Chuliganus įamžino vaizdo įrašas, atpažino praeiviai (video)

Chuliganus įamžino vaizdo įrašas, atpažino praeiviai (video) (3)

2020-10-30

Spalio 28-osios vakarą prie Jurbarko viešosios bibliotekos siautėjo paaugliai. Penki vaikinai ir viena mergina niokojo Helovinui skirtą instaliaciją - „Moliūgų pievelė“. Jaunieji chuliganai moliūgus mėtė, daužė ir spardė. 
Bibliotekos prieigas moliūgais buvo papuošę įstaigos darbuotojai ir miesto bendruomenė. Organizatoriai kvietė miestiečius pievelėje smagiai leisti laiką ir įsiamžinti rudens nuspalvintame parkelyje.

Tačiau bendruomenės pastangų visiškai neįvertino šeši paaugliai. Alkoholį vartoję ir moliūgus niokoję chuliganai elgėsi itin akiplėšiškai – nekreipė dėmesio net į tai, kad gatvėje buvo praeivių.

Pasak bibliotekos direktorės Rasidos Kalinauskienės, chuliganus pavyko nustatyti labai greitai. Nuo bibliotekos bėgantį jaunimą pastebėjo ir atpažino viena įstaigos darbuotoja. Kad tai tie patys paaugliai, kurie daužė moliūgus, patvirtino vaizdo kamerų įrašai.

„Labai akiplėšiškai jie elgėsi. Penki vaikinai ir viena mergina. Maždaug penkiolikmečiai paaugliai. Atėjo demonstratyviai, daužė, mėtė, spardė. Gėrė alkoholį. Visiškai nekreipė dėmesio į praeivius“, - sakė R. Kalinauskienė.

Direktorė dėl paauglių elgesio kreipėsi į policiją.

 « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook