KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Specialistai pataria: kaip neapsinuodyti dezinfekciniu skysčiu (0)

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad nuo vasario pabaigos, kai šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) buvo paskelbta ekstremali padėtis, itin padaugėjo apsinuodijimų dezinfekciniais skysčiais.

(Plačiau...)

Pirmadienį į Lietuvą neįleistas 341 sieną norėjęs kirsti asmuo (0)

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės Lietuvos teritorijoje įvedus karantiną, į šalį nebuvo įleista beveik pusketvirto šimto į ją patekti norinčių asmenų, informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas generolas Rustamas Liubajevas.

(Plačiau...)

Vokietijos-Lenkijos sieną kirs ne visi (0)

Užsienio reikalų ministerija informuoja dėl situacijos Vokietijos-Lenkijos pasienyje.

(Plačiau...)

Fiksuojami nauji koronaviruso atvejai (1)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 17 d. laboratoriniais tyrimais patvirtinti dar trys nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Iš viso šiuo metu patvirtintų atvejų – 21.

(Plačiau...)

Dviejose seniūnijose asmenys nesilaiko karantino, juos tramdys policija (video) (4)

Antradienio vakarą, per spaudos konferenciją, rajono meras Skirmantas Mockevičius patvirtino, kad dalis gyventojų nesilaiko privalomų karantino nurodymų. Tokių asmenų užfiksuota dviejose seniūnijose. Kokiose – nenurodoma.

(Plačiau...)

Jurbarkiečio koronaviruso testas - neigiamas (2)

Sekmadienio vakarą į Kauno klinikas iš Jurbarko išvežtas vyras, kuriam pasireiškė koronaviruso simpptomai. Antradienį buvo gauti tyrimo atsakymai - nustatyta, kad žmogus nėra užsikrėtęs koronavirusu.

(Plačiau...)

Šiandien nustatytas ketvirtas koronaviruso atvejis (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 17 d. laboratoriniais tyrimais patvirtintas dar vienas naujas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis. Tai ketvirtasis atvejis, patvirtintas antradienį.

(Plačiau...)

Antradienį patvirtinti septyni koronaviruso atvejai (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 17 d. patvirtinti dar trys nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi šiandien patvirtinti jau iš viso 7 atvejai.

(Plačiau...)

Nustatyti jau 26 užkrėsti koronavirusu, vieno būklė - sunki (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 17 d. vėlų vakarą patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis. Taigi iš viso šiuo metu patvirtintų atvejų Lietuvoje - 26.

(Plačiau...)

Koronavirus nustatytas pirmajam medicinos darbuotojui (video) (0)

Vilniuje Šeškinės poliklinikos darbuotojui patvirtinta koronaviruso infekcija. Jis gydomas ir izoliuotas. Visi, turėję sąlytį su šiuo asmeniu, taip pat laikosi izoliacijos režimo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook