KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Koronaviruso skaičiai šauna aukštyn - užsikrėtę 160 asmenų (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad pirmadienį, kovo 23 d. 15 val. duomenimis, bendras patvirtintų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičius pasiekė 160. Per šiandien užfiksuota 17 naujų infekuotų asmenų.

(Plačiau...)

Rajono ūkininkai renka paramą Jurbarko medikams. Kviečia prisidėti (0)

Ūkininkai sunkiais Lietuvai laikais visuomet tapdavo šviesuliais ir viltį puoselėjančiais švyturiais. Vieni pirmųjų tapę knygnešiais, partizanais, maitintojais, atviri visiems, kam reikėjo prieglobsčio ir užuovėjos.

(Plačiau...)

Karantino pažeidimų nemažėja (0)

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis teigia, kad pirmadienį policija sulaukė 339 pranešimų dėl galimo karantino pažeidimo.

(Plačiau...)

Per vieną dieną - 36 koronaviruso atvejai (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 23 d. vakarą buvo patvirtinti dar 19 infekuotųjų koronaviruso infekcija (COVID-19) atvejų. Iš viso pirmadienį užfiksuoti 36 atvejai, bendras patvirtintų atvejų skaičius – 179. 

(Plačiau...)

Viešose vietose - privalomos kaukės. Paskelbė daugiau nurodymų (3)

Visuomenės informavimo grupės (VIG) dėl koronaviruso vadovas Giedrius Surplys informuoja, kad įsigalioja keturi nauji Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nuorodymai.

(Plačiau...)

Dezinfekuojamos žaidimų aikštelės ir kitos viešos erdvės (nuotraukos) (0)

Antradienį įmonės „Jurbarko komunalininkas“ darbuotojai pradėjo dezinfekuoti viešąsias miesto erdves. Pirmiausiai dėmesio sulaukė žaidimų aikštelės. Jos buvo ne tik dezinfekuotos, bet ir aptvertos - žmonių prašoma šiais įrenginiais nesinaudoti.

(Plačiau...)

Koronovirusas pirmą kartą diagnozuotas vaikui (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad paryčiais gautais tyrimų rezultatais patvirtinta, jog koronavirusine infekcija (COVID-19) užsikrėtė pirmasis vaikas šalyje. Infekcija diagnozuota trejų metų pacientui, kuris šiuo metu išleistas gydytis į namus.  

(Plačiau...)

Lietuvos parduotuvėse – nauja tvarka: bus ribojami srautai, šeimos turės apsipirkti po vieną (0)

Maisto prekių parduotuvės, vaistinės privalo riboti pirkėjų srautus, apsipirkti uždrausta didesnėms nei dviejų žmonių grupėms, tarp pardavėjų privalu išlaikyti ne mažesnį kaip dviejų metrų atstumą.

(Plačiau...)

Buvimas namuose – galimybė stiprinti imunitetą (0)

Paskelbus karantiną dėl koronaviruso, jau spėjome išsiugdyti keletą įpročių – dažnai plauti rankas ir neliesti savo veido. Specialistų teigimu, buvimas namuose – puiki galimybė sustiprinti imuniteto atsparumą prieš virusus ir bakterijas. Tačiau nereiktų skubėti griebtis maisto papildų, o verčiau išbandyti įvairias imuninės sistemos apsaugos priemones.

(Plačiau...)

Ar tikslinga dėvėti namuose pasiūtą kaukę? (0)

Šiomis dienomis, kai sudėtinga įsigyti respiratorių ar medicininių kaukių, gyventojams dažnai kyla klausimas ar namuose pasisiūta medžiaginė kaukė yra efektyvi, siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 ligos?

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook