Kviečia įdarbinti neįgaliuosius - #JokioSkirtumo

Kviečia įdarbinti neįgaliuosius - #JokioSkirtumo (0)

2021-11-09

Jurbarko rajono savivaldybės administracija jungiasi prie Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotos visuomenės švietimo ir informavimo kampanijos „Jokio Skirtumo“, kurios viena pagrindinių sudedamųjų dalių – iniciatyva darbdaviams „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios“. Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti Lietuvos darbdavius reikšti savo palaikymą negalią turinčių žmonių didesnei įtraukčiai į darbo rinką ir parodyti, kad jokio skirtumo, su ar be negalios – svarbiausia yra kompetencijos ir noras dirbti.

Kviečiame prie šios iniciatyvos prisijungti visas Jurbarko rajono savivaldybės įstaigas, įmones bei organizacijas ir kartu keisti požiūrį į negalią turinčius žmones. Raginame darbdavius priimti į darbą negalią turinčius žmones, sukurti jiems tinkamas fizines darbo sąlygas ir lygiavertes galimybes įsitraukti į darbo kolektyvą. Taip pat turime parodyti žmonėms su negalia, kad darbdaviai yra atviri visiems kandidatams, turintiems reikiamas žinias, kompetencijas ir norą dirbti, ir paskatinti kandidatuoti į norimą darbo vietą.

Jurbarko rajono savivaldybės administracija nuo šiol savo darbo skelbimus bei „Facebook“ paskyros profilio nuotraukas žymės specialiai kampanijai paruoštu „Jokio Skirtumo, su ar be negalios“ ženklinimu:

- rėmeliu savo „Facebook” paskyroje (pridedamas);

- specialiu ženkliuku (pridedamas), kurį integruos į savo darbo skelbimą;

- grotažyme #JokioSkirtumo, kuria žymėsime socialinių tinklų ir interneto svetainių įrašus.

Raginame visus rajono darbdavius prisijungti prie šios iniciatyvos. Jeigu pageidaujate, kad Jums būtų parengta medžiaga su iniciatyvos simboliais – rašykite el. paštu: jokioskirtumo@headline.lt

jurbarkas.lt inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook