Lietuvos diena

Lietuvos diena

Po namus pradėtos nešioti rinkėjo kortelės (0)

Lietuvos gyventojams po namus jau pradėtos nešioti rinkėjo kortelės. Rinkėjų kortelių įteikimas rinkėjams turi būti baigtas iki spalio 1 d., informuoja Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

(Plačiau...)

Seimas nepritarė socialiai jautresniam Darbo kodekso variantui (0)

Seimas, ilgai diskutavęs dėl naujo Darbo kodekso, trečiadienį įteisino naują darbo santykių reguliavimą. Parlamentarai nepritarė Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlymams Darbo kodeksui, kuriais buvo siekiama labiau socialiai apsaugoti darbuotojus. 

(Plačiau...)

Seimas pritarė liberalesnei dirbtinio apvaisinimo tvarkai (0)

Seimas palaikė Prezidentės pasiūlymus ir įteisino liberalesnį pagalbinio apvaisinimo variantą, leidžiantį embrionų šaldymą.

(Plačiau...)

Smulkiesiems ūkininkams - papildomai bus skirti 6 mln. eurų (0)

Aktyvūs smulkieji ūkininkai, norintys modernizuoti savo ūkius bei tapti konkurencingesniais rinkoje, šiemet paraiškas ES paramai gauti galės teikti antrą kartą. Pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra" veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams" spalio mėnesį bus skelbiamas papildomas paraiškų priėmimas, kuriam numatyta skirti 6 mln. eurų.

(Plačiau...)

Pusė šalies gyventojų teigia, kad Darbo kodekso tikslas - suderinti darbdavių ir darbuotojų interesus (0)

Beveik pusė Lietuvos gyventojų - 49 proc., - mano, kad darbo santykius reglamentuojantys įstatymai turi būti skirti suderinti darbdavių ir darbuotojų interesus. 33 proc. teigia, kad jie turi ginti darbuotojų interesus, 7 proc. - kad darbdavių interesus. Tai parodė Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) užsakymu "Spinter" liepą atlikta apklausa.

(Plačiau...)

Prieš auksinių indų istoriją krašto apsauga pasitikėjo beveik 7 iš 10 žmonių (0)

Dar prieš per brangių virtuvės indų pirkimo istoriją atlikta gyventojų apklausa parodė, kad krašto apsaugos sistema šalyje pasitiki beveik 7 iš 10 žmonių. 

(Plačiau...)

Apklausa: labiausiai pasitikima Prezidente (0)

Gyventojai labiausiai pasitiki antrąją kadenciją šalį valdančia Prezidente Dalia Grybauskaite, nors jos populiarumas per mėnesį šiek tiek sumenko, rodo apklausa. 

(Plačiau...)

Valstiečių reitingams smunkant, jų lyderių populiarumas išlieka (0)

Per mėnesį nežymiai smuktelėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) reitingai, tačiau jos partijos pirmininko Ramūno Karbauskio ir "veido" Sauliaus Skvernelio populiarumas išlieka. Šie politikai tebėra vieni populiariausių, rodo naujausia visuomenės nuomonės apklausa. 

(Plačiau...)

Šalies vadovai pasveikino mokinius ir mokytojus Mokslo ir žinių dienos proga (0)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius nuoširdžiai pasveikino visus šalies mokinius ir mokytojus Rugsėjo 1-osios - Mokslo ir žinių dienos - proga.

(Plačiau...)

Prezidentė: Baltijos kelio vertybes saugome jau beveik tris dešimtmečius (0)

Minint Molotovo-Ribentropo pakto 77-ąsias ir Baltijos kelio 27-ąsias metines, Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Baltijos kelias yra atgautos laisvės ir europietiškų vertybių simbolis.

(Plačiau...)

Specialistai atskleidė, kokias klaidas daro daugelis nešiojančiųjų kontaktinius lęšius (1)

Šiandien rinkoje esantys kokybiški, deguoniui pralaidūs, minkšti kontaktiniai lęšiai yra rimta alternatyva akiniams. Bet netinkamas lęšių nešiojimas ir priežiūra gali lemti labai rimtas akių problemas. Kontaktinių lęšių parduotuvės superlesiai.lt atstovė atskleidė esmines klaidas, kurias daro daugelis nešiojančiųjų kontaktinius lęšius.

(Plačiau...)

Iš ligoninės namo išsiųsta ir automobilyje pagimdžiusi jurbarkietė kaltų neieško (5)

Žaibiškas gimdymas automobilyje. Pasirodo, taip būna ne tik kine. Ir ne tik Amerikoje, kur atstumai dideli, todėl pagimdyti greitkelyje tikimybė yra didesnė, negu, pavyzdžiui, Lietuvoje.

(Plačiau...)

Net ir nenuodingi grybai gali būti sunkios ligos ir mirties priežastimi (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, apsinuodijimai botulotoksinu Lietuvoje yra labai reti, tačiau itin pavojingi. Per paskutinius penkerius metus (2011-2015 m.) užregistruota 13 botulizmo atvejų. Dažniausia šios ligos priežastis – namuose konservuoti grybai. 

(Plačiau...)

Aplinkosaugininkai įspėja: vietoj miško gėrybių, neparsineškite protokolo (3)

Pastaruoju metu į Lietuvos miškus patraukė pulkai grybautojų. Kad vietoj gamtos gėrybių į namus netektų grįžti su administracinio teisės pažeidimo protokolu, aplinkosaugininkai primena - būnant miške reikia nepamiršti lankymosi miške bei grybavimo taisyklių reikalavimų.

(Plačiau...)

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje (video) (0)

Brangūs Lietuvos žmonės,

ši diena ateina pas mus vainikuota karaliaus Mindaugo vardu. Kad pažvelgtume į save istorijos tėkmėje. Kad pajaustume ypatingą ryšį su savo Tėvyne.

(Plačiau...)

Valstybės dieną Lietuva pagerbia savo vienintelį karalių (vietos, kur skambės Tautiška giesmė) (0)

Trečiadienį Lietuvoje minima Valstybės diena - pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventė.

(Plačiau...)

Vyriausybė pritarė rinkliavos už daugiabučių gyvūnus naikinimui (0)

Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui naikinti rinkliavą už daugiabučiuose laikomus gyvūnus - šunis ir kates.

(Plačiau...)

Nebeliko pareigos gyventojams privalomai ženklinti šunis, kates ir šeškus (0)

Ketvirtadienį Seimas, priėmęs Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pakeitimo projektą, atsisakė nuo sausio 1 d. Lietuvoje įvesto priverstinio gyvūnų ženklinimo.

(Plačiau...)

Būtinasis stažas senatvės pensijai gauti yra 35 metai (0)

Seimas penkeriais metais, iki 35 metų, padidino būtinąjį stažą senatvės pensijai gauti. 

(Plačiau...)

VII-sis kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“ vėl kyla skrydžiui per Lietuvą (0)

Atėjusi vasara kviečia daugiau laiko praleisti atvirame ore ir keisti savo rutiną – pavyzdžiui, filmus žiūrėti ne kino salėje ar namuose, o po žvaigždėtu dangumi. Aplankyti jau pamėgtus naktinius kino seansus kviečia septintąjį kartą į kelionę po Lietuvą besileidžiantis festivalis „Sidabrinės gervės naktys“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook