Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Karantinas sutaupė stovykloms

Karantinas sutaupė stovykloms (0)

2021-07-07

Eržvilko kultūros centras lėšų stovyklai gavo iš Lietuvos kultūros tarybos ir supažindina vaikus su bandonija – tradiciniu šio krašto instrumentu. Eržvilko KC nuotr

Jurbarko r. savivaldybės administracija iki liepos 14 d. kviečia teikti paraiškas vaikų vasaros stovyklų organizavimui. Stovykloms finansuoti numatyta 49 tūkst. Eur. Ši suma – tai sutaupytos neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) lėšos, nes per mokslo metus karantino sąlygomis neformaliojo švietimo užsiėmimai beveik nevyko. Paraiškas teikti ir stovyklas organizuoti gali ugdymo įstaigos ir visi NVŠ teikėjai.

Įdomesnei vasarai

Antrus metus įdomesnei vaikų vasarai atseikėjama gana solidi suma dėl per karantiną nepanaudotų lėšų. Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė sakė, kad panašiai buvo ir pernai – neformaliojo švietimo lėšos negalėjo būti panaudotos dėl karantino ir atiteko stovykloms.

„Tai sutaupytos lėšos, kurios 2021 metų savivaldybės biudžete buvo patvirtintos kaip tikslinės valstybės biudžeto lėšos neformaliajam vaikų švietimui vykdyti. Bet kai kurie NVŠ teikėjai lėšų visai atsisakė, kai kurie dabar dirba“, – sakė J. Jablonskienė.

49 tūkst. Eur vasaros stovykloms – suma nemaža, palyginus su tomis lėšomis, kurios kasmet skiriamos iš savivaldybės biudžeto mokinių užimtumo, socializacijos, prevencijos ir kitoms programoms finansuoti.

Šiemet buvo skirta 7 tūkst. Eur, ši suma birželio pradžioje paskirstyta 9 švietimo įstaigoms, bus įgyvendinama 11 programų, daugiausia vasaros stovyklų.

Nors savivaldybė neskelbė, kiek kuriai stovyklai atiteko, nesunkiai galima prognozuoti, kad dalijant dabartinę sumą – 49 tūkst. Eur – galima ir prašyti, ir tikėtis gauti kur kas didesnį finansavimą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook