Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Nuo šiandien ūkininkai jau gali išsiimti leidimus lengvatiniams gazoliams (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad ūkininkai jau gali išsiimti leidimus įsigyti lengvatinių žemės ūkyje naudoti skirtų gazolių (žymėtų dyzelinių degalų) naujiems veiklos metams. 

(Plačiau...)

Gausite garantinio tiekimo paslaugą? ESO paaiškina kas laukia toliau (0)

Pasibaigė antrasis šalies elektros rinkos dereguliavimo etapas. Nors į jį patenkantys gyventojai toliau aktyviai renkasi savo naują ir nepriklausomą elektros energijos tiekėją, dalis jų, kurie sprendimo nepadarė laiku, gaus garantinio elektros energijos tiekimo paslaugą. 

(Plačiau...)

PricerLT fiksuoja rekordines prekių krepšelių kainas ir tik 1 pingančią prekę (0)

Kai kurių ekonomikos analitikų viltys, kad vasara atneš mažesnę infliaciją dėl pingančių pieno produktų ir sezoninių vaisių ir daržovių nepasitvirtino. Statistikos departamentas fiksuoja rekordinę 20,5 procento infliaciją, o PricerLT – rekordines prekių krepšelių kainas ir tik 1 pingančią prekę.

(Plačiau...)

Orai vėsta, kai kur lis (0)

Šiandien kai kur trumpai palis. Aukščiausia temperatūra 22–27 laipsniai šilumos.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 5-ąją (0)

1916 m. Lietuvos socialdemokratai išleido pirmąjį nelegalų 8 puslapių laikraštį „Garsas“.

(Plačiau...)

Dar porą dienų bus karšta, vėliau - vės (0)

Naujos savaitės pradžioje išsilaikys labai šilti orai, vėliau – atvės.

(Plačiau...)

Lis, griaudės, numatomi stiprūs vėjo gūsiai (0)

Šiandien vietomis, didesnė tikimybė vakariniuose rajonuose, numatomas trumpas lietus, perkūnija, per perkūniją vėjo gūsiai kai kur sieks 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 28–33 laipsniai karščio.

(Plačiau...)

2020 m. darbdavys, samdydamas darbuotoją, vidutiniškai išleido 16,9 tūkst. eurų (0)

Vidutinės metinės darbo sąnaudos, tenkančios vienam darbuotojui, pramonės, statybos ir paslaugų įmonėse 2020 m. sudarė 16 946 EUR, pramonės ir statybos įmonėse – 15 785 EUR, paslaugų – 17 379 EUR.

(Plačiau...)

Renovuojantiems šilumos punktus valstybė kompensuos iki 80 proc. kaštų (0)

Didinamos kompensacijos šilumos punktus renovuojantiems daugiabučių gyventojams: valstybė nuo šiol kompensuos nebe 30, o iki 80 proc. šilumos punktų bei šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimo kaštų, tačiau įpareigoja susitvarkyti per ateinančius ketverius metus.

(Plačiau...)

Sergantieji pirmo tipo cukriniu diabetu nuolatinio gliukozės kiekio stebėjimo sistemas gaus nemokamai (0)

Nuo liepos 1-osios nuolatinio gliukozės kiekio stebėjimo sistema Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis bus kompensuojama visiems gyventojams, sergantiems pirmo tipo cukriniu diabetu. Pacientai, įpratę matuoti gliukozę imant kraują iš piršto ir pageidaujantys tai daryti toliau, kaip ir iki šiol gaus kompensuojamąsias diagnostines juosteles gliukozei nustatyti. Diagnostinių juostelių kompensavimo tvarka atnaujinta atsižvelgiant į skirtingų prietaisų jutiklių technologinius ypatumus.

(Plačiau...)

Slaugos paslaugos namuose bus teikiamos greičiau ir dažniau (0)

Nuo liepos 1-osios įsigalioja atnaujinta ambulatorinių slaugos paslaugų namuose (ASPN) teikimo tvarka, kuri padės greičiau įvertinti pacientų poreikius ir suteikti reikiamas paslaugas laiku. Nuo pacientų poreikių priklausys ir kompensuojamų paslaugų skaičius, sudėtingais atvejais jos galės būti  teikiamos iki penkių kartų per savaitę.

(Plačiau...)

Civilinio kodekso pataisos sumažins teismams tenkančius darbo krūvius (0)

Seimas pritarė Teisingumo ministerijos inicijuotoms Civilinio kodekso pataisoms, kurios sumažins Lietuvos teismus pasiekiančių civilinių bylų skaičių ir sumažins teismų apkrovimą. Teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos teigimu, šie pakeitimai palengvins apylinkių ir apygardų teismų darbą nagrinėjant civilines bylas.

(Plačiau...)

Teisinių profesijų atstovai irgi galės būti krašto apsaugos savanoriai (0)

Teisinių laisvųjų profesijų atstovai: advokatai, advokatų padėjėjai, antstoliai, antstolių padėjėjai, notarai ir kandidatai į notarus (asesoriai) galės atlikti savanorišką nenuolatinę karo tarnybą. Tokiam Teisingumo ministerijos siūlymui ketvirtadienį pritarė Seimas.

(Plačiau...)

Seimas pritarė aiškesnei laikinojo sulaikymo tvarkai (0)

Seimas pritarė Teisingumo ministerijos siūlymui, kuriuo bus aiškiau reglamentuojama laikinojo sulaikymo tvarka. Naujasis Baudžiamojo proceso kodekso reglamentavimas tiksliau apibrėžia asmens laikinojo sulaikymo pagrindus ir procedūras.

(Plačiau...)

Pradeda veikti naujos saugomų teritorijų direkcijos (0)

Nuo liepos 1 dienos pradeda veiklą naujos Aukštaitijos, Dzūkijos-Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos. Anksčiau veiklas regioniniuose parkuose ir valstybiniuose gamtiniuose rezervatuose vykdė atskiros mažos direkcijos, dabar jos sujungtos į keturias stambesnes direkcijas.

(Plačiau...)

Sinoptikai atokvėpio nežada - laikysis karščiai (0)

Artimiausiomis dienomis karštis nesitrauks, kai kur nušniokš pavienės trumpos liūtys su perkūnija.

(Plačiau...)

Lietuva birželio 30-ąją (0)

1911 m. Šeteniuose, Kėdainių rajone, gimė Nobelio premijos laureatas rašytojas Česlovas Milošas. Mirė 2004 m. Krokuvoje (Lenkija).

(Plačiau...)

VMI viešina ministrų turtą: daugiausia turto turi D. Kreivys, kukliausia – A. Armonaitės deklaracija (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija trečiadienį paskelbė naujus metinių gyventojų turto deklaracijų duomenis už 2021 metus. Viešumui ir skaidrumui užtikrinti, VMI viešai skelbia valstybės tarnautojų ir kitų asmenų duomenis. Naujienų agentūra ELTA paskaičiavo, kiek turto praėjusiais metais deklaravo Vyriausybės nariai – peržiūrėjus duomenis paaiškėjo, jog iš ministrų daugiausia turto turi energetikos ministras Dainius Kreivys, mažiausiai – ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

(Plačiau...)

VMI skelbia gyventojų turto deklaracijų duomenis (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad paskelbti nauji Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų duomenys už 2021 metus. Šiemet galima susipažinti su beveik 48 tūkst. viešai skelbiamų turto deklaracijų išrašų.

(Plačiau...)

Ragina barus rinkti nebetinkamas naudoti elektronines cigaretes (0)

Rūkančių elektroninės cigaretes Lietuvoje daugėja. Aplinkosaugininkai primena, kad nebetinkamų naudoti vienkartinių ar daugkartinių elektroninių cigarečių jokiu būdu negalima mesti į komunalinių atliekų konteinerius, nes jos teršia aplinką. Šios atliekos turi būti rūšiuojamos kartu su elektros ir elektroninės įrangos atliekomis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook