Veiksmo filmas Eržvilke: vogtu automobiliu išvertė bažnyčios t...

Veiksmo filmas Eržvilke: vogtu automobiliu išvertė bažnyčios tvorą (0)

2019-10-19

Šiąnakt Eržvilke vyko veiksmo filmo scenarijaus verti įvykiai. Pirminiais duomenimis, iš privačių dirbtuvių buvo pavogtas automobilis „Volkswagen Golf“, o sprunkantys nusikaltėliai ar nusikaltėlis mašinos nesuvaldė ir trenkėsi į greta esančios bažnyčios tvorą.

Nuo smūgio tvora išvirto, o automobilis smarkiai apgadintas.

Vagystė pastebėta apie 7.15 val. Policija dėl įvykio pradėjo tyrimą. Iškart po avarijos vairuotojas paspruko, bet buvo greitai surastas policijos pareigūnų.

Policija tiria dar vieną automobilio vagystę Eržvilke. Tos pačios dienos rytą, apie 5 val., kitas eržvilkiškis pranešė, kad iš gyvenamojo namo kiemo dingo 2005-ųjų laidos „Audi A6“. Automobilis buvo paliktas neužrakintas ir su užvedimo rakteliais. Vėliau mašina buvo rasta laukuose netoli Eržvilko.

„Įtariamąjį nustatėme, tačiau tiriame įvairias versijas, gali būti, kad jis veikė ne vienas“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Redakcijos žiniomis, įtariamasis yra liūdnai pagarsėjęs nepilnametis, jau anksčiau kliuvęs dėl automobilio vagystės, o neseniai naktį Jurbarke spardė ir trankė prie namų stovinčius automobilius.

Eržvilko bažnyčios tvora – kultūrinio paveldo objektas. Nuo automobilių ji nukenčia ne pirmą kartą. Prieš kurį laiką į tvorą buvo atsitrenkęs jaunuolio vairuojamas „BMW“. Vaikinas norėjo pasipuikuoti neseniai įsigyta mašina ir jos nesuvaldęs išvertė dalį tvoros.

Po smūgio nuskriejo į laukus

Spalio 20-ąją, maždaug 12.50 val., Jurbarke, Kęstučio ir Lauko g. sankryžoje, neprasilenkė du automobiliai. Smūgio būta stipraus – smarkiai aplamdytas „Mercedes-Benz“ liko ant kelio, o „Volkswagen Sharan“ kelias dešimtis metrų nuskriejo į laukus.

Kęstučio ir Lauko gatvių sankryžą Jurbarko vairuotojai yra keiksnoję ne kartą. Šioje vietoje šalikelėje pastatyti automobiliai esą užstoja vaizdą išvažiuojant iš Kęstučio gatvės.

Tačiau Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas A. Dumčius tikina, kad automobilius statantys vairuotojai Kelių eismo taisyklių nepažeidžia, o besiskundžiantiesiems pirmiausia siūlo pažiūrėti į save.

„Lauko gatve neretai važiuojama viršijant greitį, kertant ištisinę liniją, lenkiant kur negalima to daryti. Todėl ir įvyksta avarijos. Mes pakalbėsime su prie sankryžos automobilius statančiais žmonėmis, paprašysime, kad jie geranoriškai transporto priemones statytų šiek tiek tolėliau. Tačiau dar kartą primenu – jokių taisyklių gyventojai nepažeidžia“, – sakė A. Dumčius.

Ugnis prarijo namą

Spalio 19-ąją Veliuonos sen. Žibintų k. nakties tamsą sklaidė nelaimės šviesa – užsidegė gyvenamasis namas. Iškviesti ugniagesiai nedaug kuo galėjo padėti. Atvykus gelbėtojams medinis namas degė atvira liepsna, stogas buvo jau sukritęs, pradegusi perdanga. Ugnis namą visiškai sunaikino.

Pasak Veliuonos seniūno Egidijaus Mikštos, namas buvo gyvenamas. Čia buvo įsikūręs vyras, kuris sodybą paveldėjo iš savo močiutės. „Kiek žinau, žmogus po nelaimės persikėlė pas Kaune gyvenančią seserį. Kol kas nežinome, ką toliau darys, ar grįš, ar kažkokius kitokius sprendimus priims“, – sakė E. Mikšta.

Sulaikė girtą

Spalio 19 d. policija Juodaičiuose sustabdė automobilį „Honda Civic“, vairuojamą vietinio gyventojo. 1994 m. gimusiam vairuotojui nustatytas 2,43 prom. girtumas, automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook