KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Policija prašo saugotis (0)

Atsižvelgiant į situaciją dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo bei rekomendacijas maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, Lietuvos policija informuoja, kad:

(Plačiau...)

Vilniuje - dar vienas užsikrėtimas koronavirusu (0)

Šeštadienį Lietuvoje patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad vyras grįžo iš Italijos. Jis šiuo metu izoliuotas ir gydomas Santaros klinikose.

(Plačiau...)

Keliauti į 18 šalių – draudžiama, grįžusieji iš šių šalių turi izoliuotis namuose (0)

Nuo kovo 14 d. visiems lietuviams, deklaravusiems savo gyvenamą vietą Lietuvoje, draudžiama vykti Kiniją, Honkongą, Iraną, Japoniją, Pietų Korėją, Singapūrą, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Islandiją, Norvegiją, Švediją, Austriją, Daniją, Nyderlandus, Šveicariją ir Egiptą. Į šias šalis nei lėktuvais, nei sausumos, nei jūrų keliais žmonės išvykti negalės, pabrėžia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

(Plačiau...)

Bažnyčios lieka be švęsto vandens, įvedama daugiau ribojimų (0)

Vyskupų konferencijos laiškas tikintiesiems apie pasikeitimus liturgijoje ir sielovados institucijų veikloje norint apsisaugoti nuo koronaviruso.

(Plačiau...)

Izoliavimasis namuose, grįžusiems iš 18 valstybių – privalomas (2)

Visi, į Lietuvą atvykę iš Kinijos, Honkongo, Irano, Japonijos, Pietų Korėjos, Singapūro, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Austrijos, Danijos, Nyderlandų, Šveicarijos ir Egipto, 14-lika dienų turi izoliuotis namuose (saviizoliuotis). Tai privalomas reikalavimas, už kurio nepaisymą gresia atsakomybė.

(Plačiau...)

Vyriausybė ketina Lietuvoje skelbti karantiną (0)

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad labai tikėtina, jog Lietuvoje bus skelbiamas karantinas. Pasak jo, dėl karantino įvedimo Lietuvoje Vyriausybė nutars dar šio šeštadienio vakarą.

(Plačiau...)

Koronavirusu sirgusi šiaulietė pasveiko ir išleista namo (0)

Koronavirusu susirgusi pirmoji Lietuvos pilietė pasveiko, ir yra išleista namo. Tą šeštadienį paskelbė premjeras Saulius Skvernelis, praneša DELFI.

(Plačiau...)

Vyriausybė nusprendė: Lietuvoje skelbiamas karantinas (0)

 Šeštadienio vakarą surengtame Vyriausybės posėdyje nuspręsta, kad Lietuvoje bus skelbiamas dviejų savaičių karantinas. Karantinas įsigalios pirmadienio vidurnaktį.

(Plačiau...)

Vyriausybė ruošia priemonių planą verslui: atidės mokesčių mokėjimą, suteiks garantijų (1)

Vyriausybė pirmadienį ketina pristatyti priemones, kurios skatintų ekonomiką bei padėtų verslui, kurį paveikė plintantis koronavirusas. Finansų ministras Vilius Šapoka teigia, kad į priemonės įtrauktas ne tik rezervų panaudojimas, bet ir galimybė valstybei daugiau skolintis.

(Plačiau...)

Nesilaikantiems saviizoliacijos gali grėsti treji metai nelaisvės (0)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis įspėja – nuo pirmadienio įsigaliojus karantinui, visiems, kurie nepaisys valdžios įvedamų nurodymų, grės baudžiamoji atsakomybė. Komentuodamas tai, kad šeštadienį Klaipėdoje iš ligoninės savavališkai pasišalino 1988 m. gimęs vyras, kuriam pagal pirminius požymius medikai įtarė galimą koronavirusą, premjeras pažymėjo, kad saviizoliacija nebėra rekomendacija. Tai, akcentuoja jis, taps privalomu nurodymu.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook