Prašo pagalbos – aukų už po gaisro išlikusias prekes

Prašo pagalbos – aukų už po gaisro išlikusias prekes (3)

2021-10-13

Naktį į trečiadienį, apie 0.30 val., Jurbarke, parduotuvėje „Pas Agotą“ kilo gaisras. Nors liepsnos buvo pastebėtos laiku ir ugniagesiams pavyko išgelbėti pastatą, tačiau ugnis pridarė didžiulių nuostolių. Parduotuvės savininkai prašo gyventojų pagalbos ir kviečia į akciją – siūlys išlikusias prekes už savanorišką auką.

„Padėkite nuo gaisro nukentėjusiems verslininkams. Parduotuvėje „Pas Agotą“ kilęs gaisras šeimininkams atnešė daug nuostolių. Turtas buvo nedraustas. Ne visi daiktai ir prekės sudegė. Daug jų sulieta vandeniu, aprūkę.

Savininkai tokių daiktų nebeparduos, bet išskalbti, išvalyti jie dar gali atgauti prekinę išvaizdą ir pasitarnauti jums. Ketvirtadienio rytmetį prie parduotuvės bus išdėliotos prekės, o šalia pastatyta aukų dėžutė. Kiek galite – tiek paaukokite, šeimininkai bus dėkingi už bet kokią paramą“, - rašoma parduotuvės socialinio tinklo profilyje.

Gaisras parduotuvėje kilo nuo šildymo įrangos – per arti katilo buvo sukrauti briketai, kurie ir užsidegė. Viduryje nakties liepsnas parduotuvės viduje pastebėjo atsitiktinė praeivė.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook