Jurbarkiškių suolelis - jau Berlyne

Jurbarkiškių suolelis - jau Berlyne (0)

2021-09-30

Jurbarko autobusų stoties senasis suolelis sėkmingai nuvežtas į Berlyną ir drauge su kitais trimis vokiečių partnerių suoleliais iš Hajnuvkos, Varšuvos ir Vienos pastatytas priešais Lichtenbergo rotušę.  Pakeliui į Berlyną yra dar trys suoleliai iš Hanojaus, Karaliaučiaus ir Maputu, praneša savivaldybė.

Apie suolelių mainus rašo Berlyno spauda. Lichtenbergo savivaldybė rugsėjo mėnesį spaudai parengė pranešimą.

Jame informuojama apie suolelių mainų projektą, skelbiami savivaldybių politikų pasisakymai apie bendradarbiavimą.

Tarp jų ir Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus išsakyta viltis, kad „draugystė ir malonus bendravimas su Lichtenbergu visada išliks“, o Jurbarke įvykęs  suolų apsikeitimas ir paroda „Berlynas – mūsų draugų miestas“ yra akcentas, parodantis  abiejų tautų artumą.

Žurnale „Rathaus Nachrichten. Lichtenberg“ paskelbta žinutė, kurioje aprašomi projekto vykdytojų susitikimai partnerių miestuose.

Originalų tekstą („Ausgabe September / Oktober 2021“) galima rasti adresu čia.

Kalbėdami apie Jurbarką, berlyniečiai akcentavo apsilankymą Smalininkuose ir susijaudinimą, kai buvo gautas suolas su užrašu „Immer habe ich die Reisenden begrüßt und verabschiedet. Jetzt war ich selbst unterwegs. Labas!“ („Daugelį metų išlydėjau keliaujančius ir laukiau jų. O dabar ir aš esu kelyje. Labas!“).

Daugiau informacijos apie svečių vizitą, o taip pat suolų „laišką“  galima rasti ir savivaldybės vokiškajame puslapyje, o videofilmą puslapyje lietuvių kalba.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook