Lietuvos diena

Lietuvos diena

Lietuva balandžio 9-ąją (0)

1869 m. Raudondvaryje gimė kompozitorius, vargonininkas, pedagogas Juozas Naujalis. Mirė 1934 m.

(Plačiau...)

Perspėja dėl kiaušinių kokybės (1)

Prieš Velykas Lietuvą užplūdus pigiems kiaušiniams iš ne ES šalių, ekspertai atkreipia pirkėjų dėmesį – šventėms galite parsinešti kiaušinių, kurie neatitinka Europos Sąjungos reikalavimų.

(Plačiau...)

Mokslininkai: sušvelninus karantiną gegužę turėsime 20 tūkst. COVID-19 pacientų (0)

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Lietuvos energetikos instituto (LEI) mokslininkai siūlymus švelninti karantino sąlygas ragina vertinti labai atsakingai ir nuolatos stebint, kaip tai atsilieptų ligos plitimui. Jų teigimu, iš visų Baltijos valstybių Lietuva geriausiai laikosi karantino taisyklių, o dabartinės sąlygos yra pakankamos, kad mažėtų gyventojų sergamumas ir liga nebeplistų.

(Plačiau...)

Banko pavedimų nebus galima atlikti net 4 dienas (0)

Dėl momentinių mokėjimų teikiamų galimybių dauguma mokėjimo paslaugomis besinaudojančių klientų šventiniu laikotarpiu galės pervesti pinigus į sąskaitą kitame banke ar elektroninių pinigų įstaigoje per kelias sekundes. 

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 8-ąją (0)

1849 m. Žieveliškėje, Kražių valsčiuje, gimė tautosakininkas, poetas, publicistas, knygnešys Mečislovas Davainis Silvestraitis. Mirė 1919 m. 

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 7-ąją (0)

1882 m. Ažuožeriuose, Anykščių rajone, gimė rašytojas, prozininkas, dramaturgas Antanas Žukauskas-Vienuolis. Mirė 1957 m.

(Plačiau...)

Naujausias Lietuvos emocinio klimato tyrimas: už uždarų karantino durų verda emocijų katilas (0)

„Žmogaus studijų centro“ Lietuvos emocinio klimato tyrimas, atliktas  kovo 25 – 30 dienomis,  rodo, kad COVID 19 dramatiškai pablogino žmonių emocinę būseną.

(Plačiau...)

FNTT pareigūnai smogia šešėlinei prekybai respiratoriais: baudos dalinamos visoje šalyje (0)

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai tęsia praėjusią savaitę pradėtus apsaugos nuo naujojo koronaviruso priemonėmis prekiaujančių asmenų patikrinimus.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 6-ąją (0)

1831 m. sukilimo vado Vincento Matusevičiaus vadovaujami sukilėliai užėmė Trakus.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 5-ąją (0)

1576 m. Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Steponas Batoras susituokė su Žygimanto Augusto seserimi Ona.

(Plačiau...)

Verbų sekmadieniu prasideda Didžioji savaitė (0)

Sekmadienį katalikiškame pasaulyje minimu Verbų sekmadieniu, kuris švenčiamas likus savaitei iki Velykų, prasideda Didžioji savaitė.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 4-ąją (0)

1803 m. Rusijos imperatoriaus Aleksandro I aktu Vilniaus universitetas pavadintas Vilniaus imperatoriškuoju universitetu.

(Plačiau...)

Prognozuoja šilumą iki 19 laipsnių. Jutiminė temperatūra sieks net 21 lapsnį. (0)

Sinoptikai žada, kad jau savaitgalį į Lietuvą atkeliauja malonios orų permainos – vėjuotus ir vėsius orus keis labai šilti, saulėti ir ramūs orai. 

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 3-iąją (0)

1889 m. Šeiniūnuose, Širvintų rajone, gimė rašytojas, diplomatas Ignas Šeinius (tikr. Jurkūnas). Mirė 1959 m. Stokholme (Švedija).

(Plačiau...)

Policija pataria: kaip per karantiną apsisaugoti nuo nusikaltėlių (0)

Lietuvos policija, reaguodama į pandemiją Lietuvoje ir visame pasaulyje perorientavo savo veiklą ir didesnį dėmesį skiria gyventojų sveikatos apsaugai, viruso plitimo mažinimui, savivizoliacijoje esančių asmenų kontrolei.

(Plačiau...)

Vyriausybėje trečiadienį priimti 6 svarbūs sprendimai (0)

Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys savo feisbuko paskyroje informuoja, kad Vyriausybė trečiadienį priėmė 6 svarbius sprendimus.

(Plačiau...)

Į Lietuvą staigiai plūstelės šiluma: termometrų stulpeliai gali šoktelėti daugiau nei 15 laipsnių (0)

Artimiausiomis dienomis temperatūra neturėtų kilti aukščiau dešimties laipsnių, numatomos vėjuotos dienos.

Tačiau jau kitos savaitės pradžioje į Lietuvą plūstelės šiluma, termometrų stulpeliai gali rodyti ir daugiau nei 15 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 1-ąją (0)

1557 m. paskelbtas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto įsakymas dėl valstiečių dirbamos žemės išdalijimo valakais.

(Plačiau...)

Žvejams mėgėjams – apie balandžio 1 d. įsigaliosiančius draudimus (0)

Aplinkos ministerija primena, kad karantino metu žvejojantieji turi laikytis saugaus, didesnio nei 2 metrų, atstumo iki kito asmens, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų. Siekiant kuo mažiau lankytis prekybos centruose, patariama įsigyti žvejybos leidimus elektroniniu būdu.

(Plačiau...)

Lietuva kovo 31-ąją (0)

1878 m. Malavėnuose, Šiaulių apskrityje, gimė istorikas, publicistas Augustinas Janulaitis. Mirė 1950 m.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook