Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pagerbė nusipelniusius pareigūnus

Pagerbė nusipelniusius pareigūnus (0)

2021-07-12

Liepos 5-ąją Vilkaviškio dvare buvo pagerbti geriausi Marijampolės apskrities policininkai, tarp jų ir penki Jurbarko r. komisariato pareigūnai. Trečiojo laipsnio ženklu „Už nuopelnus“ apdovanoti Veiklos skyriaus viršininkė Laura Strimaitienė ir to paties skyriaus tyrėjas Andrius Butkus. Padėkos įteiktos trims Reagavimo skyriaus tyrėjai Laurai Dabašinskienei ir vyriausiosioms patrulėms Vaivai Račiukaitytei ir Juditai Jonikienei.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, pareigūnai yra skatinami keturis kartus per metus ir paprastai apdovanojimai skiriami už profesionalią, kryptingą, aktyvią ir sistemingą veiklą.

„Patrulėms ir tyrėjai padėkota už gerus rezultatus, kurie yra nuolatiniai. Nors jos dirba dar gan trumpai, tai daro profesionaliai ir aktyviai – išaiškina ne tik pažeidimų, bet ir nusikaltimų. Veiklos skyriaus pareigūnai medaliais taip pat apdovanoti už rezultatyvią veiklą. Skirtumas tas, kad ši veikla ir jos rezultatai – ilgamečiai“, – sakė A. Dumčius.

Po iškilmingos ceremonijos Vilkaviškyje pareigūnės tikino, kad parodytas dėmesys – labai reikalingas ir motyvuoja dirbti dar geriau.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook