KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Muziejus pateko į valdiškus spąstus (4)

Smalininkų senovinės technikos muziejaus įkūrėjas Justinas Stonys į „Šviesos“ redakciją atėjo po to, kai pas jį apsilankė Jurbarko žemėtvarkininkai ir liepė nugriauti daugumą muziejaus statinių. J. Stonys įsitikinęs, kad šis vizitas – su savivaldybės administracijos žinia ir kad dabar jo laukia nelengvas darbas – savivaldybės funkcionierius teks supažindinti su 2006 m. parengtu muziejaus detaliuoju planu ir tų metų savivaldybės sprendimais.

(Plačiau...)

Koronavirusas jau kaimynystėje - Raseiniuose (3)

Koronaviruso atvejis fiksuotas Raseiniuose. Apie tai paskelbė šio rajono meras Andrius Bautronis.

(Plačiau...)

Policija nustatė besibūriavusius vaikus ir jiems alkoholį pirkusį asmenį (nuotraukos) (6)

Šeštadienį su redakcija susisiekė jurbarkietė, kuri atsiuntė nuotraukų ir vaizdo įrašą. Medžiagoje užfiksuota, kaip paaugliai Kranto g. kartu leidžia laiką, laukia pagyvenusio vyro, kuris jiems atneša galimai alkoholio butelį, o vaikai jam sumoka.

(Plačiau...)

Oficialiai užsikrėtusiųjų koronavirusu - jau 83 (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šiandien, kovo 21 d., Lietuvoje patvirtinta dar 14 koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų. Visi asmenys šiuo metu izoliuoti ir gydomi ligoninėse, o 1 - namuose. Taigi iš viso Lietuvoje šiuo metu patvirtintų COVID-19 atvejų yra 83.

(Plačiau...)

Greitosios medicinos pagalbos stoties vadovo kreipimąsis (video) (0)

Všį Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties, kurioje veikia Koronos karštoji linija, direktoriaus Mikelionio kreipimasis į Lietuvos gyventojus.

(Plačiau...)

Lietuvoje - 99 užsikrėtimai koronavirusu (2)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtinti dar 16 naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų. Taigi iš viso per šią dieną nustatyti 30 koronaviruso infekcija užsikrėtę asmenys, o Lietuvoje šiuo metu užfiksuoti 99 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

(Plačiau...)

Nustatyti dar šeši koronaviruso atvejai, iš viso - 105 užsikrėtusieji (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 22 d. naktį, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti 6 nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 105 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

(Plačiau...)

Beveik dvi savaites po Jurbarką blaškėsi koronavirusu užsikrėtęs vyras (video, papildyta) (15)

Sekmadienį rajono meras Skirmantas Mockevičius pranešė, kad nuo kovo 9-osios iki 20-osios Jurbarke viešėjo koronavirusu apsikrėtęs asmuo.

Su kuo sergantysis kontaktavo, kur buvo ir ką galėjo užkrėsti, atsekti beveik neįmanoma.

Nerimas dėl situacijos kilo ne tik Jurbarko, bet ir Marijampolės, Vilkaviškio, bei Tauragės savivaldybėse.

Tauragėje mokosi vienas iš dviejų vyro sūnų, o užsikrėtusysis po viešnagės Jurbarke dar klajojo Vilkaviškyje, kur jam ir pasirodė ligos simptomai. Iš čia jis buvo nuvežtas į Marijampolę, o iš jos - į Kauną, kur dabar ir yra gydomas.

(Plačiau...)

Patvirtinti dar 24 koronaviruso atvejai – iš viso 131 (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad sekmadienį, kovo 22 d., Lietuvoje patvirtinti 24 nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatytas 131 užsikrėtimo šia infekcija atvejis.

(Plačiau...)

Savivaldybė dezinfekuos visų daugiabučių laiptines (video) (4)

Sekmadienį paaiškėjus, kad po Jurbarką dvi savaites laisvai vaikščiojo koronavirusu užsikrėtęs žmogus, savivaldybė imasi priemonių – bus dezinfekuotos ne tik žinomos erdvės, kur gyveno ir lankėsi sergantysis, bet ir viso miesto daugiabučių laiptinės.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook