Lietuvos diena

Lietuvos diena

Asmens dokumentus bus galima atsisiųsti paštu (0)

Seimas priėmė Asmens tapatybės kortelės ir paso įstatymo pakeitimus, kuriais nuspręsta tobulinti asmens dokumentų išdavimo procesus ir padaryti patogesnes piliečiams teikiamas asmens dokumentų išdavimo paslaugas.

(Plačiau...)

„Vaxzevria“ – naujasis „AstraZeneca“ vakcinos pavadinimas (2)

Farmacijos kompanija „AstraZeneca“ pranešė, kad vakcina nuo koronaviruso (COVID-19), kurią ji sukūrė kartu su Oksfordo universiteto mokslininkais, turi naują pavadinimą – „Vaxzevria“. Nuo šiol jis bus nurodomas vakcinos charakteristikų santraukoje, pakuotės lapelyje, vakcinacijos įrašuose ir kituose dokumentuose, sakoma Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pranešime.

(Plačiau...)

Seimas galutinai pritarė gyvūnų ženklinimo tvarkos pokyčiams (0)

Seimas antradienį galutinai apsisprendė dėl gyvūnų ženklinimo tvarkos.

(Plačiau...)

Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną, atnaujinti judėjimo tarp savivaldybių ribojimai (0)

Vyriausybė penktadienį nusprendė pratęsti karantiną iki balandžio 30 d., atnaujinti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių.

(Plačiau...)

Vyriausybė nustatė tvarką dėl privalomo darbuotojų testavimo (0)

Vyriausybė penktadienį posėdyje nustatė privalomo darbuotojų testavimo dėl koronaviruso tvarką.

(Plačiau...)

„Swedbank“ perspėja apie sukčių ataką: siunčiami fiktyvūs el. laiškai (0)

„Swedbank“ perspėja gyventojus ir įmones dėl banko vardu siunčiamų melagingų el. laiškų, kuriais neva persiunčiama mokėjimo pavedimo kopija.

(Plačiau...)

Seimas pritarė privalomam darbuotojų testavimui (2)

Seimas, antradienį pranešus apie Lietuvoje plintančias naujas atmainas koronaviruso, skubos tvarka pritarė Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisoms, kurios numato, kad kilus įtarimams dėl COVID–19 ligos arba įmonėje užfiksavus koronaviruso protrūkį, darbuotai turėtų privalomai testuotis arba, esant galimybei, dirbti nuotoliniu būdu.

(Plačiau...)

Į klases grįžta pradinukai, leidžiamos kontaktinės konsultacijos abiturientų grupėms (0)

Nuo ateinančio pirmadienio, kovo 22-osios, 45 savivaldybėse į klases leista sugrįžti pradinių klasių mokiniams. Leidžiamos kontaktinės konsultacijos abiturientams - grupėmis ne daugiau kaip po 5 mokinius. Pamažu atveriamas neformalusis vaikų ir suaugusiųjų švietimas. Taip trečiadienį nuspręsta Vyriausybės posėdyje.

(Plačiau...)

Karantinas švelnėja: nuo antradienio leidžiama judėti, tačiau ne visur. (0)

Vyriausybė apsisprendė, kad judėjimo kontrolė iki kovo pabaigos lieka galioti 16-oje šalies savivaldybių, kuriose sergamumas COVID-19 yra didžiausias.

(Plačiau...)

Siūlo palikti judėjimo kontrolę 16-oje šalies savivaldybių (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) Vyriausybei siūlo keisti karantino metu galiojančių judėjimo ribojimų taisykles tarp šalies savivaldybių. Siūloma, kad iki kovo pabaigos judėjimo tarp savivaldybių kontrolė liktų galioti 16 šalies savivaldybių, kuriose sergamumo COVID-19 rodiklis yra didžiausias. Vyriausybė dėl šio siūlymo planuoja spręsti pirmadienį.

(Plačiau...)

Nuo pirmadienio gali atsidaryti daugiau parduotuvių, atveriamos kultūros įstaigos (0)

Nuo pirmadienio veiklą leidžiama atnaujinti daugiau parduotuvių, atveriamos kultūros įstaigos. Leidžiama veikti parduotuvėms ir paviljonams (išskyrus paviljonų kompleksus su dengtu stogu, esančius turgavietėse), turintiems tiesioginį įėjimą iš lauko klientams arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės ar paviljono klientai, ir kioskams.

(Plačiau...)

Šventinę dieną sujauks sniegas ir gūsingas žvarbus vėjas (0)

Šventinė Kovo 11-osios diena šiluma nelepins, popietę stiprės gūsingas vėjas, pustys, vietomis kils pūgos.

(Plačiau...)

Per 31-erius atkurtos nepriklausomos Lietuvos metus – daugiau kaip 1,2 mln. vaikų gimimų, daugiausiai vaikų gavo Luko ir Gabrielės vardus (0)

Nuo istorinės visai Lietuvai datos – Kovo 11-osios – praėjo daugiau kaip trys dešimtmečiai, valstybė nuėjo įspūdingą pažangos kelią, o pasiektais rezultatais šiandien galime didžiuotis visi. Šis virsmas modernia ir šiuolaikiška valstybe atsispindi ir pagrindiniuose Registrų centro tvarkomuose šalies registruose, kuriuose kaupiama ir saugoma svarbiausia informacija apie Lietuvos gyventojus ir verslus, pažymima Registrų centro pranešime.

(Plačiau...)

Lietuva mini Nepriklausomybės atkūrimo 31-ąsias metines (0)

1990 m. kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo“. Už šį aktą balsavo 124, susilaikė 6 deputatai. Šiuo aktu Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutarė ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė. Šiuo aktu Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas įgyvendino pusę amžiaus puoselėtas viltis gyventi Laisvoje valstybėje.

(Plačiau...)

Vyriausybė dar labiau atlaisvino karantiną: kas keičiasi? (0)

Vyriausybė nusprendė leisti veikti atskirą įėjimą iš lauko turinčioms parduotuvėms, taip pat kultūros įstaigoms.

(Plačiau...)

Siūlo atlaisvinti judėjimo kontrolę tarp savivaldybių, tačiau „juodosiose“ savivaldybėse apribojimus ketinama palikti (0)

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija (VESK) apsisprendė Vyriausybei siūlyti nuo kovo 16 dienos atlaisvinti judėjimą tarp savivaldybių. Visgi vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė informuoja, kad savivaldybėse, kuriose koronaviruso sergamumas išlieka didelis, siūloma taikyti išimtį ir judėjimo kontrolės neatsisakyti.

(Plačiau...)

Savaitgalio pabaiga - su sniegu (0)

Šiandien pirmoje dienos pusėje daug kur protarpiais krituliai, vyraus šlapdriba, sniegas, antroje dienos pusėje krituliai bus trumpalaikiai, vyraus sniegas. Vietomis pustys, kils trumpa pūga, iki vidurdienio ir vakare daugelyje rajonų plikledis. Pūs stiprus vakarų, šiaurės vakarų vėjas, daug kur gūsiai sieks 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra 0–3 laipsniai šilumos.

(Plačiau...)

Karantinas: nuo šeštadienio leidžiamos veiklos atvirose erdvėse (0)

Įsigaliojus Vyriausybės sprendimui, nuo šeštadienio atnaujinamos sporto, laisvalaikio ir kultūros veiklos atvirose erdvėse, leidžiami renginiai, kurių metų neišlipama iš automobilio.

(Plačiau...)

Juodojoje rinkoje 6 mln. eurų vertą bylos įkaltį pavertė pelenais (0)

2020-ųjų metų pabaigoje Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) skelbė, kaip Pagėgių pasieniečiai sulaikė 70 kilogramų narkotinių medžiagų, kurių vertė juodojoje rinkoje gali siekti 6–7 mln. eurų. Tuomet buvo sulaikyti ir trys asmenys, kuriuos teismas iškart leido suimti dviem mėnesiams. Tarp jų - ir jurbarkietis.

Įtariamieji dar nenuteisti, bet jau atėjo laikas saugiai atsikratyti svarbiausio bylos įkalčio.

(Plačiau...)

Karantinas laisvėja: kas keisis? (0)

Vyriausybė trečiadienį nusprendė sušvelninti karantino ribojimus: nuo šeštadienio leidžiami susibūrimai iki 5 žmonių, atnaujinamos sporto, laisvalaikio ir kultūros veiklos atvirose erdvėse, nuo trečiadienio leidžiama organizuoti vairavimo mokymus ir egzaminus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook