdo kamerą ir užfiksavo kačių skriaudėją.

Paaiškėjo, kad maistą iš kačių namelių pasisavina pusamžis vyras. Apie jo elgesį jau pranešta policijai, o visuomenės prašoma padėti atpažinti niekadėą.

„Štai mūsų paukščiukas ar šuo, kuris suėda katyčių maistą padėtą šėrimo nameliuose. Pasirodo nei paukščiai sulesa, nei šunys suėda, o štai šitas vagis savo augintiniui turbūt neša beglobių, bešeimininkių kačių, kurios neturi šiltų namų ir šeimininkų rūpesčio, vienintelį maistą išgyvenimui.

Ir tai ne tik mūsų, asociacijos pastangų ir lėšų, bet ir jūsų, mieli aukotojai, pinigai, kuriuos šitas vagis pasisavina, palikdamas beglobes kates badauti. Gal kas atpažįstate šį vyrą? Parašykit žinutę, jei nenorit skelbti viešai“, skelbiama asociacijos „Padėk keturkojui“ įraše.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook