Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Rugpjūčio 1-oji – Klaipėdos miesto gimtadienis. (0)

Miesto pradžia laikomi 1252 m. rugpjūčio 1 d., kai Kuršo vyskupas Henrikas sudarė sutartį su Vokiečių ordino vietininku Livonijoje Eberhardu fon Zeine. Sutartyje numatyta Memelio (vokiškas Nemuno pavadinimas) ir Dangės upių santakoje pastatyti pilį ir prie jos per dvejus metus įkurti miestą. Du trečdaliai pilies ir miesto turėjo priklausyti ordinui, o likęs trečdalis – Kuršo vyskupui.

(Plačiau...)

Šiandien lis mažiau (0)

Rugpjūčio 1-os dieną daugelyje šiaurinių ir rytinių rajonų palis, vyraus nedidelis lietus. Vėjas pietų, pietvakarių pereinantis į vakarų, šiaurės vakarų, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra 18–23 laipsniai.

(Plačiau...)

Lietus trumpam atsitrauks (0)

Artimiausiomis dienomis anticiklonas lems sausesnius orus

(Plačiau...)

Lietuva liepos 29-ąją (0)

1794 m. netoli Saločių įvykusiose kautynėse Lietuvos sukilėlių Žemaičių divizija, vadovaujama generolo leitenanto Romualdo Giedraičio, sumušė carinės Rusijos kariuomenę.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 27-ąją (0)

1876 m. Kunigiškiuose, Anykščių rajone, gimė dailininkas tapytojas, vienas iš lietuviškos akvarelės pradininkų Kajetonas Sklėrius. Mirė 1932 m.

(Plačiau...)

Orai taps gaivesni (0)

Artimiausią naktį praslinksiantis  šaltasis atmosferos frontas atvers kelią gaivesniems orams.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 26-ąją (0)

1400 m. Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Jogailos privilegija įkurtas Krokuvos universitetas, kuris iki šiol vadinasi Jogailos vardu.

(Plačiau...)

Orai keisis - sulauksime lietaus ir žaibų (0)

Šiandien per Lietuvą slinks šaltasis atmosferos frontas su lietumi. Iki jam atekliaujant bus galima pasimėgauti šiluma.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 25-ąją (0)

1410 m. Lietuvos ir Lenkijos kariai apsupo kryžiuočių sostinę Marienburgą.

(Plačiau...)

Lietuvos bičiulis, Jurbarko garbės pilietis, baronas von Stettenas apie Vokietijos kanclerius, Europos lyderius ir Putiną: „Tada juo tikėjau“ (0)

Lietuvos garbės konsulas Vokietijoje, buvęs Bundestago narys ir Parlamentinių ryšių su Baltijos valstybėmis grupės vadovas baronas Wolfgangas von Stettenas jau kuris laikas nedalyvauja politinėje veikloje. Tačiau akylai stebi įvykius ir su LRT.lt dalijasi nuomone apie Vokietijos kanclerius ir kairiuosius intelektualus, Europos lyderius, Rusijos karo baigtį ir nieku virtusį tikėjimą Vladimiru Putinu.

(Plačiau...)

Smarkiai nelis, bus maloniai šilta (0)

Šiandien žymesnio lietaus nenumatoma. Vėjas vakarinių krypčių, 5–10 m/s. Aukščiausia temperatūra 22–26 laipsniai šilumos.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 20-ąją (0)

Liepos 20-oji – Tarptautinė šachmatų diena. Perkūno, Šv. Elijaus debesų valdytojo diena.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 18-ąją (0)

Aludarių dienai minėti buvo pasirinkta liepos 18-oji – šv. Arnoldo vardadienis, nes šis šventasis kai kuriuose bažnyčios raštuose minimas kaip aludarių globėjas.

(Plačiau...)

Aukščiausia temperatūra 16-21 laipsnis šilumos (0)

Lietaus debesys sukiosis vakarinėje šalies pusėje, kurie įdienojus greitai išplis į daugelį rajonų. Dalyje vietovių palis ne po kartą, kai kur smarkiai, taip pat sugriaudės perkūnija. Pūs vakarinių krypčių vėjas, kurio gūsiai vietomis sieks 15–18 m/s. Aukščiausia temperatūra įdienojus kils tik iki 16–21 laipsnio šilumos.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 15-ąją (0)

1410 m. liepos 15 d. Vytauto ir Jogailos vadovaujama Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sumušė Vokiečių ordino kariuomenę. Mūšis vyko dabartinėje Lenkijos teritorijoje, netoli Olštyno, prie Griunvaldo (Žalgirio) kaimelio.

(Plačiau...)

ES invazinių rūšių sąrašas papildytas 22 naujomis rūšimis (0)

Europos Komisija, pritarus daugumai ES valstybių narių, į Sąjungai susirūpinimą keliančių invazinių svetimų rūšių sąrašą, kitaip vadinamą ES invazinių rūšių sąrašą, įtraukė 22 naujas augalų ir gyvūnų rūšis. Šiame sąraše yra sausumos ir vandens augalų, vėžiagyvių, moliuskų, vabzdžių, roplių, žuvų, paukščių ir žinduolių rūšių. Daugumai šių rūšių naudojimo apribojimai bus pradėti taikyti nuo rugpjūčio 2 d.

(Plačiau...)

Nuo liepos 15 d. gyventojai vėl turės galimybę teikti paraiškas kompensacijoms už elektrines iš saulės parkų (0)

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) liepos 15 d. skelbia kvietimą gyventojams dėl kompensacijų už saulės elektrinės dalies įsigijimo iš elektrinių parkų. Tam iš Klimato kaitos programos lėšų skirta 20 mln. eurų.

(Plačiau...)

Statutiniams pareigūnams – karinio aprūpinimo standartas (0)

Rusijos karas prieš Ukrainą pakeitė Lietuvos ir viso Baltijos šalių regiono saugumo situaciją. Atsižvelgiant į pasikeitusį grėsmių intensyvumą regione vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės sudaryta darbo grupė parengė naują – karinį vidaus reikalų sistemos statutinių įstaigų pareigūnų aprūpinimo standartą bei gyventojų pasirengimo galimoms grėsmėms ir informavimo apie jas gaires.

(Plačiau...)

Beveik 61 tūkst. gyventojų pradės kaupti pensijai antroje pakopoje (0)

Jau žinomi šių metų įtraukimo į pensijų kaupimą rezultatai. Prisijungti prie kaupimo II pakopoje nusprendė 28,8 tūkstančio žmonių. Dar 31,7 tūkstančiai atnaujino anksčiau sustabdytų įmokų mokėjimą. Nuo liepos į pensijų fondus bus pervedamas tam tikras procentas nuo šių žmonių atlyginimų bei papildoma valstybės paskata.

(Plačiau...)

Lietuva liepos 14-ąją (0)

1923 m. pradėjo veikti Pasienio policijos jūros apsauga.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook