Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Sekmadienį svilins iki 34 laipsnių, karšta bus ir kitomis dienomis (0)

Artimiausiomis dienomis Lietuvoje laikysis tropinė oro masė – bus karšta.

(Plačiau...)

Seimas nuo lapkričio 1 d. apribojo atsiskaitymus grynaisiais virš 5 tūkst. eurų (0)

Seimas priėmė Atsiskaitymų grynaisiais pinigais ribojimo įstatymą, kuriuo nutarta nuo šių metų lapkričio 1 d. apriboti didesnius tarpusavio atsiskaitymus ir kitus mokėjimus pagal sandorius grynaisiais pinigais.

(Plačiau...)

Orai bus šilti ir malonūs (0)

Artimiausiomis dienomis anticiklonas lems sausus, ramius ir labai šiltus orus.

(Plačiau...)

Savaitgalį šils iki 30 lapsnių, nelis (2)

Aukšto slėgio sūkurys lems sausą, saulėtą ir šiltą savaitgalį.

(Plačiau...)

Ugniagesiai perspėja: kelios taisyklės gali išgelbėti gyvybę (0)

Artėjant  vasarai , kuomet laukia vaikams atostogos, draugai, gamta ir pramogos. O, kad atostogauti būtų smagu ir, svarbiausia, saugu, specialistai dar kartą primena kokia svarbi žmogaus gyvybė ir pataria, kaip elgtis prie vandens ir vandenyje bei ką daryti jei žmogus skęsta. 

(Plačiau...)

Kepsninės ir degusis skystis: kokie pavojai tyko? (0)

Vasara lepina saulėtais orais, tad, ištaikę progą, skubame kurti kepsnines, o artėjančių Joninių neįsivaizduojame be laužo. Praktika rodo, kad žmonės ne visada su ugnimi elgiasi tinkamai ir dėl to nutinka nelaimių. Todėl gyventojams pagrindines elgesio gamtoje taisykles primena Jurbarko priešgaisirnės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus. 

(Plačiau...)

Rinkimai vyks pagal konstitucinį įstatymą – Rinkimų kodeksą (0)

Kaip vyks rinkimai Lietuvoje reglamentuos vienas dokumentas – Rinkimų kodeksas. Šiam dokumentui suteiktas konstitucinio įstatymo statusas.

(Plačiau...)

Įdomioji istorija - Lietuva birželio 23-iąją (0)

1906 m. gimė prozininkas, literatūros tyrinėtojas, vertėjas, diplomatas, redaktorius Antanas Vaičiulaitis. Mirė 1992 m. Vašingtone (JAV).

(Plačiau...)

Birželio 23-ioji – Birželio sukilimo diena. Tarptautinė olimpinė diena. Valstybės tarnautojo diena. Tarptautinė našlių diena (0)

1941 m. birželio 22–28 dienomis vyko ginkluotas lietuvių sukilimas prieš raudonuosius okupantus. Sukilėliai sudarė Lietuvos Laikinąją vyriausybę, kuri 1941 m. birželio 23-iosios Deklaracija paskelbė Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimą.

(Plačiau...)

Lietaus nenumatoma, bus šilta (0)

Šiandien be lietaus. Aukščiausia temperatūra 22–27, pajūryje 19-21 laipsnis šilumos.

(Plačiau...)

Lietuvos asmens tapatybes kortelei – tarptautinis apdovanojimas (0)

Taline vykusioje kasmetinėje tarptautinėje konferencijoje aukščiausio apsaugos lygio spaudos klausimais Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje (High Security Printing EMEA) Lietuva gavo apdovanojimą už geriausią nacionalinę asmens tapatybės kortelę.

(Plačiau...)

Vyriausybė pritarė VRM siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį (0)

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos pateiktam Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo" projektui.

(Plačiau...)

Sukčiai ir toliau fiktyviomis SMS žinutėmis savinasi iš žmonių pinigus (0)

Sukčiai ir toliau pelnosi iš patiklių žmonių. Ir policija, ir bankai perspėja, kad žmonės būtų budrūs ir neapsigautų, tačiau iš sąskaitų vienu neatsargiu nuorodos paspaudimu vis vien prarandamos nemažos pinigų sumos.

(Plačiau...)

Kultūros paso paslaugomis galima naudotis ir per mokinių vasaros atostogas (0)

Kultūros paso veiklos tęsiamos ir pasibaigus mokslo metams, visą vasarą – mokyklos gali rinktis iš daugiau kaip 3 tūkst. paslaugų sąrašo, skelbia Kultūros ministerija.

(Plačiau...)

Įdomioji istorija - Lietuva birželio 22-ąją (0)

1551 m. Barbora Radvilaitė, Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto žmona, palaidota Vilniaus katedroje.

(Plačiau...)

Grįžta saulė ir šiluma (0)

Sustiprės sausus ir saulėtus orus nešanti aukšto slėgio sritis.

(Plačiau...)

Į Lietuvą sugrįžta daugiau piliečių nei emigruoja (0)

Migracijos departamentas pristato aštuonioliktąjį Migracijos metraščio elektroninį leidinį, kuriame pateikiama išsami informacija apie 2021 m. migraciją Lietuvoje. Praėjusieji metai buvo neeiliniai: dar nepasibaigus COVID-19 viruso pandemijai, Rytų Europos pasieniui iškilo nauja krizė – Baltarusijos režimo organizuotu neteisėtų migrantų antplūdis Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje – hibridinė ataka, paveikusi ir migracijos valdymo pokyčius mūsų šalyje.

(Plačiau...)

Didės šauktinių ir kariūnų skaičius (0)

Seimas nusprendė didinti šaukiamų į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą karių, taip pat Karo akademijos kariūnų ir Lietuvos kariuomenės civilių darbuotojų, aktyviojo kariuomenės personalo rezervo karių ribinius skaičius.

(Plačiau...)

Seimas linkęs uždrausti nepilnamečiams dalyvauti loterijose (0)

Seimas linkęs uždrausti nepilnamečiams dalyvauti loterijose. Antradienį parlamentarai po svarstymo pritarė tai siūlančioms Loterijų įstatymo pataisoms, už balsavus 90 Seimo narių, prieš 9, susilaikius 10 parlamentarų.

(Plačiau...)

Įstatyme gali atsirasti įpareigojimas per metus atkurti miestuose sunaikintus želdinius (0)

Seimas imasi svarstyti parlamentaro socialdemokrato Lino Jonausko pateiktas Želdynų įstatymo pataisas, kuriomis siūloma įtvirtinti nuostatą, įpareigojančią per metus atkurti miestų gatvėse sunaikintus želdinius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook