Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Įdomioji istorija - Lietuva birželio 29-ąją (0)

1668 m. Vilniuje, buvusios pagonių deivės Mildos šventyklos vietoje, padėtas kertinis akmuo Šv. Povilo ir Petro bažnyčios statybai.

(Plačiau...)

Bus karšta, lis, griaudės perkūnijos (0)

Artimiausiomis dienomis išsilaikys labai karšti, tvankūs su trumpais lietumis ir perkūnijomis orai.

(Plačiau...)

Ūkininkams pristatys derlingesnius javus ir rapsus (0)

Daugelį dešimtmečių viso pasaulio žemdirbiai ieško būdų, kaip padidinti derlių ir patenkinti smarkiai išaugusį grūdų poreikį. Naujausius sprendimus, gerinančius žemės ūkio produktyvumą ir didinančius pridėtinę vertę žemdirbiams, bendrovė „Scandagra“ pristatys birželio pabaigoje vyksiančioje parodoje „Agrovizija“.

(Plačiau...)

Profesinę šventę pasieniečiai minės Šilutėje (0)

Birželio 29-oji yra profesinė beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų, tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šiemet pagrindiniai Pasieniečių dienos šventiniai renginiai vyks Šilutėje.

(Plačiau...)

Nuo sausio tėvų laukia pokyčiai: vaiko priežiūros atostogų turės eiti ir tėčiai, keisis išmokų tvarka (0)

Nuo sausio vaikų susilaukusiems tėvams vaiko priežiūros atostogų tvarka jau bus kitokia nei iki šiol – Seimas antradienį pritarė pakeitimams, kuriais numatoma kiekvienam iš tėvų skirti po du neperleidžiamus vaiko priežiūros atostogų mėnesius, keisti vaiko priežiūros atostogų trukmę ir išmokų tvarką.

(Plačiau...)

Šešėlinė tabako gaminių rinka Lietuvoje išlieka viena didžiausių Europos Sąjungoje (0)

Kas penkta Lietuvoje surūkoma cigaretė yra nelegali. Į šalį plūstantis kontrabandinių ir suklastotų cigarečių srautas neslūgsta, dėl to valstybės biudžetas kasmet netenka apie 79 mln. eurų potencialių pajamų. Didesnės nelegalių cigarečių rinkos dalis yra tik Prancūzijoje ir Graikijoje, o Lenkijoje užfiksuotas bene didžiausias kritimas.

(Plačiau...)

Visuotinis gyventojų surašymas parodė, kad gyvename erdviau ir patogiau (0)

Visuotinio gyventojų ir būstų surašymo rezultatai rodo, kad nors gyventojų skaičius šalyje mažėja, būstų – priešingai – daugėja, ypač vieno buto namų. Lietuviai iš daugiabučių keliasi į vienbučius nuosavus namus. Surašymas parodė, kad gyvename erdviau ir patogiau. Naudingasis vieno būsto plotas padidėjo iki 66,7 m2. Daugumoje būstų (90,8 proc.) buvo įrengti visi patogumai (vandentiekis, kanalizacija, centrinis šildymas ir kt.).

(Plačiau...)

Įdomioji istorija - Lietuva birželio 28-ąją (0)

1794 m. Tado Kosciuškos vadovaujami sukilėliai Varšuvos aikštėje pakorė vyskupą, valstybės ir Bažnyčios veikėją Ignacą Jokūbą Masalskį.

(Plačiau...)

Atnaujinta kraujo krešėjimą stabdančių vaistų kompensavimo tvarka leis sutaupyti (0)

Dar daugiau didelės rizikos pacientų, apdraustų privalomuoju sveikatos draudimu, galės įsigyti kompensuojamųjų kraujo krešėjimą stabdančių vaistų (antikoaguliantų). Tai pasiekta Sveikatos apsaugos ministerijai patikslinus šių vaistų kompensavimo tvarką. Numatoma, kad išlaidos antikoaguliantams sumažės beveik 9 tūkst. žmonių, kurie dabar šiuos vaistus įsigyja savo lėšomis.

(Plačiau...)

Gyventojų saulės elektrinių įrengimui – dar beveik 30 mln. eurų (0)

Jau ketvirtadienį gyventojai ir vėl sulauks naujo kvietimo teikti paraiškas dėl valstybės kompensavimo nuosavoms saulės elektrinėms įsirengti ir tapti gaminančiais vartotojais. Tam skirta 29,9 mln. eurų.

(Plačiau...)

Bus labai tvanku ir karšta, sulauksime trumpų liūčių (0)

Lietuvoje įsitvirtins labai karšti ir tvankūs orai, praslinks trumpos liūtys su perkūnija.

(Plačiau...)

Užfiksuotas karščio rekordas (0)

Remiantis preliminariais 15 val. duomenimis, Kretingos automatinėje meteorologijos stotyje oras įkaito net iki 32,6 laipsnių karščio. Ankstesnis šios paros rekordas buvo užfiksuotas 1947 metų birželio 27 d. Vilniuje, kuomet sušilo iki 31,2 °C. Tad buvęs rekordas pagerintas daugiau nei 1 laipsniu. 

(Plačiau...)

Elektra Lietuvoje brango 29 proc. (0)

Praėjusią savaitę elektros kaina Lietuvoje didėjo 29 proc. ir siekė 250,60 Eur/MWh. Latvijoje fiksuotas dar didesnis augimas, net 36 proc., iki 245,25 Eur/MWh, tuo tarpu Estijoje kaina 4 proc. mažėjo ir buvo 167,81 Eur/MWh.

(Plačiau...)

Krentančios naftos kainos galėtų lemti maždaug 6 centų kuro kainų poslinkį (0)

Pastarąją savaitę naftos kainoms nukritus maždaug 5 proc., finansų analitikas Marius Dubnikovas sako, kad dėl to galima tikėtis šiek tiek mažesnių kuro kainų degalinėse.

(Plačiau...)

NATO sąjungininkės padidins aukštos parengties pajėgas iki 300 tūkst. karių (0)

Stiprindamos savo gynybą NATO sąjungininkės padidins aukštos parengties pajėgas iki „gerokai daugiau nei 300 tūkst.“ karių. Gynyba stiprinama reaguojant į Rusijos karą prieš Ukrainą, pirmadienį pareiškė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

(Plačiau...)

JAV senatoriui R. J. Durbinui įteiktas Seimo apdovanojimas – Aleksandro Stulginskio žvaigždė (0)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) senatoriui Richardui Josephui Durbinui įteiktas Seimo apdovanojimas – Aleksandro Stulginskio žvaigždė. Senatoriaus mama kilusi iš Jurbarko krašto.

(Plačiau...)

Sukčiavimo atvejų analizė Lietuvoje: 96 proc. aukų – fiziniai asmenys, dažniausiai praranda iki 1 tūkst. Eur (0)

Finansiniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų ir įmonių pernai išviliojo 10,2 mln. Eur – dukart daugiau nei 2020-aisiais. Pagrindiniais sukčių taikiniais tapo trijų didžiausių šalies miestų gyventojai – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje užfiksuota 80 proc. visų sukčiavimo atvejų. Nors 96 proc. sukčiavimo atvejų buvo nukreipti į fizinius asmenis, beveik pusė visų išviliotų pinigų – iš įmonių sąskaitų, rodo Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro (PPPKC) statistika.

(Plačiau...)

Įdomioji istorija - Lietuva birželio 27-ąją (0)

1916 m. Šveicarijos mieste Lozanoje prasidėjo Pavergtųjų tautų kongresas, kuriame dalyvavo 28 tautų atstovai. Pirmą kartą iš tarptautinės tribūnos prabilta apie siekį atkurti nepriklausomą Lietuvos valstybę.

(Plačiau...)

Birželio 27-oji – Žvejų diena. Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo diena. (0)

Tarptautinė žvejų diena švenčiama nuo 1985 metų. 1984 m. tai buvo nuspręsta Tarptautinėje žvejybos sureguliavimo ir plėtojimo konferencijoje Romoje.

(Plačiau...)

Artimiausias dienas svilins karštis, darysis vis tvankiau (0)

Pirmadienį išsilaikys sausi orai, vėliau darysis vis tvankiau, didės trumpų liūčių su perkūnija tikimybė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook