Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sukčiai nusitaikė į paramą Paulių vienuoliams (video)

Sukčiai nusitaikė į paramą Paulių vienuoliams (video) (2)

2022-01-16

2021-ųjų pabaigoje Pauliuose (Šimkaičių sen.) įsikūrę vienuoliai kapucinai prašė paramos. Lėšos buvo reikalingos pastato šildymui. Į kapucinų pagalbos prašymą atsiliepė nemažai geros valios žmonių. Tačiau netrukus į aukojančius nusitaikė sukčiai.

„Šiuo metu ieškome 365 geros valios žmonių, kurie norėtų mums padėti susimokėti už dujas, kuriomis šildome mūsų vienuolyną Pauliuose. Gavome sąskaitą už vienuolynui šildyti reikalingus dujų balionus, kuri šiemet siekia 5616 eurus. Suskirstėme į 365, nes metuose yra tiek daug dienų ir išėjo taip, kad vienai dienai per metus „apšildyti“ reikia 15 eurų“, - savo paskyroje rašė kapucinai.

Netrukus į pagalbą vienuoliams nusitaikė nusikaltėliai. Jie sukūrė Paulių kapucinų paskyros „Facebooke“ kloną – nukopijavo nuotraukas, įrašus, o taip pat ir prašymą paremti. Tiesa, čia jie jau nurodė savo „Revolut“ banko sąskaitą.

Sužinoję apie sukčių ataką kapucinai kreipėsi į policiją, o savo rėmėjų prašo neapsigauti. Tikrąją vienuolių socialinio tinklo paskyrą rasite čia.

Sukčių sukurta paskyra – čia.

Vienuoliai prašo vartotojų apie šią paskyrą pranešti „Facebooko“ administracijai ir taip padėti uždaryti sukčių kūrinį.

Kiek lėšų galėjo pasisavinti nusikaltėliai kol kas lieka neaišku.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook