Lietuvos diena

Lietuvos diena

Toliau spaus šaltis (0)

Šiandien vietomis trumpai silpnai pasnigs. Pūs nestiprus nepastovios krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra 6–11, vietomis 12–14 laipsnių šalčio.

Vasario 8-os dieną pietiniuose rajonuose kai kur truputį pasnigs. Naktį vietomis, dieną daug kur pustys. Vėjas rytų, šiaurės rytų, stiprės, dieną iki 9–14 m/s. Temperatūra naktį 17–22, vietomis iki 26 laipsnių šalčio, dieną 9–14 laipsnių šalčio.

(Plačiau...)

Gaisrų ir juose žuvusių žmonių šiemet daugiau (0)

Per pirmąjį šių metų mėnesį šalyje kilo 727 gaisrai, kuriuose žuvo 15 gyventojų, o 6 gyventojai patyrė traumų. Palyginti su 2020 m. sausio mėnesiu, kai kilo 640 gaisrų, kuriuose žuvo 8 gyventojai, šiemet gaisrų 13,6 proc. ir juose žuvo žmonių 87,5 proc. daugiau. Tokią liūdną sausio statistiką skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

(Plačiau...)

Draudžiama gaudyti lydekas (0)

Vasario 1 d., prasidėjo tradicinė kasmetinė akcija „Lydeka“. Šia akcija norima užtikrinti lydekų apsaugą prieš nerštą ir neršto metu, todėl nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. įvedamas draudimas gaudyti lydekas.

(Plačiau...)

Sinoptikai: kai kur paspaus iki -24 laipsnių šalčio (video) (0)

Vasario 4-os naktį debesuota, vietomis su pragiedruliais. Pietiniuose rajonuose pasnigs (gausiau snigs pietiniame šalies pakraštyje). Vietomis pustys, susidarys plikledis. Vėjas šiaurinių krypčių, 6–11 m/s. Žemiausia temperatūra 3–8, šiauriniuose rajonuose vietomis iki 11 laipsnių šalčio.  Dieną trumpai negausiai pasnigs tik vietomis. Kai kur pustys, išliks plikledis. Vėjas šiaurinių krypčių, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra pirmoje dienos pusėje 2–7 laipsniai šalčio, vėliau temperatūra kris.

(Plačiau...)

Vyriausybė šią savaitę karantino nešvelnins (7)

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad karantino švelninimo šią savaitę nebus, nes pastarosiomis dienomis paaiškėjo naujų aplinkybių.

(Plačiau...)

Pranešimas spaudai: VMI: leidžiami atskaitymai – karantino dėl COVID-19 metu įmonių išlaidos dėl darbuotojų pavėžėjimo ar nuotolinės darbo vietos įrengimo (0)

2021 m. vasario 1 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) primena, kad karantino dėl COVID-19 metu, įmonės patirtos išlaidos dėl darbuotojų, negalinčių dirbti iš namų, vykimui į darbą ar parvykimui iš darbo, maitinimui gali būti priskirtos įmonės leidžiamiems atskaitymams kaip būtinosios darbo saugos ir darbuotojų apsaugos išlaidos.

(Plačiau...)

Kviečia tapti pasieniečiais (0)

Nuo 2021 m. balandžio 12 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis VSAT kviečia rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

(Plačiau...)

Vyriausybė karantiną nusprendė pratęsti iki vasario 28 dienos (0)

Vyriausybė trečiadienį nusprendė pritarti Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui sugriežtintą karantiną pratęsti iki vasario 28 dienos. Kartu nuspręsta iki vasario pabaigos pratęsti ir judėjimo tarp savivaldybių ribojimą.

(Plačiau...)

Siūlys karantiną pratęsti iki vasario 28 dienos (0)

Vyriausybė trečiadienį turėsi apsispręsti, ar pritarti Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui sugriežtintą karantiną pratęsti iki vasario 28 dienos. Kartu siūloma iki vasario pabaigos pratęsti ir judėjimo tarp savivaldybių ribojimą.

(Plačiau...)

COVID-19 vakcinos: ką turėtume apie jas žinoti? (0)

Skiepijimas COVID-19 vakcina pradėtas praeitų metų pabaigoje. Tačiau vis dar kyla klausimų, kas tai per vakcina, kaip ji veikia ir kada galima tikėtis jos poveikio. Interviu apie tai – su gydytoja infektologe Monika Kulieše, kuri atsako į aktualiausius klausimus apie šiuo metu pasaulyje sukurtas vakcinas nuo SARS-CoV-2 viruso.

(Plačiau...)

Elektros neturi apie 55 tūkst. namų ūkių (0)

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) praneša, kad dėl iškritusio gausaus šlapio sniego visoje Lietuvoje trečiadienį 8 valandą be elektros buvo apie 55 tūkst. namų ūkių.

(Plačiau...)

Sinoptikai: daug kur siaus pūga (0)

Sausio 27 d. lėtai į šiaurę slenkantis ciklonas naktį toliau intensyviai žers sniegą, dieną snigs jau silpniau. Naktį sniegas, vietomis smarkus. Daug kur pūga. 

(Plačiau...)

Lietuvos paštas: dėl gausaus sniego sutriko laiškininkų bei kurjerių veikla (0)

Lietuvos paštas perspėja, kad dėl gausaus sniego ir dėl to pablogėjusių eismo sąlygų, gali sutrikti laiškininkų bei kurjerių darbas, todėl gyventojus prenumerata, laiškai bei siuntos gali pasiekti vėliau.

(Plačiau...)

Elektros neturi apie 21 tūkst. namų ūkių (0)

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) skelbia, kad dėl iškritusio gausaus šlapio sniego visoje Lietuvoje 18 valandą be elektros buvo apie 21 tūkst. namų ūkių.

(Plačiau...)

VMVT: pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Gyvūnų apsaugos ir gerovės asociacija (0)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ir Gyvūnų apsaugos ir gerovės asociacija (GAGA) antradienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendrų veiklų, kurios ateityje leistų operatyviau ir efektyviau nustatyti nederamo gyvūnų laikymo ir elgesio su jais atvejus, pažaboti nelegalaus augintinių veisimo veiklą, praneša VMVT.

(Plačiau...)

Milžiniškos investicijos į Nemuną sugrąžins laivus (0)

Per artimiausius trejus metus Nemuno upės ruože nuo Kauno iki Atmatos upės žiočių numatoma stipriai pagerinti laivybos sąlygas – įrengti upės tėkmę reguliuojančias bunas, užtikrinti reikiamą laivakelio gylį ir plotį. Šiuo ruožu bus patogu plaukioti keleiviniams laivams ir krovininėms baržoms. Projektui įgyvendinti skirta 23,3 mln. eurų Europos Sąjungos fondų investicijų. Bendra projekto vertė – 28,3 mln. eurų.

(Plačiau...)

Sinoptikai žada pūgą (1)

Iš pietų link Lietuvos artėjantis ciklonas atplukdys gausius kritulius.

(Plačiau...)

Kitą savaitę su gausiu sniegu ir pūgomis sugrįš žiema (0)

Ateinanti savaitė sugrąžins į mūsų šalį sniegą, kuris gerokai aptirpo savaitgalį. Ypač gausų sniegą ir pūgas sinoptikai prognozuoja antradienį.

(Plačiau...)

Šaltis taps vis nuožmesnis (0)

Sausio 16-os dieną debesuota su pragiedruliais. Daug kur pasnigs, vyraus nedidelis sniegas. Vietomis plikledis. 

(Plačiau...)

Sinoptikai perspėja - gali šalti iki 26 laipsnių (0)

Iš šiaurės rytų skverbsis stiprėjanti šalčio banga.

Sausio 14-os naktį debesuota. Snigs, vyraus nedidelis sniegas. Kai kur pustys. Vėjas rytinių krypčių, 6–11 m/s. Žemiausia temperatūra 4–9 laipsniai šalčio.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook