Ma’dama – stilingoms merginoms ir moterims

Ma’dama – stilingoms merginoms ir moterims (4)

2020-10-08

Verslo naujokė Edita Vaišvilaitė asortimentą formuoja atsižvelgdama į klienčių pageidavimus ir mados tendencijas.

Rausvi balionai ant laiptų turėklų Kauno g. 23-1 skleidžia žinią apie naują parduotuvę. Čia duris atvėrė jaukus ir stilingas butikas, kurį tikrai pamils madą mylinčios jurbarkietės. Jų užsukančių su arbatos ar kavos puodeliu lauks pati butiko šeimininkė – jaunoji verslininkė Edita Vaišvilaitė.

Verslininke būti nesiruošė

„Labai džiaugiuosi įkurtuvėmis. Pirmąją darbo dieną sulaukiau ne tik draugų sveikinimų, bet ir smalsių klientų. Į šią vietą įdėjau daug širdies ir esu pasiruošusi gražiai draugystei su Jurbarko moterimis“, – tarp sveikintojų suneštų gėlių puokščių šypsosi 23-ejų jurbarkietė.

Jurbarke Edita gyvena dar tik pora metų. Užaugo ji Jurbarko rajone, o trejus metus praleido Kaune, kur įgijo sporto vadybininkės diplomą.

„Visada mėgau sportuoti – žaidžiau krepšinį, lankiausi sporto salėje, tik pastaruoju metu tam laiko pritrūksta, nes daug dirbau“, – sako E. Vaišvilaitė.

Ji juokiasi, kad visą vasarą sunkiai dirbo, nes turėjo tikslą užsidirbti pinigų atostogoms.

„Kai prasidėjo pandemija, kelionę teko atidėti. Tada pradėjau kaupti pinigėlius mašinai. O išėjo taip, kad visas santaupas teko sudėti į verslą. Gerai, kad gyvenu netoli, tai mašinos nelabai reikia“, – juokiasi Edita.

Apie savo verslą sako nesvajojusi, tačiau užteko vieno neatsargaus pamąstymo, kad galbūt norėtų prekiauti drabužiais moterims, kad jos draugas – pats įkūręs ne vieną verslą, paragintų ne tik svajoti, bet ir daryti.

„Aš nesu tokia drąsi, pati nebūčiau pasiryžusi, tačiau draugas tos minties nepaleido. Jis ir pats turi internetinę parduotuvę, kurioje prekiauja vyriškais rūbais, tad patirties šiame versle jau turi. O aš nuolat jaučiau spaudimą imtis ko nors konkretaus“, – už postūmį į verslą Edita dėkinga savo draugui Vladui. E.

Vaišvilaitė tikina, kad mada ir gražiais rūbais pati visada domėjosi.

„Su vyrais sunkiau – jie nusiperka daiktą ir užtenka, o moterims vis norisi ko nors gražaus, naujo. Todėl ir butikas – moterims“, – sako mergina.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook