KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Nustatyti nauji koronaviruso atvejai (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvoje patvirtinti dar du nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Abu asmenys – grįžę iš užsienio, abu izoliuoti ir gydomi Vilniuje, Santaros klinikose.

(Plačiau...)

Savivaldybė skelbia įstaigas gyventojų saviizoliacijai (3)

Grįžusiems iš koronaviruso paveiktų užsienio valstybių ir neturitiems galimybės 14 dienų saviizoliuotis namuose, sodo nameliuose ar kitur bei norintiems apsaugoti artimuosius, savivaldybė siūlo apsigyventi apgyvendinimą saviizoliacijai teikiančiose įstaigose. 

(Plačiau...)

Karštą maistą veš į namus (0)

Vyriausybei šalyje dėl koronaviruso paskelbus karantiną, nuo kovo 16 d. Jurbarko mieste ir rajone šiltą maistą ir maisto produktus į namus ar darbovietę pristatančios įstaigos:

(Plačiau...)

Savivalda ir įmonės dirba karantino režimu - paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu (kontaktų sąrašas) (0)

Nuo kovo 16 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracija dirba karantino režimu. Įėjimas į savivaldybės pastatą ir seniūnijas uždarytas. Būtinosios paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu.

Visi paklausimai ir prašymai, susiję su koronaviruso epidemija registruojami el. p. info@jurbarkas.lt ir telefonais 8 601 24385 (visą parą) ir 8 447 70168 (darbo valandomis).

(Plačiau...)

Informacija rajone - visą parą. (0)

Kontaktai svarbiausiais klausimais Jurbarko rajone visą parą.

(Plačiau...)

Lietuvoje - dar trys koronaviruso atvejai (video) (0)

Lietuvoje pirmadienį nustatyti dar trys nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai, pirmadienį pranešė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau...)

Artimiausia tyrimų dėl koronaviruso vieta - Tauragėje (0)

Dešimtyje savivaldybių – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Alytaus, Utenos – bus įkurti mobilūs punktai, kuriuos savarankiškai atvykusiems pacientams bus atliekami tyrimai dėl naujojo koronaviruso (COVID-19). Tokį sprendimą šįryt pasirašė valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau...)

Koronavirusas. Linksma instrukcija: kaip elgtis su kaimynu (video) (0)

Smalininkiečiai broliai aktoriai Arnas ir Aidas Ašmonai linksmai pažvelgė į koronaviruso situaciją. Duetas išleido videoinstrukciją, kaip elgtis sutikus galimai virusu užsikrėtusį žmogų.

Aktoriai linki visiems elgtis atsakingai ir saugoti save, artimuosius ir visą bendruomenę.

(Plačiau...)

Informacija dėl Jurbarko rajono policijos komisariato darbo karantino metu (kontaktai) (0)

Siekiant apsaugoti gyventojus ir policijos įstaigos darbutojus Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. policijos komisariate interesantai karantino metu bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.
Neskubiais atvejais prašymus, pareiškimus ir skundus prašome pateikti elektroniniu būdu per http://epolicija.lt/

(Plačiau...)

Į Kauno klinikas išvežtas jurbarkietis, įtariamas koronavirusas (7)

Sekmadienio vakarą į Kauno klinikas iš Jurbarko išvežtas vyras, kuriam pasireiškė koronaviruso simptomai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook