Pieninės vartus taranavo automobilis (nuotraukos)

Pieninės vartus taranavo automobilis (nuotraukos) (4)

2021-11-23

Antradienio rytą P. Paulaičio gatve važiavusio automobilio vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės, perčiuožė sankryžą su Barkūnų gatve ir trenkėsi į „Lukšių pieninės“ vartus. Smūgio būta stipraus – išversta tvora ir vartai, o „Toyota“ automobilio priekis nemenkai sulamdytas.

Minėta sankryža yra probleminė, vairuotojai ne kartą viešai klausė, kada teritorija bus sutvarkyta ir šioje vietoje nesikaups vanduo, kuris kartais virsta kelių dešimčių kvadratinių metrų gilia bala. Atšalus orams ši vieta gali akimirksniu virsti čiuožykla.

Policija ir kelininkai perspėja vairuotojus, kad sudėtingiausios eismo sąlygos dėl plikledžio ir snygio Vidurio Lietuvoje, taip pat Biržų, Molėtų ir Plungės rajonuose. Marijampolės, Kėdainių, Raseinių ir Biržų rajonuose pagrindiniai šalies keliai vietomis padengti puraus sniego sluoksniu iki 10 cm storio.

Daugelyje likusių šalies rajonų valstybinės reikšmės keliai yra slidūs, vietomis provėžoti, tik Klaipėdos, Kretingos, Vilniaus, Švenčionių, Zarasų, Vilkaviškio, Šilalės, Lazdijų rajonuose pagrindiniai keliai yra drėgni, vietomis sausi, antradienio rytą pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

AB „Kelių priežiūra“ slidžius kelių ruožus barsto, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Didžiojoje šalies dalyje snygis, tik pajūryje be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, pajūryje - iki 6 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną vietomis krituliai, vyraus sniegas, šlapdriba. Daug kur plikledis, vietomis galima silpna lijundra. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5, pajūryje – iki 7 laipsnių šilumos.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook