Plius dydžio modelis Vitalija Jonikytė iš plius dydžio gražuol...

Plius dydžio modelis Vitalija Jonikytė iš plius dydžio gražuolių konkurso parsivežė net tris titulus: vienas jų – ypatingos svarbos (0)

2021-11-21

Buvusio realybės šou „Sala“ vedėja ir projekto „Dydžio revoliucija“ laimėtoja Vitalija Jonikytė - pirmoji lietuvė, kuri buvo pakviesta atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse „Miss&Mrs. top Of the World Plus Size 2021“. Ir čia jai pavyko pelnyti net tris titulus.

„Lietuva, mes visi kartu pasiekėme tikrai daug – trys titulai tokiai mažai šaliai! Vienintelė dalyvė net su trimis titulais! Žmonių pasirinkimu aš esu nugalėtoja! Tai man yra svarbiausia ir taip artima širdžiai. Jūs nuostabūs!!!

Be tokio palaikymo nebūčiau šitiek pasiekusi!!! Dar ilgai ilgai dėkosiu visiems prisidėjusiems prie šios tarptautinės sėkmės!!!“ – socialiniame tinkle rašė V. Jonikytė.

Vitalija pelnė „Mrs. Top Of the World Plus Size Model“ – už geriausią nuotrauką, „Mrs. Top Of the World Plus Size People Choice“ – už didžiausią žmonių balsų skaičių ir patį svarbiausią – „VICE Mrs. Top Of the World Plus Size 2021".

Apie tai, kad pirmoji Lietuvoje buvo pakviesta dalyvauti šiame konkurse, V. Jonikytė pranešė savo socialiniuose tinkluose.

„Kiekvieni metai atneša kažką naujo ir netikėto. Net jei jie ir ne patys palankiausi dėl visą pasaulį kamuojančios pandemijos, tai nereiškia, kad viskas yra tik blogai. Sakoma, kad „grožis išgelbės pasaulį!“, o jei ir ne, tai bent jau padarys jį šiek tiek mielesnį.

Esu labai laiminga, galėdama pranešti, kad šiais metais buvau pakviesta atstovauti mūsų šaliai „Ms.Top of the World Plus Size“ grožio konkurse, kuris vyks virtualiai lapkričio 18-20 dienomis.

Negana to, esu pirmoji lietuvė, dalyvaujanti tokiame konkurse. Ir labai tikiuosi, jog ne paskutinė! Man ypatingai svarbus kiekvieno iš Jūsų palaikymas!“ – į savo sekėjus kreipėsi tarptautinio konkurso dalyvė.

Šiame projekte savo jėgas išbandė moterys iš įvairių pasaulio kampelių. Dalyvės buvo kviečiamos pristatyti ne tik save, bet ir savo šalį.

Delfi primena, kad Vitalija išgarsėjo laimėjusi projektą „Dydžio revoliucija“ 2018-aisiais metais. Netrukus po to jauna moteris buvo pakviesta tapti populiaraus realybės šou „Sala“ vedėja, fotografavosi įvairiose fotosesijose, žurnalų viršeliams.
DELFI.lt inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook