KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Šiandien nustatyta dar 16 koronavirusinės infekcijos atvejų (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, kovo 24 d., popietę, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinta dar šešiolika naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 203 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

(Plačiau...)

Nustatyti nauji koronaviruso infekcijos atvejai, sergančiųjų - 209, tarp jų - du vaikai (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 24 d. vakarą nustatyti 6 nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai, bendras infekuotų žmonių skaičius – 209.

(Plačiau...)

Nuo koronaviruso mirė antras žmogus (0)

Sveikatos apsaugos ministerija su liūdesiu praneša, kad šį vakarą Santaros klinikose mirė antroji koronaviruso infekcijos auka – devyniasdešimtmetė moteris.

(Plačiau...)

Ūkininkai medikams surinko pustrečio tūkstančio eurų (0)

Jurbarko r. ūkininkai pirmadienį paskelbė akciją – kvietė aukoti pinigus, už kuriuos Jurbarko medikams bus nupirkta itin reikalingų apsaugos priemonių. Akcija surengta sparčiai plintant koronavirusui.

(Plačiau...)

Nuo koronaviruso mirė trečias žmogus. Visi Ukmergėje (0)

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas trečiadienio rytą feisbuke paskelbė, kad Ukmergės rajone užfiksuotos jau trys mirtys nuo koronaviruso.

(Plačiau...)

Sukūrė koronaviruso plitimo Lietuvoje modelį: kada pasieksime piką (0)

Kasdien vis griežtesnės priemonės siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, pykčiai, kaltinimai, nerimas dėl ateities, jau per 250 užsikrėtusiųjų, 3 aukos ir nuolat kintanti padėtis. O dar tik antroji karantino savaitė. Jei viskas klostys tokia pačia linkme – kokius skaičius matysime po dar kelių savaičių ar mėnesių? Vienas matematinis modelis rodo nedžiugią, bet aiškią tendenciją,

(Plačiau...)

Užsikrėtusiųjų koronavirusu - 255 (0)

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad nustatyta daugiau, nei pustrečio šimto užsikrėtimo koronavirsu atvejų.

(Plačiau...)

Koronovirusas pasiglemžė ketvirtą auką (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas ketvirtasis mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo mirė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, kurioje buvo gydytas nuo kovo 12 d.  Mirusysis priklausė rizikos grupei.

(Plačiau...)

Ministras Aurelijus Veryga: teks rinktis tarp laisvės ir natūralios atrankos (0)

Mieli Lietuvos žmonės, 

Turbūt pirmą kartą nuo šios COVID-19 sukeltos krizės pradžios nebeužtenka tik epidemiologinių ar medicininių žinių. Nebeužtenka tik politinės valios ir gebėjimo priimti greitus sprendimus. 

(Plačiau...)

Tauragėje pradėjo veikti mobilus koronaviruso patikros punktas (0)

Tauragėje atidarytas mobilus koronaviruso patikros punktas. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook