Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sprukdamas peiliu badė talpas su naminuke (video, nuotraukos)

Sprukdamas peiliu badė talpas su naminuke (video, nuotraukos) (4)

2016-02-19

Penktadienį, apie 17.30 val., nuo Jurbarko policijos pareigūnų nesėkmingai bandė pasprukti naminės degtinės vežėjas. Vyras ne tik nestojo, bet ir persekiojamas policijos bandė atsikratyti įkalčių – vairuodamas automobilį peiliu badė plastikines talpas su degtine.

Įtartiną „Volswagen Passat“ automobilį policininkai pastebėjo prie Veliuonos. Tačiau vairuotojas, pamatęs stabdančius pareigūnus, tik padidino greitį ir nurūko Raudonės link. Taip vyras bandė laimėti laiko ir atsikratyti įkalčių. Sprukdamas jis viena ranka vairavo, o kita peiliu badė salone buvusias talpas su namine degtine.
Deja, naminukės vežėjo taktika nepasiteisino – jis pasiekė vos keletą talpų, o ir šių nesugebėjo subadyti taip, kad alkoholis išsilietų į mašiną.
Persekiojamas automobilis sustojo prie Raudonės. „Volkswagen“ vairavęs skirsnemuniškis buvo sulaikytas, o automobilį patikrinę pareigūnai salone ir bagažinėje rado 250 litrų alkoholio. Naminukė buvo supilstyta į įvairias plastikines talpas. Dalis jų – akivaizdžiai nešvarios.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už didžiulį kiekį naminės degtinės teismas vyrui taikys baudžiamąją atsakomybę, greičiausiai tai bus bauda. Už tai, kad nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, bėglys keletui metų neteks vairuotojo pažymėjimo ir sulauks nemenkos baudos.
Sulaikytas naminukės vežėjas policijai buvo žinomas. Anksčiau jis yra turėjęs bėdų su teisėsauga dėl narkotikų.
Vos per porą šių metų mėnesių Jurbarko r. policijos komisariato policininkai konfiskavo per tris šimtus litrų naminės degtinės. Tai daugiau, nei per antrąjį 2015 m. pusmetį.

„ŠVIESOS“ inform.

 « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook