Stirna automobilį pavertė metalo laužu

Stirna automobilį pavertė metalo laužu (1)

2022-10-31

Pakeliui į Kauną, ties Rotuliais, susidūrus su į kelią išbėgusia stirna automobilis nukentėjo nepataisomai. L. Pilecko nuotr.

Akimirksnis, ir į kelią įšbėgusi stirna – automobilio salone, o sulamdyta transporto priemonė – laukuose. Į tokią pavojingą situaciją spalio 20-osios rytą pateko Kaunan susiruošusi jurbarkietė. Moteriai dar neprivažiavus Rotulių (Jurbarkų sen.), kelionė baigėsi automobiliui susidūrus su laukiniu gyvūnu.

Gyvūno nepamatė

Vairuotoja pasakoja, kad rytinėje prieblandoje stirnos nepamatė.

„Akimirką prieš smūgį tarsi subaltavo pilvas ir kojos. Kaip atbėgo, nemačiau, net nežinau, iš kurios pusės. Kitą akimirką stirna jau buvo automobilio gale, langas išmuštas, stogas sumaitotas.

Aš net nepajutau, kaip nulėkiau nuo kelio ir porą šimtų metrų nuriedėjau lauku“, – pasakoja vairuotoja.

Dūžtantys stiklai smarkiai sužalojo vairuotojos veidą, bet ji sugebėjo nueiti iki kelio ir susistabdyti iš Kauno važiavusį mikroautobusą. Viena jo keleivių išlipo padėti nukentėjusiajai ir iškvietė tarnybas.

„Tik paskui ėmiau suprasti, kad smūgis buvo didžiulis, kad man pasisekė, nes gyvūnas įlėkė labiau pro keleivio pusę, kad nekliudė manęs ragais. Ir esu labai dėkinga tai moteriai, kuri man padėjo“, – sakė per eismo įvykį nukentėjusi vairuotoja.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook