KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Visa informacija apie koronavirusą – vienoje vietoje (0)

Nuo šiol visą oficialią informaciją apie koronavirusą (COVID-19) ir karantiną, taip pat nurodymus ir rekomendacijas visiems gyvenimo atvejams galima rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt. Tai, kaip skelbia Visuomenės informavimo grupė, vienintelis pagrindinis interneto adresas, kurį reikia įsiminti, kad nebūtumėte suklaidinti melagingų naujienų skleidėjų ar internetinių sukčių.

(Plačiau...)

Buriami savanoriai padėti per karantiną (3)

Savivaldybė sulaukia pilietiškų bendruomenių, pavienių gyventojų, organizacijų siūlymų padėti vieni kitiems šiuo koronaviruso situacijos laikotarpiu.

(Plačiau...)

Per parą - 14 naujų koronaviruso atvejų. (0)

Kovo 19-osios vėlų vakarą Lietuvoje patvirtinti dar septyni nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi vakar iš viso nustatyti 14 koronaviruso infekcija užsikrėtusių asmenų, bendrai Lietuvoje užfiksuoti 48 koronaviruso atvejai. 

(Plačiau...)

Į Kauno klinikas išvežtas dar vienas jurbarkietis (6)

Penktadienį ryte į Kauno klinikas tyrimams išvežtas rajono gyventojas. Pacientui įtartas koronavirusas, tačiau ar žmogus užsikrėtęs, ar ne paaiškės po tyrimų.

(Plačiau...)

Savanorių daugėja, jie padės tiems, kam labiausiai reikia (0)

Savivaldybė sulaukia pilietiškų bendruomenių, pavienių gyventojų, organizacijų siūlymų padėti vieni kitiems šiuo koronaviruso situacijos laikotarpiu. Šiuo met jau susibūrė koordinuojama savanorių grupė, kurioje - daugiau nei dešimt narių.

(Plačiau...)

Per dieną - dar keturiolika koronaviruso atvejų (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, kovo 20 d. pavakarę, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinta dar keturiolika naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų. Tyrimai atlikti Santaros klinikų, Kauno klinikų, Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijose. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 63 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

(Plačiau...)

Lietuvoje - pirmoji mirtis nuo koronaviruso (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas pirmasis mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis.

Moteris penktadienį buvo pristatyta į Ukmergės ligoninės skubios pagalbos skyrių, kur netrukus mirė. Diagnozė patvirtinta po pacientės mirties. Mirusioji priklausė rizikos grupei.

.„Tai yra koronaviruso paveiktas žmogus ir 1 val. nakties laboratorija patvirtino, kad žmogus mirė nuo kronaviruso“, – šeštadienį spaudos konferencijos metu sakė sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis.

(Plačiau...)

Virusas plinta - nustatyti jau 69 užsikrėtę, per parą - 21 atvejis (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiąnakt, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti dar šeši nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai, iš kurių vienas nustatytas po paciento mirties. Taigi iš viso per dieną nustatytas 21 koronaviruso infekcija užsikrėtęs asmuo, bendrai Lietuvoje šiuo metu užfiksuoti 69 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

(Plačiau...)

Laiptinių valymas – dažniausi gyventojų klausimai (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai, pastarosiomis dienomis sulaukė didelio srauto gyventojų klausimų apie patalpų valymą ir dezinfekciją. Šiuo pranešimu siekiame atsakyti į gyventojų dažniausiai užduodamus klausimus apie laiptinių valymą.

(Plačiau...)

NVI psichologių patarimai karantino metu: kaip sumažinti nerimą dėl ateities ir išvengti pykčio (0)

Lietuva jau penktą dieną gyvena karantino sąlygomis ir kiekvienas jį išgyvena skirtingai – vieni ir toliau numoja ranka į saviizoliacijos reikalavimus, kiti, būdami namie ir nuolat skaitydami naujausias žinias apie koronavirusą, ima ypatingai jautriai reaguoti į dabartinę situaciją ir ateities prognozes. Nacionalinio vėžio instituto (NVI) medicinos psichologė Sandra Birbilaitė pabrėžia, kad šiuo laikotarpiu, kai labai daug neapibrėžtumo ir nežinios, nerimas tampa kiekvieno mūsų palydovu, bei pataria, kaip išjausti ir sumažinti neigiamas emocijas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook