Išvykusių į užsienį karo prievolininkų dėmesiui

Išvykusių į užsienį karo prievolininkų dėmesiui (0)

2020-03-13

Siekdama užkirsti kelią koronavirusinės infekcijos plitimui, Vyriausybė ketvirtadienį, kovo 12 d. priėmė sprendimą dviem savaitėms stabdyti visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veiklą. Taip pat draudžiamos kelionės į kai kurias šalis (Kiniją, Pietų Korėją, Singapūrą, Japoniją, Italiją), o grįžus iš rizikingųjų (Irano, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Honkongo) – privaloma karantinuotis 14 dienų.

Lietuvos kariuomenė taip pat reaguodama į susiklosčiusią situaciją laikinai stabdo užsienyje gyvenančių (esančių) karo prievolininkų atvykimą į Regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ir poskyrius iki tol, kol bus suvaldytas koronaviruso plitimas.

 Karo prievolininkai, esantys užsienio valstybėse ir gavę nurodymus artimiausiu laiku atvykti į Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninius padalinius, pirmiausiai privalo susisiekti su Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioniniu padaliniu ir informuoti apie savo buvimo vietą ir aplinkybes, dėl kurių yra apribotas karo prievolininko atvykimas. Tokiems karo prievolininkams šaukimo procedūros bus sustabdytos individualiai ir paskirtas kitas atvykimo laikas.

 Primename, kad karo prievolininkams nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt. Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook