Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ir vėl: pabėgo „Skalvijos namų“ globotiniai

Ir vėl: pabėgo „Skalvijos namų“ globotiniai (6)

2022-06-11

Birželio 10-ąją policijai pranešta, kad iš vaikų globos įstaigos „Skalvijos namai“ vėl pabėgo du auklėtiniai – 2005-asiais gimę vaikinas ir mergina. Tai – eilinis kartas, kai iš minėtos įstaigos dėl vienokių ar kitokių priežasčių pasišalina vaikai.

Pabėgusio vaikino požymiai: 1,70 m ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, juodos spalvos plaukų,

dėvėjo juodos spalvos sportinį megztinį ir žaliais šortais. Paauglys gyvena Smalininkuose, Liepų g., esančiuose namuose.

Merginos požymiai: 1,60 m ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų, rudos spalvos plaukų,

mėlynų akių, dėvėjo juodos spalvos plėšytus džinsus ir baltus marškinėlius. Bėglė gyvena Smalininkuose, Parko g., esančiuose namuose.

Kaip ŠVIESA rašė, birželio 7 d. iš globos įstaigos „Skalvijos namai“ taip pat pabėgo du auklėtiniai. Abu 2008-aisiais gimė paaugliai pasišalino iš įstaigos padalinių Smalininkuose – Liepų ir Parko gatvėse.

Panaši istorija nutiko ir gegužės 6 d. Tuomet  į policiją kreipėsi vaikų globos namų „Skalvija“ darbuotojai, kurie pranešė apie tris pabėgusius paauglius. Iš įstaigos padalinio Smalininkuose, Parko g., pabėgo vaikinas ir dvi merginos.

Tą pačią dieną Smalininkuose buvo nustatyti du vyrai, 21-erių ir 32-ejų, kurie, kaip praneša policija, galimai buvo kartu sunepilnamečiais vaikais, kuriems nupirko alkoholio, bei kartu su jais jį vartojo. 

Dėl įvykių policija pradėjo ikiteisminius tyrimus. 

Per juos pareigūnai aiškinosi arba dar turės išsisaiškinti, kur paaugliai buvo, su kuo leido laiką ir kitas aplinkybes.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook