Informacija - dėl vienkartinės paramos

Informacija - dėl vienkartinės paramos (0)

2021-11-09

Spalio 29 d. įvykusiame Pinginės socialinės paramos skyrimo komisijos posėdyje buvo svarstomi 42 asmenų prašymai dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo. Pašalpoms skirti iš savivaldybės biudžeto panaudoti 4 234 Eur. Iš jų: 2 700 Eur skirti asmenims, sergantiems onkologinėmis ligomis; 80 Eur – akinių ir kitų nekompensuojamų techninės pagalbos priemonių įsigijimo išlaidoms iš dalies kompensuoti; 1020 Eur – patyrus traumas ar sergant sunkiomis ligomis; 254 Eur – išlaidoms už transporto paslaugas į hemodializių procedūras ir 180 Eur kitais atvejais.

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad Jurbarko rajono savivaldybės gyventojai gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūnijas dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

Detalesnė informacija apie galimus paramos atvejus ir sąlygas joms gauti aprašyta Vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo Jurbarko rajono savivaldybėje tvarkos apraše.

jurbarkas.lt inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook