KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Bažnyčia atšaukia pamaldas (0)

Vėlyvą šeštadienio vakarą Lietuvos vyskūpai pranešė, kad Vyriausybei nusprendus nuo pirmadienio šalyje skelbti karantiną dėl koronaviruso grėsmės, viešos pamaldos bažnyčioje nevyks.

(Plačiau...)

Lietuvoje - karantinas. Kokie ribojimai taikomi. (0)

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.  Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. Koronaviruso karštoji linija – 1808.

Pagal jį bus taikomi šie ribojimai:

(Plačiau...)

Panevėžyje patvirtintas dar vienas koronaviruso atvejis (0)

 Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 14-osios vakarą Lietuvoje patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis. Pranešama, kad tai vyras, kuris grįžo iš komandiruotės Olandijoje. Jis šiuo metu izoliuotas ir gydomas Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

(Plačiau...)

Psichikos specialistai pataria, kaip suvaldyti stiprų nerimą dėl koronaviruso (0)

VšĮ „Nerimo klinikos” psichikos specialistai sako, kad mums visiems neįprastoje koronaviruso grėsmės situacijoje labai svarbu ne tik laikytis saugumo priemonių, bet ir pasirūpinti savo psichine gerove. Dabar jau kasdien Lietuvoje pasirodo pranešimų apie naujus užsikrėtimo COVID-19 atvejus, griežtėja prevencinės priemonės, esame skatinami dirbti namuose ir vengti socialinių kontaktų. Visa tai turi įtakos mūsų vidiniams išgyvenimams – daugelis mūsų jaučia padidėjusį nerimo lygį. Nerimas – normalus žmogaus organizmo atsakas į grėsmę, tačiau kartais jis tampa per stiprus. Per stiprus nerimas arba nuolatinė parengties būsena silpnina mūsų imuninę sistemą.

(Plačiau...)

Meras Skirmantas Mockevičius: tikiuosi, kad visi supras situacijos rimtumą, saugos ir brangins vienas kitą (4)

Rajono meras Skirmantas Mockevičius socialiniame tinkle kreipėsi į visuomenę.

(Plačiau...)

Savivaldybė pristatė rajone įsigaliosiančius apribojimus (video) (6)

Sekmadienį savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdis, kuriame buvo aptartas nuo pirmadienio visoje šalyje įsigaliosiantis karantinas. Taip pat priimti sprendimai, kaip bus karantinuojami žmonės Jurbarko r., aptarti kiti būtini klausimai.

(Plačiau...)

Sekmadienį nustatyti dar trys koronavruso atvejai (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 15 d. Lietuvoje patvirtinti dar trys nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Visi trys asmenys – neseniai grįžę iš užsienio. Taigi visi iki šiol infekcijos atvejai – įvežtiniai.

(Plačiau...)

Svarbi žinia abiturientams ir dešimtokams – kai kurie egzaminai nukeliami (0)

Ugdymo procesui dėl koronaviruso prevencijos priemonių taikymo stojus į kitą vėžę, pratęsiamas arba nukeliamas ir abiturientų bei dešimtokų žinių patikrinimas. Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymais yra pakeisti 2019–2020 mokslo metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo ir brandos egzaminų tvarkaraščiai, praneša LRT.lt.

(Plačiau...)

Prezidentas Gitanas Nausėda: pasaulis susiduria su bene didžiausia krize nuo Antrojo pasaulinio karo (0)

Mieli Lietuvos žmonės,

šiandien pasaulis susiduria su bene didžiausia krize nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Virusas keičia įprastą gyvenimą ir verčia imtis ypatingų veiksmų – uždaromos valstybių sienos, o milijonai žmonių izoliuojasi namie.

(Plačiau...)

Svarbiausi tarnybų telefonai konsultacijai (0)

- Visą parą veikianti nemokama karštoji koronaviruso linija - 1808

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook